Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי I30 עם 100000 קמ אחרי 3 שנים

talroze
שימו לב! השרשור הזה בן 3915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

אני מקווה שלא עשיתי טעות,

אתמול נכנסתי לסוכנותבמקומה לקחתיתי טרייד אין על הפיגו שלי.

והחלפתה

בחרתי בהיונדאי' I30 שנת 2010 עם 100000קמ.

הנתונים על הנייר שלה נראו מצוינים הרכב לא עבר תאונות וחוץ מהקמ הגבוה כל השאר נראה תקין לאור המחיר המצויין שקיבלתי לאחר החזרת הרכב שלי 56000 האם אתם חושבים שהייתי צריך לוותר ?

הרכב גם עבר טיפול מאה אלף.

האם ישנם טיפולים גדולים בקרוב ? ואן כן האם אתם יכולים לפרט

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת העיקרון אני יכול לבטל עדיין ולהחזיר את הרכב [כמובן שהדבר יעלה לי בדמי ביטול או איזה סכום שקר כלשהו]

אבל וזה האבל העיקרי:

הרכב עלה על הכביש בינואר 2010

מאז נסע 98000 ק"מ.

לא היתה שום תאונה ושום צבע.

עבר טיפולים בזמן [ומשום מה כל חצי שנה הוחלפו נורות ,אז או שזו מחלה בדגמים האלה או שהשתמשו בנורות סיניות זולות]

קיבלתי את הרכב אחרי טיפול 100000 וגם ביקשתי שיחליפו ברקסים מקדימה [כולל צלחות בילום] והחלפת שמן גיר [שתי הריג'קטים היחידים בבדיקה]

זהו חוץ מזה אין מה להוסיף על הרכב.

ממה שידוע לי המנועים האלה אמינים מאוד מאוד והם עם שרשרת תזמון ככה שאין מה לדאוג לגבי ההחלפה שלה.

האם אתם חושבים שעשיתי טעות והסתמכתי יותר מדי על המוניטין הטוב של היונדאי והמחיר הנמוך שקיבלתי ?

תודה רבה לכל העוזרים.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת העיקרון אני יכול לבטל עדיין ולהחזיר את הרכב [כמובן שהדבר יעלה לי בדמי ביטול או איזה סכום שקר כלשהו]

אבל וזה האבל העיקרי:

הרכב עלה על הכביש בינואר 2010

מאז נסע 98000 ק"מ.

לא היתה שום תאונה ושום צבע.

עבר טיפולים בזמן [ומשום מה כל חצי שנה הוחלפו נורות ,אז או שזו מחלה בדגמים האלה או שהשתמשו בנורות סיניות זולות]

קיבלתי את הרכב אחרי טיפול 100000 וגם ביקשתי שיחליפו ברקסים מקדימה [כולל צלחות בילום] והחלפת שמן גיר [שתי הריג'קטים היחידים בבדיקה]

זהו חוץ מזה אין מה להוסיף על הרכב.

ממה שידוע לי המנועים האלה אמינים מאוד מאוד והם עם שרשרת תזמון ככה שאין מה לדאוג לגבי ההחלפה שלה.

האם אתם חושבים שעשיתי טעות והסתמכתי יותר מדי על המוניטין הטוב של היונדאי והמחיר הנמוך שקיבלתי ?

תודה רבה לכל העוזרים.

אם לדייק הרכב כבר בן 3.5 אם עלה בינואר 2010 על הכביש.

נשמע שקנית רכב במצב טוב, כולי תקווה שאתה לקחת את הרכב לבדיקה ולא הסתמכת על הבדיקה של החברה ממנה רכשת את הרכב.

אין לך מה להילחץ מהק"מ של הרכב, האמינות גבוהה , ויש רכבים שעברו את ה 200K ללא שום בעיה מיוחדת.

סע בזהירות ותהנה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה ,

כן התעקשתי לקחת את הרכב לבדיקה [ושילמתי 500 שקל בקומפיוטסט]

וזה הדבר היחידי שמצאו שהברקסים מרעישים והדיסקיות בגיר שחוקות\שמן גיר כהה, [שבינינו זה הכס"תח הקבוע שלהם והתפלאתי שלא כתבו רעש מהמנוע שזה גם מה שבד"כ מכסתחים].

אז אני באמת מקווה שלא טעיתי.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון של ה I30 נע סביב ה-75-76K. תלוי איזה חודש הרכב עלה לכביש.

זו סה"כ עסקת טרייד אין טיפוסית,בה לקחו ממך רכב שלא קל למכור אותו (במיוחד אם היה אוטומטי) ונתנו לך רכב הרבה יותר מתקדם (לא רק בשנתון גם מבחינה של בטיחות-6 כריות אוויר ו ABS),שלגבי מכירה עתידית לא יהיה לך קל- השוק יהיה מוצף ברכבים האלו עוד 3 שנים

ורכב עם ק"מ גבוה מהממוצע יהיה קשה למכור.

אם היית מגיע עם מזומן בלבד מאמין,שהיית מוציא את הרכב הה בלא יותר מ-65,000 וזה גם מעט יקר.

אבל,בשביל להתקדם בשנתון (ואתה התקדמת יפה מאוד-9 שנתונים) צריך להפסיד קצת,הטרייד אין צריך להרוויח וזהו.

עסקה סבירה,שים לב לעניין הגיר- בכל זאת הוא מעט רגיש להזנחה(אי החלפת שמן בזמן ) וכבר היו כאן נושאים שנפתחו על בעיות כאלו ואחרות.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=485271

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=481277

בדוק היטב בספר הרכב מה אומרות ההוראות לגבי החלפת שמן הגיר,לא בטוח שעשו זאת קודם לכן.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להיפטר זו לא מילה נכונה.

חוץ מהמצב של הצבע בגג הרכב היה שמור ברמות.

הציעו לי עליו 11 והרגשתי שלא שווה לי בשביל פחות מ12 לדעתי חבל שהרכב הולך לסוחר.אבל לפחות יהיה אדם אחד שלא יפול בפח של

הסוחרים ויזכה ברכב טוב.

פשוט לפי החישוב שלי אם הייתי מוכר אותו בפחות .הזמן שהייתי צריך להתנייד בתחבורה ציבורית היה גומר אותי.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...