Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם את DVR-207/DVR-027 ניתן להטעין דרך USB?

Shay_u
שימו לב! השרשור הזה בן 3895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה בכותרת.

אבא (נהג אוטובוס במקצועו) מעוניין לרכוש בצדק מצלמת דרך,

אבל אין לו מושג מאיפה להביא את מקור המתח שיטעין את הסוללה.

יש להם רדיו דיסק באוטובוס שמכיל כניסת USB שמסוגלת להטעין מכשירים,

השאלה היא- האם המכשירים עצמם יכולים להטען דרך כניסת הUSB?

ובגלל שיש אוטובוסים שעדיין אין בהם USB, לכמה זמן מספיקה סוללה של DVR027/207 ללא הטענה?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה לו חיבור למצת באוטובוס לא היית לו בעיה בכלל.

אני דיי בטוח שUSB כן מטעין, הבעיה שבדרך כלל היציאה במכשירים כאלה היא בהספק די נמוך ולא בטוח שיספיק כדי להטעין את המצלמה.

עד שלא תנסה לא תדע.

את המצלמה שלי השארתי פעם אחת פועלת שעה וחצי ללא הטענה, הסוללה הראתה בדיוק חצי, לא יודע אם זה יעזור לך או עד כמה זה מדויק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן,

מלבד מהסקאניות החדשות על מרכב Pioneer,

אבא בדרך כלל עובד על MAN NG ולעתים על MAN NL ולכן אני דיי בטוח שאין שקע מצת ברכבים אלו.

תודה!! :-)

ran, מה מילות הקסם (מילות המפתח) שעליי לחפש? בינתיים מצאתי רק שקע שנכנס למצת הרכב והופך לUSB ולא הפוך כלומר adapter מכניסת שקע למצת הרכב לתוך הUSB של הHU. תודה גם לך! :)

ALÞћÃ,

בטוח?

כלומר אם מחברים דרך USB של HU הסוללה נטענת? לא מצאתי לכך עדות בשום מקום, האם אתה מטעין דרך הUSB בDVR037 ? וכמובן תוך כדי הקלטה רגילה?

תודה ! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוך כדי הקלטה לא יצא לי לנסות, אך לאחר שהמצלמה שכבה אצלי בחדר כמה שבועות, ניסיתי להדליק אותה והיא כמובן כבתה לאחר מס' שניות. חיברתי אותה ל USB בנייח, הלכתי לחרופ, התעוררתי, ניתקתי את הכבל והיא נתנה בראש.

אין כאמור שום אינדיקציה לכך שהיא נטענת (למעט הלוגו של ה USB במסך של המצלמה, שאומר שהיא במצב תעבורת נתונים מול המחשב), אך זה המצב. אם זה עובד עם 037, אין סיבה שזה לא יעבוד עם שאר האחיות. אגב, גם אם היה/יש שקע מצת באוטובוסים עליהם אביך נוהג, רוב הסיכויים שהוא מקבל ציוד של 24 וולט בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מה מתח המוצא של הספק המצורף למצלמה.

אם אני זוכר נכון, זה מתח של 5V שזה גם בדיוק הסטנדרט של usb.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...