Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה לדלתות פנים. נערך בהרמוניה

dany
שימו לב! השרשור הזה בן 3884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מבקש המלצה על דלתות פנים,על מה לשים לב,מה לדרוש,מי מומלץ וכו.

סך הכל חמש דלתות,

יש המון פרסומות של חברות שונות בעיתונים במחירים של 800 שקל לדלת ומעלה ויש את כל המפורסמים שעולים יותר,

פנדור וכו.

האם המחירים הנקובים הם בדרך כלל עם התקנה,משקופים חדשים?

לאיזה תכונות לשים לב? חוסמת אש,מים?

תודה על הייעוץ!

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי האם המחיר כולל את המשקוף.

אנחנו הזמנו בחודש שעבר דלת פנים לממ"ד (דלת רגילה בנוסף לדלת האטימה של הממ"ד) ולא היינו צריכים גם משקוף.

ממליץ לך להוסיף מילוי פלקסבורד (סיבית צפופה) שעוזרת בבידוד רעשים. מדובר בתוספת של כ-200 ש"ח לדלת.

המחירים הם ללא התקנה.

לנו לקחו על דלת אחת 600 ש"ח התקנה אך נאמר לנו שאם לוקחים מספר דלתות, ההתקנה זולה יותר פר דלת.

לדעתי אם אין חשש למים בחדרים (הצפה? גריפת מים מאסיבית?) אין כל סיבה לקחת דלת שעמידה במים מהסיבה שזה עולה יותר ואם אין חשיפה למים אז בשביל מה?

למחיר בדרך כלל יש להוסיף גם עלות של ידית + מנעול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר סופי לדלת מותקנת יכול להיות מורכב מהפרמטרים הבאים:

1. פירוק המשקופים הישנים

2. מחיר הדלת

3. מחיר המשקופים

4. עלות התקנה

אתה צריך לוודא שהכל נכלל ב"800" או לוודא מה באמת המחיר הסופי לכל אלו.

אם יש לך דלתות למינציה מקבלן אז סביר להניח שכל דלת אחרת שתחליף במקומה תהיה טובה יותר מכל בחינה.

כמו כן ישנן דלתות (במחירים גבוהים יותר) שלהם ישנו משקוף נסתר או דק יחסית מה שמצריך גם כן עבודת שפכטל-צבע מיסביב למשקופים החדשים:

invisible5.jpg

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מהצפון אז אני יכול לומר לך עם איזה מתקינים אסור לך לעבוד. אני מכיר כמה שהם לא אמינים כלל וכלל.

דבר שני, מיכיוון שיש עומס רציני בענף הזה, ישנם מקרים של אנשים שמחכים חודשים לדלתות שלהם. תתעקש לקבל בכתב הבטחה מפורשת עד מתי הדלתות אמורות להיות מותקנות. אני מכיר חנות גדולה מאוד של דלתות. הם מוכרים שם דלתות כמו שאנשים קונים לחמניות בסופר. אותם בעלים יודעים טוב טוב להבטיח מחירי ריצפה הרבה מתחת למתחרים כך שהפיתוי לקנות ממנו הוא גדול מאוד. אבל לאחר התשלום, לך תחפש את הבן אדם חודשים עד אשר סוף סוף יבואו להתקין לך את הדלתות. כאמור, אם אתה מהצפון, שלח לי הודעה ואני ארשום לך ממי להתרחק בדיוק.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מהצפון אז אני יכול לומר לך עם איזה מתקינים אסור לך לעבוד. אני מכיר כמה שהם לא אמינים כלל וכלל.

דבר שני, מיכיוון שיש עומס רציני בענף הזה, ישנם מקרים של אנשים שמחכים חודשים לדלתות שלהם. תתעקש לקבל בכתב הבטחה מפורשת עד מתי הדלתות אמורות להיות מותקנות. אני מכיר חנות גדולה מאוד של דלתות. הם מוכרים שם דלתות כמו שאנשים קונים לחמניות בסופר. אותם בעלים יודעים טוב טוב להבטיח מחירי ריצפה הרבה מתחת למתחרים כך שהפיתוי לקנות ממנו הוא גדול מאוד. אבל לאחר התשלום, לך תחפש את הבן אדם חודשים עד אשר סוף סוף יבואו להתקין לך את הדלתות. כאמור, אם אתה מהצפון, שלח לי הודעה ואני ארשום לך ממי להתרחק בדיוק.

שלח לי

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר שבועות הזמנתי תריסר דלתות מ"דלת צלחה" בגבע כרמל. המחיר הסופי כ-1200 ש"ח לדלת, כולל מנעול וסטופר מגנטיים, חלוניות בדלתות של המקלחות והשירותים והתקנה.

ההתקנה צפויה באמצע אוגוסט, אם תהיה מעוניין אדווח. בכל מקרה - הגעתי לחנות אחרי סקר די מעמיק ולפי המלצות של חברים ששיפצו דירות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסיון יכול לומר לך שדלתות עם ציר נסתר יכול להיות מעצבן, במידה וצריך כיוון של דלת אתה צריך לשחק המון עם הצירים הנ"ל ולפעמים להגיע למצב של פירוק משקוף לטובת כיוון הדלת. ההתקנה צריכה להיות מדוייקת לחלוטין.

אגב, העץ של הדלתות היום הוא דיי רגיש, ממליץ על הדלתות המוגנות ממים, לפחות בחדרים הרטובים.

ותשים לב כמו שאמרו מעלי - דלת במילוי פלקסבורד ולא מילוי כוורת אחרת אתה תשמע כל פלוץ של השכנים מקילומטרים.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח לי

שלחתי לך, קרא בעיון וקח לתשומת ליבך על מנת למנוע עוגמת נפש, ביזבוז של זמן, כסף ועצבים.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתן לך את התובנות שלי מעניין הדלתות והשורה התחתונה:

1. אם אתה מחפש דלתות זולות ביותר (400-600 שקל לדלת פנים) גש וקנה את הדלתות הפשוטות מכל מקום שמוכר. מדובר בדלת קרטון עם ציפוי דק מבחוץ, מנגנון קפיצי סטנדרטי וצירים פשוטים.
  2. אם אתה מחפש דלתות דקורטיביות כמו שכל אחד שעושה שיפוץ מושקע רוצה היום עומדות בפניך 2 אפשרויות עיקריות: דלתות פנים מעוצבות סטנדרטיות- כאלו מוכרים בכל מיני חברות דלתות והן לרוב יהיו מיובאות מאיטליה (או מיצרות בארץ) וכוללות פרזולים ע"פ בחירתך. דלתות אלו עולות מעל 1000 שקל לדלת (לכיוון ה-1700) ואם מדובר בדלתות הזזה המחיר עולה למעל 2000 לדלת (כולל משקופים, התקנה, הובלה, ושאר ירקות). בשורה התחתונה מדובר בדלת קרטון עם ציפוי דקיק דיי עלוב והכי חשוב- הן לא עמידות למים. הרבה פחות מהדלתות הישנות שהיו פעם (דלתות פנל ומשקופי עץ מלא).
  3. האפשרות היותר משתלמת לדעתי זה פנדור. בהפרש מחיר לא גדול אתה מקבל דלת באיכות משמעותית יותר גבוהה- דלת כוורות ממשהו דמוי MDF (לא יודע את השם המקצועי של החומר אך הוא לכיד מאד ונראה שהוא עשוי מעץ גרוס שהודבק בלחץ), זה נקרא דלת עץ, בניגוד לדלת קרטון. הדלתות חזקות בהרבה, עמידות למים, באות עם פורמייקה אמתית ועבה מהסטנדרט וכן משקופים מפלסטיק. בנוסף החלק התחתון של הדלת עשוי מפולימר מוקצף, מעליו פס של עץ מלא ורק אח"כ מתחילה כוורת העץ. בשורה התחתונה הדלת עמידה לחלוטין למים וממה שראיתי איכותית בהרבה. אגב היא גם מבודדת רעש בצורה מדהימה. רק לידע כללי- דלתות ההזזה כוללות משקופים מעץ מלא ואינן מוגדרות כעמידות למים.
  4. פנדור מוכרים גם את הדלתות המעוצבות שכולם מוכרים (אשר אינן עמידות למים) במחיר השוק. לדעתי לקנות אותן ולא להוסיף עוד 200-300 שקל לדלת ולעלות פי 3 ברמה זה בזבוז כסף.

כשאנחנו בדקנו וגילינו ממה עשויות הדלתות המעוצבות שכולם מוכרים הבנו שזה דיי זבל ולא הסכמנו לקחת דלתות שלא עמידות למים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה עכשיו אני עובד באיזה דירה חדשה שיש בה דלתות של חמדיה, למען האמת - למרות שמדובר בדלתות קבלן (שידועים שלוקחים את הכי זול) הדלתות מאוד מאוד מאוד כבדות ועושה רושם שיש בהן מילוי מעולה שהופך אותן למבודדות רעשים בצורה טובה יותר.

אגב פנדור, גם אצל אמא שלי בבית (שקיבלה זה עתה מפתח לדירה חדשה) יש דלתות פנדור (אלו לא דלתות קבלן אלא שידרוג שעלה לה לא מעט כסף) ויש בהן מילוי מעולה אבל רמת הגימור של הדלת עצמה (מדובר אומנם ב"דלת לבנה" אבל יש בה טקסטורה מסויימת והיא לא חלקה) לא תאמה את רמת הציפיות שלה, ולכן יש מידה מסויימת של אכזבה. בסה"כ עושה רושם של דלתות טובות ועמידות - אמא שלי לא מרוצה מהן, אני דווקא רואה שהן בסדר גמור (ללקוחות לפעמים יש ראיה קצת שונה ברגע שהם לא מכירים את החומרים ואופן העבודה).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...