Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים,שחכתי לציין שלחברי קארספורום יש מבצעיים

קונים מתליות ב20ש 5 יח' ומקבלים מטלית שישית חינם

כלומר עלות 16.6ש ליחידה

קונים 4ב30ש וחמישית חינם,כלומר 120ש יוצא 5 מתליות

עלות 24ש ליחידה וכך אלה,

יותר זול מחו"ל מאותם סוגים

מצרף קישור:

http://www.polishangel.net/collections/ausarbeiten-von-polituren

תודה ושבת שלום

יעקב אלטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 412
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קראתי בפה שעדיף לשטוף את המגבות עם חומץ, במכונת כביסה, כמה חומץ לשים?

שאלת אותי באישית לגבי חומץ לכביסה -ענית לך כמה ולמה.

שאלת שוב לגבי מרכך, שאלה שיש עליה עשרות תשובות/דיונים ממש כאן בתוך הדפים הלא מוצפנים.

אז למען כל החברים ועבורך עדיף להשאיר את הדיון כאן שכולם יבינו. קרא מעט,לא תבין? שאל ואסביר לך בנחת לגבי מרכך.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?450724-%D7%9B%D7%99%D7%A6%D7%93-%D7%A8%D7%A6%D7%95%D7%99-%D7%9C%D7%A0%D7%A7%D7%95%D7%AA-%D7%90%D7%AA-%D7%9E%D7%92%D7%91%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%91%D7%A8&highlight=%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%A1%D7%94+%D7%9E%D7%92%D7%91%D7%95%D7%AA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

חיפשתי שרשור ייעודי בנושא, אך לא מצאתי.

יש לי מיליון מגבות שאספתי כל השנים. הלכתי לשטוף את הרכב לפני שבוע, שטיפה רצינית אחרי הרבה זמן עם גרניק ושמפו. בסיום, כשבאתי לנגב אותו וליישם PW - נתקלתי בבעיות. אציין אותן לעיל:

1. רכשתי לא מזמן בסכום מאוד מכובד מגבת ייבוש מסוג Twisted Loop. כשניסיתי לנגב את הרכב איתה, למרות כל ההבטחות והפרסומות והטיפים - המגבת נספגה מהר מאוד עם מים, נעשתה כבדה ובמקום לנגב את המים היא רק "מרחה" אותם על הרכב והרגיש לי שבמקום להוציא אותם ממנו אני סתם מוסיף עוד ועוד. בקיצור, על הפנים.

2. בסוף, כשהוא היה חצי יבש הבנתי שאין לי ברירה ואני אצטרך לאסוף את השאר עם הניגוב של ה-PW. יישמתי את ה-PW, וכשבאתי לנגב אותו עם מגבת מיקרופייבר ייעודית לניגוב חומרים כאלו - המגבת "נתקעה" ולא הייתי מסוגל להחליק אותה על הפח.

3. כבר הייתי מיואש ורק רציתי לנקות את השמשות וללכת כבר. כנ"ל, המגבת נתקעה ומרחה את החומר לניקוי שמשות על השמשה וחוץ מסימני מריחה לא קיבלתי כלום (למרות שמדובר בחומר של Koch).

בקיצור - אשמח לקבל אחת ולתמיד המלצות (עם לינק יהיה מצוין) למגבות ייעודיות לכל דבר. אני רוצה לסדר אותן בארון מבחינתי אפילו לפי צבע שאדע שאדום - ניגוב ווקס, כחול - שמשות, ירוק - מים וכד'. וכמובן טיפים לגבי מה עשיתי לא נכון...

תודה מראש.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. ממליץ לך להתיז פחות PW

ב. אני מקווה שאתה מתיז אותו על רכב רטוב ולא יבש

ג. ממליץ לשטוף את ה PW עם מים ורק לאחר מכן לייבש

אז כנראה שאני טועה שוב. הרי חשבתי שאת ה-PW מיישמים על רכב שטוף ויבש ורק אז מנגבים? מה הקטע בליישם אותו על רכב רטוב לאחר השטיפה?

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PW מיושם באופן מיטבי בדיוק כפי שכל QD אחר מיושם.

כלומר, על רכב מעט רטוב. אופן המריחה יוצא אחיד,אין מריחות, קל להסרה, מחזיק יופי כמה שבועות.

כמובן שחייבים מטלית טובה/איכותית כמו לכל שאר המטלות. (שלא יישארו סיבים)

לא מזמן כתבתי עליו בפירוט כאן.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?533960-%D7%91%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%AA-%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8-QUICK-Detailer/page12&highlight=BSD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...