Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

- עזרה - מהיכן אני מסיג אנג'ל אייז לסופר לנסר 2001?

שימו לב! השרשור הזה בן 3918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ושבוע טוב

אני רוצה לקנות לרכב סופר לנסר מודל 2001 פנסים קידמים חדשים מסוג אנג'ל אייז.

אני ממש לא מבין בתחום של הפנסים לכן אני צריך עזרה.

אני רוצה לדעת מהיכן יהיה הכי כדי ומשתלם להזמין זוג קידמיים כאלו ואם יש בכלל לדגם הזה?

האם כד לקנות בארץ או להזמין מהאינטרנט? איבי?

אשמח אם מישהו יעלה לינק לאתר שיש לו דוגמאות של האנג'ל אייז ללנסר 2001.

אשמח להדרכה והמלצות מהמומחים.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון זאת לא סופר לאנסר,זאת לאנסר .

ותחפש באיביי פנסים של איבו 6 וככה יהיה לך מגוון רחב יותר ..

בכל מקרה לפי מה שאני ראיתי מוכרים אותם בסביבות 200 דולר, וזה סכום שעדיף להשקיע בדברים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחד הכפרים הפופולריים באיזורך.

הקדמת אותי

+1

ולפותח השרשור, תשים לב כאשר אתה מריץ חיפוש באיביי שהמוצר אכן מתאים לדגם שלך, אפילו שלח הודעה למוכר שיאשר לך את המידע. כך, במידה והמוצר לא יתאים תוכל לבקש החזר כי זה צעצוע לא בין הזולים (יחסית ללדים פשוטים).

Light travels faster then sound. This is why some people appear bright until you hear them speak.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...