Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שריטה, לצבוע את כל הטמבון או לצבוע נקודתית

שימו לב! השרשור הזה בן 3919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עופר כמו שהבטחתי לך אני מעלה את התמונות של הרנו, מה לעשות עם זה ? לצבוע את כל הטמבון (איפשהו בכפר קאסם שאני לא יודע מה האיכות) או להזמין את הערכה ב-100 ש"ח ולתקן לבד.

אם צריך תמונות נוספות אני אוכל לצלם מחר תמונות יותר טובות.

(כולם מוזמנים לענות אבל יוגב הוא המאסטר בדברים האלה).

IMG_0277.jpg

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה לא כל כך ברורה. לפי מה שאני רואה יש גם פגיעות במכסה מנוע -אכן?

מעולם לא התפשרתי על איכות צבע -גם שהחזקתי רכבים חדשים וגם ישנים יותר

עניין של תרבות שמירת רכב. אבל על צביעת פגוש עוד אפשר להתפשר, מכוון שזה במילא מקום פגיע ביותר

במיוחד באזורים צפופים.

ראשית כל צריך לעבור עם פוליש להוריד שאריות צבע ושפשופים. רק לאחר מכן יהיה אפשר

לדעת מה כדאי לעשות. אם יישארו רק כמה שריטות גדולות (שרואים אותם בולט) יהיה אפשר לצבוע לבד

את המקום עם צבע תואם וליישם פוליש מקומי להחלקת המקום.

דבר נוסף, צביעת טמבון לא עולה הרבה כסף -לעיתים עדיף לצבוע את כל הטמבון בשלמותו במידה ויש בו הרבה פגיעות

זה לא מוריד או פוגע בערך הרכב. ( 60% מהרכבים יש להם פגיעות כאלו או אחרות בטמבון בגלל נהיגה רשלנית)

רק חשוב לדעת שצביעת טמבון ללא הורדתו יוצרת מריחות בפינות הטמבון כלפי פנים הרכב (לא ניתן להגיע לשם ללא פירוק)

יש כאלו שזה לא מפריע להם ויש שכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן שגם המכסה מנוע פגוע, כרגע הרכב מטונף ומלא בצואת ציפורים, עטלפים והעצים האלה שיש בתל אביב (אני לא סובל את העיר הזאת) לצערי שבוע שעבר בשטיפה אח שלי שבר את הדליים (:evil:) כך שתמונה של הרכב נקי לא תקבלו כרגע.

תודה.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה ייתכן? אתה לא שם לב/רואה למכות/שריטות שיש לך ברכב? גרוע מאוד.

אני רואה חור חדש בגודל של ראש מחט מאבנים עפות בתוך שנייה, ומחכה לרגע שאגע שם עם קיסם שיניים.

בכל אופן רק הבהרה חשובה, איני מומחה ולא מאסטר ובטח לא עוסק בתחום -מעולם לא עסקתי בצבעות רכב, אני בא מתחום אחר לגמרי.

כל ניסיוני בא מעשרות שנים של חקירה ושאלות שאני שואל כל פחח שאני שם אצלו את הרכב לתיקון

יש אפילו כמה פחחים שיודעים שאני "נודניק" ולא יעזוב אותם עד שהם לא יעשו עבודה מושלמת.

בנוסף אני מתקן שנים שריטות/שפשופים קטנים (דברים גדולים אני לוקח לפחח שאני מכיר) כך צברתי

שנות ניסיון. כמובן שיש מומחים גדולים ממני. (מי שעוסקים בזה למחייתם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, כרגע האוטו לא שלי, (הוא כן יהיה שלנו בעוד כמה ימים עד שבוע), האוטו מטונף כרגע, אני לא אחראי עליו, מצד אחד אני לא רוצה שישטפו אותו במכונות שטיפה (ולכן אני לא מבקש שיהיה נקי קצת) ומצד שני אין לי איך להגיע אליו כדי לנקות אותו אז אני מעדיף שיהיה מלוכלך ולכן גם קשה הרבה יותר לראות אם קיימות עוד שריטות.

עדכון נוסף, היום במקרה ראיתי את הרכב שוב, בצד ימין יש גם פגיעה שתדרוש משיכה של הפח לצערי, המזל הוא שלא התקלף צבע.

אני יודע שאתה לא עובד בזה אבל אתה הסמכות העליונה בנושא בפורום, תודה על הכול.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...