Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סדין למיטת יחיד. האם רוחב 80 ס"מ נכחד מהעולם?

matansab
שימו לב! השרשור הזה בן 3892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יותר מאשר שמחתי לעבור למיטה זוגית מתכווננת, מהמיטה וחצי שיש לי כיום, שמחתי לעבור סוף סוף ממידת המצעים הנוראית 120*200.

שתמיד הסתבכתי למצוא מצעים איכותיים במחיר סביר בגודל הזה.

חשבתי לתומי, שלמיטה מתכווננת יהיה יותר קל, הרי שהיא מורכבת משני מזרני יחיד.

אבל כשיצאתי לחנויות ע"מ לקנות מצעים חדשים, גיליתי שהמידה 80*200 הפכה נדירה, ובארבע חנויות שהייתי, לא מצאתי אפילו סדין אחד שיתאים!

אני יודע שמדובר במידה יחסית נפוצה במיטות זוגיות מתכווננות, אז איפה למען השם כולם משיגים סדינים?

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי בדיקה יסודית בעניין. הממצאים מזעזעים.

מיטות ברוחב 80 עוד לא נכחדו. אבל סדינים ברוחב הזה כבר הפכו נדירים.

בדקתי לדעתי בכל חנות מצעים ברדיוס 10 ק"מ ממני. (כיתן, פריד, הבית הלבן, מצעים יפים, פוקס הום, גולף & קו, הום סטייל, המשביר לצרכן, הום סנטר, אייס, וגם בסופרים למיניהם. וסביר להניח שיש עוד כמה ששכחתי) לאף אחד מהם אין מצעי יחיד ברוחב 80.

כדי להבין את המצב האבסורדי, איקאה מוכרים מזרנים בגודל 80*200, אבל לא מוכרים מצעים בגודל הזה :shock: :shock:

צדיק אחד בסדום: בחנות ורדינון מוכרים סדיני 80*200, אבל אין טקסטורות, רק צבעים חלקים שאין מהם מבחר, אפילו קשה למצוא שם זוג סדינים שיהיו באותו צבע. ומחיר של סדין בודד הוא 135 שקלים.

אליבאבא, אני חושב שבסוף אפנה לכיוון שהצעת. מחר נלך לברר מחירים אצל תופרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי באתר הזה. 300 שקל לזוג סדינים נראה לי מוגזם.

זה שקניתי מיטה מתכווננת לא אומר שאני עשיר עד כדי כך.

אני צריך לקנות עכשיו איזה 4 סטים. לא בא בחשבון להוציא על כך 1200 שקל עוד לפני שקניתי ציפות וציפיות.

לדעתי יש פה נישה מעניינת, אם יש יצרן מצעים בקהל, אני מציע לו לתפוס את המושכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...