Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרויקט הנעה בשלט רחוק

spearmanmix
שימו לב! השרשור הזה בן 3927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה חבר שלי קנה גטס 2003 וחשבתי ליבנות לו הנעה בשלט, הרעיון הוא כזה: בסוויץ שלוש חוטים ששניים מהם מחוברים קבוע ואם השני רק נוגעים, אני אומר את השנים שמחוברים קבוע אני שם מפסק on/off ועל זה שצריך רק מגע על מנת להניע אני שם מפסק על שלט, הנעה בשלט וכיבוי מפנים האוטו אם המפסק on/off

השאלה שלי אם זה יעבוד ואם לא אז למה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריבונו של עולם (הכוונה לפות"ש),

למה שמישהו ירצה להתניע את הרכב מרחוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על האשכול,

יש אפשרות בשלטי גארד/MVP להניע מרחוק,

השאלה אחרי שהנעת, אתה לא צריך לשים מפתח בסוויץ לנסיעה?

בנוסף, איך מכבים אוטו מונע כזה?

תודה.

Peugeot 106 XS 1.4 96' -> Toyota RunX 1.6 03' -> Mazda 3 2.0 08'

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימות אזעקות ביפר עם אופציה כזאת שתוכל לניע\לדומם מנוע בלחיצה מהשלט.

למה צריך את זה? אין לי מושג.

למה זה יכול להיות טוב? יש אופציה נדירה שיפרצו לך לרכב ותתפוס את הגנב ברדיוס +/- 1000 מטר (משתנה בין האזעקות). אז תוכל לדומם לו את המנוע, לראות איך הוא מתנגש עם הרכב שלך בעמוד, תענוג.

ראיתי את האופציה בביפר של GUARD. התקנה לא זולה בכלל.

Light travels faster then sound. This is why some people appear bright until you hear them speak.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריבונו של עולם (הכוונה לפות"ש),

למה שמישהו ירצה להתניע את הרכב מרחוק?

במדינות הקרות זה פיצ'ר חשוב, מניעים את הרכב 20 דק' לפני הנסיעה ממרחק (מזגן החימום כבר דלוק).

אחרת נדבקות לך האצבעות להגה.

בארץ זה יכול להיות אולי שימושי לקירור..?

בשטחים שמעתי שזה היה טריק של הקב"טים הדתיים: בשבת אסור להניע את הרכב, אבל אם הרכב כבר מונע אז זה בסדר. את הלחיצה על השלט, אף אחד לא חייב לראות.

לפות"ש, לא ברור מה הסכמה החשמלית שאתה זומם אבל קח בחשבון שזרם ההנעה הוא כמה אמפר, ואם זה לא relay שמותאם לדברים כאלה - המתג יישרף.

si vis pacem, para bellum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימות אזעקות ביפר עם אופציה כזאת שתוכל לניע\לדומם מנוע בלחיצה מהשלט.

למה צריך את זה? אין לי מושג.

למה זה יכול להיות טוב? יש אופציה נדירה שיפרצו לך לרכב ותתפוס את הגנב ברדיוס +/- 1000 מטר (משתנה בין האזעקות). אז תוכל לדומם לו את המנוע, לראות איך הוא מתנגש עם הרכב שלך בעמוד, תענוג.

ראיתי את האופציה בביפר של GUARD. התקנה לא זולה בכלל.

בהנעה מרחוק אם אתה לא מכניס את המפתח הרכב נכבה,זה לא שאתה מניע מרחוק ויכול לנהוג בלי מפתח.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה חבר שלי קנה גטס 2003 וחשבתי ליבנות לו הנעה בשלט, הרעיון הוא כזה: בסוויץ שלוש חוטים ששניים מהם מחוברים קבוע ואם השני רק נוגעים, אני אומר את השנים שמחוברים קבוע אני שם מפסק on/off ועל זה שצריך רק מגע על מנת להניע אני שם מפסק על שלט, הנעה בשלט וכיבוי מפנים האוטו אם המפסק on/off

השאלה שלי אם זה יעבוד ואם לא אז למה

מע' הנעה מרחוק נועדה בעבור:

במדינות הקרות זה פיצ'ר חשוב, מניעים את הרכב 20 דק' לפני הנסיעה ממרחק (מזגן החימום כבר דלוק). אחרת נדבקות לך האצבעות להגה.

........

... איך מכבים אוטו מונע כזה?...

לחיצה על דוושת הבלם או העלאת הסל"ד יביאו לכיבוי מיידי. גם מהשלט ניתן לכבות. בכל מקרה יש טיימר של עד 10 דקות בד"כ, שיביא לכיבוי המנוע גם אם לא כיבו אותו באופן יזום.

אור לזאת, התקנה שכזו אין בה כדי לחבר שני חוטים, אלא מערכת שלמה שתעמוד בתקנים, בבטיחות למניעת "תאונות עבודה", כמו למשל הגנה מאפשרות של הנעה מהשלט כאשר מכסה המנוע פתוח ומכונאי עובד על הרכב, ומישהו מניע לו מרחוק מבלי משים לב ועוד ועוד.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי ברור שזאת תכונה שמתאימה למדינות סופר קרות (לא ישראל), הן מבחינת המנוע (5 דקות עד לתחום הקר של העבודה - 50-60 מעלות נראה לי סבבה, גם פה מנועים עובדים בדקה הראשונה בתחומים האלה) והן מבחינת החימום הנחוץ לנוסעים.

במכוניות סופר יוקרה אפשר להבין את הרצון למיזוג אוויר שיפעל לפני שנכנסים לרכב. אני מניח שיש להם גם מערכות שמתניעות את הרכב ורק לאחר מכן מכניסות את מיזוג האוויר לפעולה.

ליונדאי גטס בישראל - לא ברורה התוחלת, אולי פות"ש יבהיר את הכוונה?!?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...