Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טוויטר ML280 - מגיע ללא " תושבות " פלסטיק - יש רעיונות ?

pozailov
שימו לב! השרשור הזה בן 3917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב לאחר הרכישה מתברר האתגר הבא , הטוויטר של הסט לא מגיע עם תושבות פלסטיק שניתן לחבר אותו לתוכם ולהניח על הדש בורד .

מההבנה שלי הסט תוכנן להיות מורכב בקורות ?! או שכן יש אפשרות למצוא תושבות פלסטיק מתאימות לטוויטר הזה ( ML280 )

אולי יש אפשרות להתאים תושבות פלסטיק של סט אחר שמתאים בקוטר , ממוחי הפורום הבמה שלכם :-)

HU - Alpine 9887 | Speakers - Hertz MLK2

Midbas Amplifier - GENESIS Series 3 dual mono

Twitter Amplifier - GENESIS Series 3 four channel

Subwoofer Amplifier - ROCKFORD 1001BD | Sub - IDMAX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אתה מחפש לעשות התאמה אז התושבות הנפוצות של מורל הם בקוטר 45 מ"מ בעוד הטוויטר הנ"ל בקוטר 47 מ"מ ככה שתצטרך התאמה, לא תמיד סיפור, לא תמיד ישב טוב, כשהיה לי את הטוויטר הזה (הגרסה הקודמת שלו), הוא הגיע עם תושבת זוויתית להתקנה על הדש בורד/קורות.

שווה לחפש כזו אצל מתקינים ולחסוך כאב ראש, אם אני לא טועה חבר הפורום DJ DANI מצא מאיפה לקנות כאלו.

ותתחדש על הסט!

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אברר על התושבות של ההיי אנרג'י XL .

שוב ... שיטוט ברשת כנראה מניב תוצאות לא רעות בכלל

http://www.subtwo.de/shop/pd1261577741.htm?defaultVariants=search0_EQ_ohne_AND_%7BEOL%7D&categoryId=5

מה אתם אומרים על זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה השפעה יכולה להיות לבית ממתכת על הטוויטר שבסיסו עשוי מחומר דומה ? אני חושב שמישהו לקח שם צעד קדימה את החוסר בתושבת מתאימה לטוויטר הזה ופיתח מוצר שהאמת נראה ממש טוב למרות שהעלות שלו מאוד גבוהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שיש השפעה, אמרתי שיכולה להיות, כידוע גם החלק האחורי של כל ממברנה מנגן, יש טוויטרים שהגוף שלהם אמור לספוג/לבלוע את זה, ויש טוויטרים שלא, יש פה עניין של החזרים, לרוב מתכונות אינם חומרים סופגים.

המוצר אכן מאד יפה, בוא נשים לרגע את עניין החומר וההחזרים בצד כיוון שזה ניתן לפתרון/דיון נוסף, העלות מ-א-ד גבוהה, אם זה מעניין אותך אני יכול להכין תוכנית לפוד זהה איתה תוכל ללכת למכון לעיבוד שבבי (או כל בעל מקצוע עם מחרטה וכוח/רצון להתעסק עם זה), יעשו לך את זה דיי בקלות, פה סוגיית המחיר די עלומה, מעניין.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח מאוד אם תוכל לעזור לי בנושא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שראיתי זה עולה 95 יורו שזה עוד יותר ממה שבני אמר.

אני למען האמת הייתי ממליץ להיכנס לebay ולחפש מוצרים שיכולים להתאים, מהניסיון שלי (ויש לי לא מעט) עם עיבוד שבבי אף בעל מקצוע לא יעשה את העבודה בזול מאוד ליחידה שמדובר בכמות של שתי יחידות, וזה לפני שהוספנו את חומר הגלם שבמקרה ולא קיים כשארית אצל החרט יביא אחריו הזמנת חומר שמגיע במוטות ארוכים של כמה מטרים. במקרה ולפותח השרשור יש מכרים שהם בעלי מחרטה זה כבר סיפור אחר.

אגב שים לב שהמחיר של ה95 יורו הוא עוד לפני משלוח.

hu:eclipse 7200 MK II ,amp:image dynamics q450.4+boston gt28+mono rockford 1501bd,comp:duble hertz mlk165+midrange hl70, subwoofer:fi q15

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שהרץ מייעדים את הטוויטר הזה מראש לקורות ולא נתנו פיתרון למי שמעוניין להניח אותם על הדש בורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שלא היה כזה? קנית את הסט משומש. פשוט לי לא יצא לראות אף פעם מה מגיע בקופסא של mlk2.

בכל מקרה תריץ בebay חיפוש על תושבות לטוויטר ושים לב לעניין קוטר הטוויטר , צרף קישור לדברים שניראים לך מעניינים וננסה לעזור לך להתקדם.

hu:eclipse 7200 MK II ,amp:image dynamics q450.4+boston gt28+mono rockford 1501bd,comp:duble hertz mlk165+midrange hl70, subwoofer:fi q15

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ההצעה של התושבות פלסטיק מהסט של ההיי אנרג'י XL , זה נבדק ונמצא כלא מתאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח בוודאות שלא מגיע אחרי שדיברתי עם בחור שרכש אותם חדשים ( רוני מהפורום ) ככה שלא נראה לי שלהרץ יש פתרון לטוויטר הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא מתאים? הבדל בקוטר?

אמורים להיות אצלי כל הפלסטיקים של מורל מסט שנעלם, אם אתה רוצה לעשןת עליהם ניסיון אתה מוזמן לפנות אותם מחדר העבודה שלי. הם טיפה קטנים בקוטר מה280.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצון , אם תוכל תשלח לי בפרטי טלפון ונדבר אני אגיע עם טוייטר ונראה אם יש מצב לעשות עם זה משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...