Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפניניג מוטורי בחינם

.3R.
שימו לב! השרשור הזה בן 7124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות הפרסום ב fullgaz על הפנינג מוטורי ביום חמישי האחרון במתחם ירקונים הגענו כחמישה חברה עם המון ציפיות , להפתעתנו , בכניסה למתחם התבקשנו לשלם 10 ש"ח כניסה לאדם , שלא תבינו לא נכון גם אם היו מבקשים 30 ש"ח לאדם כל אחד מאיתנו היה משלם בשמחה , ברור לי שצריך לתחזק את המקום וגם הכנסה לשפיצר ליגיטימית לגמרי אחרי הרמת הפרויקט הנפלא הזה , מה שכל כך הפריע זה שפורסם בfullgaz : "הכניסה, למי שלא היה ברור, בחינם !" , בעקבות הערות של גולשים ב fullgaz על כך שנגבו 10 ש"ח בכניסה וכדאי לדייק יותר בעתיד היתה תגובת האתר "אין הרבה מה "לדייק יותר בעתיד" - זה מה שנמסר לנו טרם האירוע". אני לא מאשים את פולגז אלא את המארגנים של ההפנינג - כולנו יצאנו משם בהרגשה שמשהו פה מסריח , מה גם שהבחור בכניסה הציג בפנינו פליירים שחילקו מספר ימים טובים לפני הפרסום בפולגז בהם נכתב שהכניסה בעלות של 10 ש"ח , ברור לכולנו שהרוב הגדול של המבקרים במקום הגיע עקב הפרסום בפולגז שהיה לאחר חלוקת הפליירים. אני מאמין שאם מראש היה נכתב בפרסום באתר שהכניסה בתשלום כמות המבקרים לא היתה קטנה , חבל שככה משווקים הפנינג מוטורי . בסיום הויכוח עם הבחור בכניסה הסתובבנו כולנו ונסענו משם , היה ריח לא טוב באויר..

http://fullgaz.co.il/archive/oct-04/news/fg8327-sm-hapening-tomorrow-14-10-04.php

המהירות מהשטן ואנחנו חברים טובים

©

למכירה MV-AUGUSTA F4S , שנת 2002 .

©

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי שאתה חושב שפול גז אוספים מידע מפליירים - אנחנו מעדיפים לדבר בטלפון עם המארגן ולשמוע את הפרטים.

ואגב, תהיה הביקורת שלך רלוונטית ככל שתהיה, אבל כל עוד ההודעות שלך בפורום זה מסתכמות רק בביקורת שלילית על האתר (ולא, למשל, בעזרה לגולשים אחרים או תרומת נושאים אחרים לפורום), הרי שתמיד ההערות שלך יילקחו בספק ולא בחיבוק...

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי שאתה חושב שפול גז אוספים מידע מפליירים - אנחנו מעדיפים לדבר בטלפון עם המארגן ולשמוע את הפרטים.

ואגב, תהיה הביקורת שלך רלוונטית ככל שתהיה, אבל כל עוד ההודעות שלך בפורום זה מסתכמות רק בביקורת שלילית על האתר (ולא, למשל, בעזרה לגולשים אחרים או תרומת נושאים אחרים לפורום), הרי שתמיד ההערות שלך יילקחו בספק ולא בחיבוק...

לא כתבתי שפולגז אוספים מידע מפליירים (מה גם שבדיעבד התברר שהמידע בפליירים היה נכון ומה שהיה בשיחת הטלפון עם המארגן - לא ) כפי שציינתי באשכול של "סרטון ניסים ברדה במצפה רמון" , פולגז אתר נפלא והוא הראשון שאני פותח בבוקר עם הדלקת המחשב. אני מחובר לפורום בערך שבוע כך שלתרום מהידע והניסיון עוד לא יצא לי למעט שני אשכולות שפתחתי כולל הנוכחי שיש מי שרואה בהם ביקורת בונה ולגיטימית ,אני לא מצפה לטפיחה על השכם וחיבוק , עברתי את הגיל .. אבל ממה שאני רואה אתה מתגונן כל הזמן כך שכנראה מלכתחילה דברי לא היו מתקבלים בחיבוק גם אם יש בהם טעם , חבל.

המהירות מהשטן ואנחנו חברים טובים

©

למכירה MV-AUGUSTA F4S , שנת 2002 .

©

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבתי שפולגז אוספים מידע מפליירים (מה גם שבדיעבד התברר שהמידע בפליירים היה נכון ומה שהיה בשיחת הטלפון עם המארגן - לא ) כפי שציינתי באשכול של "סרטון ניסים ברדה במצפה רמון" , פולגז אתר נפלא והוא הראשון שאני פותח בבוקר עם הדלקת המחשב. אני מחובר לפורום בערך שבוע כך שלתרום מהידע והניסיון עוד לא יצא לי למעט שני אשכולות שפתחתי כולל הנוכחי שיש מי שרואה בהם ביקורת בונה ולגיטימית ,אני לא מצפה לטפיחה על השכם וחיבוק , עברתי את הגיל .. אבל ממה שאני רואה אתה מתגונן כל הזמן כך שכנראה מלכתחילה דברי לא היו מתקבלים בחיבוק גם אם יש בהם טעם , חבל.

לרגע לא אמרתי שהביקורת אינה לגיטימית או אינה נכונה או שאין זה המקום לכתוב אותה - רק שהרשת מלאה במחרחרי מלחמה (ושוב, אני לא אומר שאתה אחד כזה) ובייחוד הפורומים שעמוסים בטרולים.

מי שמפרסם 2 הודעות בלבד תוך שבוע ושתיהן ביקורת, הרי שלגיטימית ככל שתהיה, הודעתו תהיה "תחת חשד"..

שמח לראות שזו לא כוונתך :-)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די כבר כRובי, תעמוד כמו גבר ותגיד:

"אני/פולגז, פישלנו, טעינו והטענו. אנו מצרים על ההטעייה המכוונת. ידענו על כך שהאירוע לא בחינם וניסינו להביא כמה שיותר אנשים, כי אנחנו מתחלקים ברווחים של שפיצר. בעקבות זה שעלו עלינו אנו מתנצלים ונפצה את כל אלו שהוציאו כסף ולא ידעו על כך. כסף הפיצויים יצא מתקציב המשקאות של כתבי פג"ז ובעיקר מתוך המשכורת המופקעת של הנשיא."

:screwy:

בהומור כן ?

פייזר 1000:

2000-5000 סל"ד : :lol:

5000-7000 סל"ד : :hihi:

7000 - 12,000 סל"ד: :shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די כבר כRובי, תעמוד כמו גבר ותגיד:

"אני/פולגז, פישלנו, טעינו והטענו. אנו מצרים על ההטעייה המכוונת. ידענו על כך שהאירוע לא בחינם וניסינו להביא כמה שיותר אנשים, כי אנחנו מתחלקים ברווחים של שפיצר. בעקבות זה שעלו עלינו אנו מתנצלים ונפצה את כל אלו שהוציאו כסף ולא ידעו על כך. כסף הפיצויים יצא מתקציב המשקאות של כתבי פג"ז ובעיקר מתוך המשכורת המופקעת של הנשיא."

:screwy:

בהומור כן ?

אני בעד..אבל אם תיגע לי במשכורת..אני אישית ידאג לגרום לך לגעגועים לפיקות של הברכיים שלך!

:-D :-D

ודעתי בנושא...כניראה דיסאינפורמציה בין המארגנים למגזין...דבר שסביר להניח שיקרה..בכל מיקרה..עדי חבלי לידה של הענף הספורט מוטורי בארץ..

ורבותי..שאלה יהיו הבעיות שלנו..

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...