Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קורה הלאה? אור אדום....

MangoDog
שימו לב! השרשור הזה בן 7130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני, נהג חדש בלי מלווה מזה 7 ימים (!), עובר באור צהוב-אדום בראשון לציון.... 2 פלאשים זה אחר זה......

מה קורה מפה? אבא מקבל דוח? אבא משלם ונגמר הסיפור?

או שמישהו צריך לקבל נקודות? איך הם יודעים מי נהג ברכב בכלל? שלילה????

תוך כמה זמן מגיע דוח? אם בכלל? יכול להיות שיש פלאשים אבל אין פילים? או משהו כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10 נקודות ו-1000 ש"ח קנס, לבעל הרכב.

אם בעל הרכב לא נהג - אתה צריך להודות בעבירה. (אינני יודע מה משמעות העבירה עבור נהג חדש).

אם ראית הבזק במצלמה - אז כנראה שנכנסת לצומת באדום מלא, ולא בצהוב.

סביר שאתה לא שואל כדי לקבל הטפת מוסר - אז לא אסביר לך את חומרת העבירה...

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10 נקודות ו-1000 ש"ח קנס, לבעל הרכב.

אם בעל הרכב לא נהג - אתה צריך להודות בעבירה. (אינני יודע מה משמעות העבירה עבור נהג חדש).

צודק לגמרי, אוסיף גם שיתכן ויש צורך במכתב חתום עורך דין כדי להעביר את העבירה מאדם זה לאחר. תתחיל במכתב מנוסח היטב, הם יבקשו מכתב רישמי אם יש צורך.

דרך אגב, המצלמה מופעלת שניה אחרי האדום, לא כדי שתעבור בשניה הראשונה, אלא כדי שהשופט יקרע לך את הצורה.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום עורך דין

כשיגיע הדו"ח אתה מבקש (אם אתם מעוניינים) המרת שם הנאשם וזהו. ההוראות מופיעות בגב הדו"ח.

אין פילים במצלמת המהירות.זה נורא קטן -גם ככה הסתבכנו עם להכניס 5 פילים לחיפושית...

אם לא יצאת מהצומת אלא עצרת בתוכה יש סיכוי שלא תקבל דו"ח. חכה בסבלנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה בנושא ואבקש לא להפוך את זה לצחוקיה:

האם ישנם תנאים לגבי העברת האחריות על העבירה לנהג אחר?

לדוגמא, נגיד ונהג עבר באדום, דחה ודחה את המשפט...הגיע המשפט אחרי שנה ובמקרה הוא מכיר מישהו מבוגר שביטל את רשיון הנהיגה שלו יום לפני אך בתאריך ביצוע העבירה הרשיון היה בתוקף ואותו אחד מסכים להודות שהוא נהג ברכב וביצע את העבירה.

בר ביצוע? או שיש משהו שאוסר את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי משהו דומה לפני שלושה חודשים בראשון. עומד ברמזור אדום, רואה צהוב ומתחיל לזוז... פלאשים. למרות שלא נכנסתי לצומת ולא היה אדום מלא.

המצלמה מצלמת גם בצהוב אדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני אקבל 10 נקודות, קנס 1000 שקל.... זהו?

או שיש אפשרות שאני מקבל שלילה?

תאמינו לי למדתי מזה מה שהייתי צריך... אני לא חוצא רמזורים ביותר מ70 קמש..... ומתקרב אליהם לאט לאט.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה בנושא ואבקש לא להפוך את זה לצחוקיה:

האם ישנם תנאים לגבי העברת האחריות על העבירה לנהג אחר?

לדוגמא, נגיד ונהג עבר באדום, דחה ודחה את המשפט...הגיע המשפט אחרי שנה ובמקרה הוא מכיר מישהו מבוגר שביטל את רשיון הנהיגה שלו יום לפני אך בתאריך ביצוע העבירה הרשיון היה בתוקף ואותו אחד מסכים להודות שהוא נהג ברכב וביצע את העבירה.

בר ביצוע? או שיש משהו שאוסר את זה?

בר ביצוע , הקנס יהיה גבוה מאוד במקרה כזה (נועד להרתיע ולמנוע את הקומבינות הללו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף להסיר עם ההורים שיספגו את הקנס ואתה תשלם אותו

אני מכיר מקרה שהסדירו עם ההורים שהם יספגו אותו ועל כל נקודה עוד 100 שקל חוץ מה1000 של הקנס

יקר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמינו לי למדתי מזה מה שהייתי צריך... אני לא חוצא רמזורים ביותר מ70 קמש..... ומתקרב אליהם לאט לאט.....

אחי זרוק את זה על ההורים ושלם את הקנס ...

הקנס על אור אדום לנהג חדש הוא 1000 ש"ח קנס בין חודשיים לשלוש שלילה 10 נק' ולפעמים נהיגה על תנאי או עוד שנתיים של נהג חדש ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שאף אחד לא אמר לך את זה קודם אני אתנדב לומר לך את זה - אני מקווה שתקבל שלילה.

אתה אומר שלמדת, וזה יפה, הרוב אפילו לא מודים שלמדו.

אבל מי שעובר בצהוב או אדום (ותעשה לי טובה, יש לי "קצת" נסיון בכביש, ומצלמה לעולם לא מתחילה לצלם בצהוב, אלא רק באדום מלא) מבחינתי יכול להפקיד את הרישיון שלו ולחזור לנסוע באוטובוסים.

וכן, כמו שאמרו קודם 1000 שקל קנס, 10 נקודות, סביר להניח שגם שלילה, ואני כולי תקווה שאולי גם קורס נהיגה מונעת.

רון.

-לא משהו אישי בכלל אגב, סתם כי יצא לי לחוות חוויה דומה כשאני על אופנוע, ואיזה אדיוט עבר בצהוב-אדום-

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שאף אחד לא אמר לך את זה קודם אני אתנדב לומר לך את זה - אני מקווה שתקבל שלילה.

אתה אומר שלמדת, וזה יפה, הרוב אפילו לא מודים שלמדו.

אבל מי שעובר בצהוב או אדום (ותעשה לי טובה, יש לי "קצת" נסיון בכביש, ומצלמה לעולם לא מתחילה לצלם בצהוב, אלא רק באדום מלא) מבחינתי יכול להפקיד את הרישיון שלו ולחזור לנסוע באוטובוסים.

וכן, כמו שאמרו קודם 1000 שקל קנס, 10 נקודות, סביר להניח שגם שלילה, ואני כולי תקווה שאולי גם קורס נהיגה מונעת.

רון.

-לא משהו אישי בכלל אגב, סתם כי יצא לי לחוות חוויה דומה כשאני על אופנוע, ואיזה אדיוט עבר בצהוב-אדום-

א. "ומצלמה לעולם לא מתחילה לצלם בצהוב, אלא רק באדום מלא" => "יצא לי לחוות חוויה דומה כשאני על אופנוע, ואיזה אדיוט עבר בצהוב-אדום"

אז מה אתה אומר? :drinking::loco:

ב. אני התחלתי נסיעה בצהוב אדום וצולמתי! אם ( חס וחלילה ) אני אקבל כנס על זה, אני אשלח לך את התמונה ממוזגרת בדואר רשום! ( שיהיה לך עוד נסיון בכביש. ) ומה הקטע? הבחור אמר שהוא צולם באדום-צהוב ולא באדום מלא, למה להתוכח? :screwy::splat:

* אני מקווה שלא תקבל שלילה ולא כלום, לומדים גם מטעויות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמה לא מצלמת כתום - אם מישהו יכול להביא לי תמונה של דו"ח עם אור כתום ברמזור , אני משלם לו את הקנס.

איך זה?

יש שנייה מהמופע האדום עד התחלת הצילום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...