Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח לאומי לשכת תעסוקה ושאר ירקות

bigbosf
שימו לב! השרשור הזה בן 3916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים. מסתבר שמעל גיל 28 זכאות אבטלה היא 100 יום ,כאשר החובה למצוא לכם עבודה במקצוע שבו עסקתם לפני הפיטורין תקף רק לחודשיים הראשונים. שעון החול אוזל ואני רק שאלה . איך אני נמנע באלגנטיות מכל מיני תפקידים כמו פועל יצור או מאבטח ? אני סטודנט שלומד לימודי ערב . אני יכול להציב תנאי למקום עבודה שישלחו אותי אליו שאני יכול לעבוד רק X פעמים בשבוע?

איך להמנע מהחותמת "מסרב עבודה " וכתוצאה מכך הכסף שמגיע לי מתפוגג ?

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכולתי להתאפק...

הלוואי שיכולתי ככה להסתחבק עם הפקידה :)

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי סטודנט יכול לחתום אבטלה? או שלא הצהרת על כך?

עבדתי במקביל ללימודים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני את הפקידות ממש לא מעניין למצוא לך עבודה.

אתה מגיע פעם בשבוע ומעביר את האצבע והולך לעניינך. לעתים נדירות מאוד הפקידות מגדילות ראש מוצאות עבודה שאולי תתאים לך ואז יוצא פתק שאומר לך לגשת לפקידה.

בכל מקרה אם אינך מעוניין לעבוד אתה ניגש למקום העבודה שאליו נשלחת לריאיון ומעלה תנאים שאינם מתאימים למשרה כמו הגעה לעבודה בשעה מאוחרת או שכר גבוה. חותמים לך שאינך מתאים וזהו.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני את הפקידות ממש לא מעניין למצוא לך עבודה.

אתה מגיע פעם בשבוע ומעביר את האצבע והולך לעניינך. לעתים נדירות מאוד הפקידות מגדילות ראש מוצאות עבודה שאולי תתאים לך ואז יוצא פתק שאומר לך לגשת לפקידה.

בכל מקרה אם אינך מעוניין לעבוד אתה ניגש למקום העבודה שאליו נשלחת לריאיון ומעלה תנאים שאינם מתאימים למשרה כמו הגעה לעבודה בשעה מאוחרת או שכר גבוה. חותמים לך שאינך מתאים וזהו.

אתה יכול לתת תנאים למשרה ששולחים אותה אליך ?

פעם שעברתי אמרתי שאני לא יכול בשעות כאלה וכאלה והחליטו שאני מסרב עבודה . האמת שזה היה די ממזמן. 2006 בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין למצוא עבודה דרך לשכת התעסוקה, כנס לאתר לשכת התעסוקה וחפש משרות שם.

יש פעמים שיש דברים מעניינים. תבקש אותם ספציפית.

לגבי פקידות, הן לא ממש טורחות יותר מדי...

אם לא הייתי מבקש ספציפית משרה מסוימת, הייתי מעביר אצבע והיו שולחים אותי הבייתה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ביקשתי שימצאו לי שום דבר. כל מה שביקשתי זה להגיע לשים אצבע ולקבל פתק לך הבייתה.

אבל רצונות לחוד ומעשים לחוד. כרגע המצב שברביעי הקרוב אני יגיע לפקידה והיא תפנה אותי לאיזה עבודה שלא ממש נראה לי שבא לי עליה. על 20 ימים ראשונים קיבלתי כסף. מדובר על חודש ראשון של האבטלה. יום רביעי אני חותם וזה סוגר עוד חודש. משמע סגרתי חודשיים והיא תשלח אותי לאן שבא לה. בעקרון הבנתי שמגיע לי לחתום 100 ימים . זה נכון ?

מה עושים כדי לסרב בצורה אלגנטית בראיון ששולחים אותי אליו או איך לא לגרום לעצמי להדפק ולהחשב מסרב עבודה.

חברים זה חשוב לי. אם מישהו התנסה לאחרונה בבקשה לשתף. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם כאשר נשלחים למשרה כלשהיא והשכר לא מוצא חן בעיניכם אפשר לסרב לקבל את העבודה ולהמשיך לחתום ?

ציטוט מהאתר של לשכת תעסוקה :

"אם הוצעה לך עבודה מתאימה בלשכת שירות התעסוקה וסירבת לקבל אותה, תפסיק לקבל

את דמי האבטלה לתקופה של 90 ימים מיום הסירוב להצעת העבודה.

בנוסף יופחתו 30 ימים ממספר ימי האבטלה המגיעים לך כחוק"

עכשיו כשאני חושב על זה , כל סיבה שלא תהיה חוץ מבריאותית , נותנת להם אפשרות לרשום סירוב.

מה עושים אנשים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HELPPPPP בבקשה? מישהו?

מחר יום ההחתמה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...