Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תושבות מנוע/גיר בלויות, גולף SDI 2001

דור--
שימו לב! השרשור הזה בן 3908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב חברים,

לאחרונה אני מרגיש ויברציות מעל לרגיל כשמנוע פועל וכן בעת העברת הילוכים (נדנוד מעצבן). בנוסף שמתי את תיבת ההילוכים בניוטרל בנסיעה בינעירונית -90 קמ"ש וידית ההילוכים 'רקדה' לה... גם בנסיעה אם מניחים יד על ידית ההילוכים מרגישים תזוזה בעת האצה/הרפיה חריפה מדוושת התאוצה.

בטיפול האחרון אצל מוסך רון הוא בדק את התושבות מנוע, ומצא כי הם אמנם מעט יבשות אך עדיין תקינות. אולי זה הפדנטיות שלי או שפשוט קשה באמת לדעת מה מצבם עד שמפרקים את התושבות.

יש דרך לבדוק ללא צורך במכשור את מצב התושבות?

בכל מקרה כנראה אחליף תושבות בשביל לשפר את איכות הנסיעה.

השאלה: גולף SDI מנוע AGP - כמה תושבות ישנם ברכב?

אני הבנתי שיש למנוע שלשה - שניים בצידי המנוע ואחד תחתונה. האם יש תושבת גם לגיר?

תודה רבה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אם רון אמר לך שהתושבות תקינות אז אין טעם להחליף אותם , ויברציות יכולות לנבוע מהרבה סיבות

גש אליו לבדיקה . יש שלוש תושבות אחת בצד המנוע אחת בצד של הגיר ותושבת תחתונה שגם מחוברת

לגיר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...