Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש חוות דעת על מבחר חומרי ניקוי שאני מתכוון לרכוש בעתיד הנראה לעין

שימו לב! השרשור הזה בן 3932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לעשות הזמנה מהאתר אוטוסטאר אמינים ??

מחדש פלסטיק Carplan Flash Dash

תרסיס ווקס מהיר Meguiar's Ultimate 0.450L (בהתלבטות אם שווה לקנות את זה .. ? יש משהו אחר ?)

שמפו Chemical Guys Mr Pink wash

תרסיס לחידוש צמיגים Meguiar's Endurance

space מברשת לצמיגים Chemical Guys Induro Brush (לא יודע אם שווה לקנות את המברשת הזאתי)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שהשמפו יעיל בעיקר שיש לך מכונת הקצפה,אם לא אז יש סבונים יותר טובים,כמו GOLD CLASS של מגווירס.

הווקס מהיר הוא לא באמת ווקס,הוא משאיר קצת יותר ברק לאחר השטיפה ומרקם יותר חלק ,זה לא תחליף לווקס.

מה שכן מספיק להרבה פינישים אחרי שטיפות וקל ליישום,זה תוספת לווקס שיש לך על הרכב(במידה ויש)

שער המוצרים לא התנסיתי אבל חוץ מהמברשת שאני לא יודע עליה כלום,שאר המוצרים טובים מאוד לפי מה ששמעתי.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לעשות הזמנה מהאתר אוטוסטאר אמינים ??

מחדש פלסטיק Carplan Flash Dash

תרסיס ווקס מהיר Meguiar's Ultimate 0.450L (בהתלבטות אם שווה לקנות את זה .. ? יש משהו אחר ?)

שמפו Chemical Guys Mr Pink wash

תרסיס לחידוש צמיגים Meguiar's Endurance

space מברשת לצמיגים Chemical Guys Induro Brush (לא יודע אם שווה לקנות את המברשת הזאתי)

תודה

לא משתמש עם שום חומר שמצויין פה.

מה שכן החנות ממש אמינה והשירות מעולה...אם לרכוש מחנות מסוימת אז מהחנות הזו.

תגיד למשה שאתה מקארספורום, זה אולי יקנה לך הנחה מסוימת.

אחרי השימוש בחומרים חזור לפה ותן חוות דעת אישית שלך.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...