Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש פתרון לסינון המים בבית

Smiro
שימו לב! השרשור הזה בן 3928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

בקרוב אנו עוברים לדירה חדשה ואנחנו מחפשים פתרון לסינון המים.

בדירה הנוכחית יש לי פילטר רגיל, הכוונה לכל המערכת שנמצאת מתחת לכיור והברז הנוסף שמותקן בכיור. אציין שאנחנו לא מרוצים כלל מהתפקוד של המערכת הזו. במשך השנים היינו לקוחות של כשלוש חברות שונות בתחום, ותמיד הייתה בעיה כלשהי. המערכת הזו ממש לא אמינה ועלולה לעשות הרבה בעיות. לכן, אנו לא מעוניינים להתקין כזו גם בבית החדש.

השאלה היא - מה החלופות העומדות לפנינו? האם יש עוד דרכים לקבל מים מסוננים?

תמי 4 לא נכלל בתמונה היות והוא לא לגמרי מסנן (אלא אם מתקינים את הפילטר הזה). חשבנו על מתקן של מי עדן (עם המיכלי מים, כמו שיש במשרדים) אבל זה קצת מבאס להחזיק דבר כזה בבית.

אשמח לקבל המלצות.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על ברווז.

בכל מקרה, לי יש את המתקן הזה של מי עדן שנראה לך מסורבל.

אז נכון זה לא הדבר הכי יפה אך הוא עושה את העבודה.

יש לו הרבה יתרונות אך גם חסרונות רבים מלבד היותו מכוער כמו קשה להעלות את הכדים על המתקן (בכל זאת 20 קילו), המחיר ביחס לשישיות הוא יקר יותר וכו'.

בצד היתרונות ניתן למנות את העובדה שזה נוח מאוד שפעם בחודש מביאים לך את המים לפתח הבית, השירות לקוחות של מי עדן מצוין (בניגוד לנביעות) ובשל העובדה שיש מתקן כזה בני הבית שותים הרבה יותר.

המתקן המכני הפשוט של מי עדן עולה 100 שקל (כשלעיתים הוא ניתן בחינם) בעוד הברים הדיגיטלים יפים יותר, תופסים מקום על השיש ועולים הרבה יותר.

מבחינת העלות החודשית אני משלם 99 ש"ח לאספקה של שלושה כדים וכל כד נוסף עולה 27 שקלים. כמו שאמרתי, יקר יותר משישיות אך על נוחות משלמים.

למי עדן יש מספר רב של ברים, במחירים שונים ובגדלים שונים.

שאלות וטענות נא להפנות לברווז:2gunfire::2gunfire::2gunfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבית של ההורים שלי מותקנת מערכת 4 שלבים של חברת AQUATECH בערך 13 שנים, מאוד מרוצים ממנה, יצא לי לשתות מים בבתים אחרים וזה ממש ממש לא מתקרב לאקוואטק, הסינון כל-כך טוב שכאשר אחד הפילטרים נסתם אפשר להרגיש הבדל בטעם של המים וזה אומר הזמן להחליף פילטרים.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי ברווז עובד באיזור הצפון, אנחנו מתגוררים באשדוד. לכן זה לא רלוונטי.

בנוגע למערכות סינון כדוגמת הAQUATECH - אמנם לא ניסינו את החברה הזו, אך אכלנו כבר הרבה מרורים מחברות אחרות כך שאנו לא רוצים להתעסק בזה. מה גם, המטבח בבית החדש מאוד יקר ולא היינו רוצים לקדוח חור בכיור על מנת להתקין את הברז. ובכלל, להתקין את כל המערכת שם.

אני אבדוק את העניין של מי עדן לעומק ואולי נמצא שם פתרון.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספר פילטרים ועוד איזה בלון גדול כזה (לא יודע בדיוק איך זה נקרא). היו בעיות שפילטרים נסדקו, הייתה דליפה מספר פעמים, עוד איזה כמה בעיות היו עם הבלון הזה, היה פילטר בכניסה לבית שגם נסדק והפך ללא אפקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף גם להמלצה חמה על הברווז.

לדעתי יש לכם בבית מערכת אוסמוזה.

אצלי בבית שמנו מערכת סינון 4 שלבים, אבל במקום ברז

על הכיור זה הולך ישירות לבר מים, ואז יש מים קרים/חמים

כל הזמן, לא צריך קומקום(בלחצן ההרתחה זה מוציא מים טובים

אפילו לקפה שחור). המים טעימים וצלולים, ובינתיים טפו טפו אין

בעיות. אני לא רציתי מע׳ אוסמוזה, גם בגלל בזבוז המים, וגם

בגלל שזה מוציא את כל המינרלים ואח״כ מוסיפים אותם באופן

מלאכותי. לדעתי מיותר, למרות שיש כאלה שיחלקו עליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות של מערכת תחת כיור המטבח שתכיל מסנן פחם פעיל ומסנן אבנית (ממש לא חייב להיות על הברז הדירתי - כי שם שמים מסנן בסיסי בלבד שיעביר זרימה מהירה). אם המסננים בתוך גליל גדול - ההחלפה פעם בשנה (כמובן שהחלפה תלויה בצריכה וכמות השימוש) קלה וכל אחד ואחת יכולים לבצע בכמה דקות בודדות. את המסננים קונים ברשת או בחנויות בתחום- העלות נמוכה בהרבה מהעלות בחברה שמשווקת את המתקן.

לי יש מערכת מהמאה הקודמת של חברה ישראלית שכבר לא קיימת - אז אי אפשר להמליץ עליה...

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות של מערכת תחת כיור המטבח שתכיל מסנן פחם פעיל ומסנן אבנית (ממש לא חייב להיות על הברז הדירתי - כי שם שמים מסנן בסיסי בלבד שיעביר זרימה מהירה). אם המסננים בתוך גליל גדול - ההחלפה פעם בשנה (כמובן שהחלפה תלויה בצריכה וכמות השימוש) קלה וכל אחד ואחת יכולים לבצע בכמה דקות בודדות. את המסננים קונים ברשת או בחנויות בתחום- העלות נמוכה בהרבה מהעלות בחברה שמשווקת את המתקן.

לי יש מערכת מהמאה הקודמת של חברה ישראלית שכבר לא קיימת - אז אי אפשר להמליץ עליה...

למערכת דירתית קיים היתרון של מניעת האבנית בכל הצנרת בבית, ובמיוחד בצנרת המים החמים.

גם אם קיים מסנן בכניסה לדוד החימום, הרי קל יותר להחליף מסנן ליד שעון המים מאשר על הגג.

ויש מערכות בהן הסינון יותר מבסיסי.

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא תבחר - המלצה אישית שלי היא להימנע מהברים של החברות שמוכרות בכדים.

הבעיות הן החל מזה שאתה אף פעם לא יודע כמה זמן הכד שלך עומד במשאית / במחסן / בשמש.

אח"כ אתה הופך להיות מחסן כדים של החברה, וזה מצריך עוד מקום.

אתה קונה במחיר יקר מי ברז. חפש את הכתבה בכלבוטק בה הראו איך אותו קידוח של מקורות מספק מים למערכת העירונית, וברז נוסף לחברה.

כשתרצה להתנתק הם יודיעו לך שיש אצלך ככה וככה כדים בבית ואתה חייב להם מאות שקלים.

היו לי מתקנים של תמי 4, מי-עדן, ונביעות. כרגע עם אלקטרה בר ומרוצה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע, עכשיו עוד יותר הסתבכה ההחלטה :|

איך האלקטרה בר? הוא מסנן מים בצורה טובה?

אנחנו משתמשים במים הללו מדי יום, די הרבה פעמים. את המים האלו אני שם לכלב בקערה (והם מתחלפים בתדירות גבוהה במהלך היום), אימי מבשלת איתם, המגהץ של אימי מצריך שימוש במים מסוננים וגם לבישול אימי משתמשת במים האלו. מה שאומר שאנחנו צריכים משהו טוב שיתפקד מצוין בשימוש מרובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה דיון דיי ארוך על זה לפני כמה ימים, תעשה חיפוש על תמי4.

אני אישית חושב שהסינון של כל הברים לא מספיק טוב, וגם מבחינת עלות, שווה לכם להתקין

מערכת סינון חיצונית. כמו שציינתי, אני בחרתי לשים 4 שלבים(לא אוסמוזה!).

זה גם זול בהרבה, וגם שומר על בר המים, שלא יתמלא אבנית. פעם בשנה מחליפים סט

סננים, 150 שקל, ונתראה עם המערכת שנה הבאה.

בנוסף, אני חושב שתמי4/אלקטרה נותנים לך מוצר יקר, שאחרי שנתיים של שימוש אתה

משלם הרבה יותר ממה שתשלם בהתקנת בר מספק עצמאי(דוגמת הברווז), ומקבל כאמור סינון

מים נחות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...