Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערייה הזויה, או איך לא משלמים על כחול לבן מתחת לבנין

שימו לב! השרשור הזה בן 3928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

jyiozuimght3.png

אז ככה, שכחתי לסמן בציור שניסיתי לעשות אותו מפורט ככל הניתן, אני גר מעל החץ האדום שבצד שמאל למטה, כלומר בפינת רח' ירושלים/ברודצקי. רחוב ירושלים נצבע לא מזמן בכחול לבן, וכך גם חצי מרחוב ברודצקי, אממה החצי "שלי" נשאר אפור ופה מתחילה הבעיה, יש בקרבת הבנין קופת חולים 4 גני ילדים, ו2 בתי ספר יסודיים, הקופת חולים הוא כוכב עולמי בקרב גיל הזהב של האיזור ובקיצור כל היום מלא באנשים, יש פה בעיה, כולם מחנים באופר ליד הבית שלי, ולא בכחול לבן כמו שהעריה רצתה, ואני שאני גר בשכונה מוצא עצמי לעיתים יושב באוטו בבוקר חצי שעה - 40 דק' מחכה שחניה "אפורה" תתפנה, לעיתים מהיאוש אני מחנה בכחול לבן ומקבל מתנה מהפקח 100 שקלים לתרופות עבור מרים פרייברג ( ראש העריה, בתקווה קדנציה אחרונה, אני עובד על כך שאף אחד מהבלוק שנפגע מהסיפור לא יצביע למט*** הזו), מה עושים במקרה כזה, צברתי כ6-7 דוחות ע"ס 100 שקלים, ואני לא רואה שזה מוצדק לשלם על חניה מתחת לבית זה נשמע לי אבסורד, ולאחר עריכה אני נזכר, חצי הרחוב של ברודצקי בצבע האפור אינו זכאי לתו איזורי בעוד החצי השני כן.

מה עושים במצב הזה ?

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פרי יצירתה של גברת פיירברג הנוכלת.

נסה לפנות במכתב לעירייה, ותצרף עמו חתימות של כמה שיותר מדיירי הרחוב, שמן הסתם גם נתקלים בבעיה הזו. אני מקווה שזה יעזור. בנוסף, בלי קשר למכתב הקודם, כתוב מכתב אישי שמסביר את הבעיה שלך, אולי ייתנו לך תו. פשוט טמטום מוחלט.

ככה זה כשיש לך ראש עיר נוכלת. לא עושה כלום ושום דבר. אחרי 10 שנים של עומסים נזכרה להרחיב ולהוסיף נתיבים בצומת וייצמן-הרצל, כנראה שבחירות לראשות העירייה מתקרבות או משהו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השכנים המקורבים כן קיבלו תו איזורי, אלה שלא טומנים ידם בצלחת מתמודדים עם המצב AS IS

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך רק חלק מתושבי הבלוק קיבלו תו חניה ?! הלא כל מי שגר באיזור צריך לקבל.

שמע, אם שכן שלך קיבל תו ואתה ביקשת לקבל ולא קיבלת, אתה צריך לפנות לגורמים הרבה יותר גבוהים מהעירייה.

לגבי פיירברג, קשה מאוד מאוד מאוד להזיז ראש עיר מכהן מהכיסא שלו, בוודאי שמבדובר בראש עיר שנתנה כל כך הרבה היתרי בניה למגורים ולמסחר ומקורבת לבעלי הון כמו תשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ששששש אין שחיטות ומקורבים בעריית נתניה (אני ציני), מרבית התושבים לא סובלים אותה, עם כל הפיאור העצמי והאהבה העצמית על שיפור פני העיר, מדובר בראש עיר שהעלתה בעשרות אחוזים את מחירי הארנונה והמים, והיא עובדת בפורמט תבנה ותזניח, בונה שכונות חדשות ומזניחה את הקיימות, לא אכנס לפוליטיקיה העירונית אבל מרבית התושבים לא ממש מתים עליה, ועוד מילה אחת על תשובה, הון שילטון זה לא מילה גסה בביצות המקומיות.

ועכשיו לענין שלי, מה אני עושה ? נשפט, מערער למישהו ? איך עובדת כל הפרוצדורה? קיבלתי לא פעם דוחות חניה אך הן היו מוצדקות ושילמתי כמו גדול, ומה עכשיו ?

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי משהו: בכל עיר שגרתי בה, וגרתי בלא מעט (אם כי לא בנתניה למזלי...), קיבלתי תו חניה אזורי שאיפשר לי לחנות בכחול לבד בכל שעות היום באזור מגורי. לא נשמע לי הגיוני שבנתניה אין תוי חניה איזוריים לתושבים שמאפשרים חניה בכחול לבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הופה הופה, עוד נתנייתי נחשף בפורום :D

לשאלתך:

הייתי מתחיל בפניה לאגף הפיקוח העירוני, רצוי לזה שעומד בראשו. לחילופין, שווה לשקול פניה גם למנהל רשות החניה. כאן תוכל למצוא את פרטיו וכיצד ליצור עמו קשר.

בקש לקבוע עמו פגישה ונסה להסביר לו פנים אל פנים את הבעיה שלך. לא יעזור? פנה לעיתונות המקומית. לא יעזור? היוועץ בעו"ד.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי משהו: בכל עיר שגרתי בה, וגרתי בלא מעט (אם כי לא בנתניה למזלי...), קיבלתי תו חניה אזורי שאיפשר לי לחנות בכחול לבד בכל שעות היום באזור מגורי. לא נשמע לי הגיוני שבנתניה אין תוי חניה איזוריים לתושבים שמאפשרים חניה בכחול לבן.

מי שהבניין שלו ישירות מול כחול לבן - מקבל.

הבניין של פותח השרשור נמצא מול חניה בצבע אפור - ולכן הוא לא מקבל.

מה שהעירייה לא מבינה, זה שהרבה אנשים שרוצים ללכת לעסקים שבאזור מתקמצנים על חנייה, ולכן מחנים במדרכה האפורה שליד ביתו, ואת השאר הולכים ברגל. כשהוא מגיע הביתה, הוא לא יכול להחנות, והכל בגלל ההיגיון הדבילי של עיריית נתניה.

אלעד צודק, נסה לפנות למייל האדום של YNET.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהעירייה לא מבינה, זה שהרבה אנשים שרוצים ללכת לעסקים שבאזור מתקמצנים על חנייה, ולכן מחנים במדרכה האפורה שליד ביתו.

העירייה מבינה טוב מאוד. על זה היא בונה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שהבניין שלו ישירות מול כחול לבן - מקבל.

הבניין של פותח השרשור נמצא מול חניה בצבע אפור - ולכן הוא לא מקבל.

נשמע לי מופרך - אפילו בעיריות ה"נאציות" ביותר בנושאי חניה (ת"א לדוגמה) העיר מחולקת לאזורים ואתה מקבל תו חניה לאזור, לא תו חניה לשתי חניות שנמצאות בדיוק בזווית של 90 מעלות מתחת לבית שלך. היחידים שסובלים, לפחות בדר"כ, הם תושבי הרחובות שחיים בדיוק על קו התפר בין אזורים.

והנה, הפלא ופלא, גם בעיריית נתניה יש איזורי חניה. העירייה הזו אומנם (מסתבר) מתקטננת עם תושבים אשר יש להם חניה בבניין - לא ברור לי למה - אבל בכל זאת תווי חניה יש, אין בעיה להשיג אותם, והם לאזור חניה ולא לרחוב ספציפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי זה נשמע מופרך, אבל פות"ש כבר כתב שלחצי שלו לא מגיע תו אזורי. כתושב נתניה, אני מאמין לו. טמטום כזה בהחלט אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגיון שלי אומר, זה שיש תו חניה אזורי, לא אומר שכל אחד באיזור יכול לקבל אותו.

אולי בעירייה מבדילים ויודעים למי יש מדרכה אפורה ולמי יש מדרה צבועה ונותנים תו חניה בהתאם.

הזוי? מאוד. יכול להתקיים? בוודאי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "למי יש מדרכה אפורה ולמי יש מדרכה צבועה"? הרי אתה לא מקבל תו חניה לשני מטר מדרכה שליד הכניסה לבית שלך, אתה מקבל תו חניה לאזור מסויים, ואזור כולל מספר רחובות - אז גם אם יש איפשהו מדרכה אחת אפורה, כנראה שבשאר האזור היא לא אפורה.

אז אלא אם פותח השרשור גר בדיוק על מפגש של שני אזורים, כך שרחוב אחד הוא באזור שלו ורחוב ליד זה כבר אזור חניה אחר, אני לא רואה סיבה ללמה שלא יקח את המסמכים הדרושים (מפורטים בלינק שנתתי), ילך לעירייה להוציא תו חניה, ויחנה היכן שבא לו.

ואגב, זה שיש תו חניה אזורי אומר בהכרח שכל מי שגר באזור יכול לקבל אותו... זו משמעותו של תו חניה אזורי, הוא מיועד לתושבי האזור. אומנם, כמו שראיתי בלינק, יש שם החרגה של מי שיש לו בבניין חניה פרטית (אני לא בטוח שהחרגה כזו תעמוד במבחן בג"ץ), אבל מעבר לזה אין לי ספק שכל תושבי האזור מקבלים תווים אזוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחלף לשבוע, או בעצם יודע מה, ליום! אחד ! בסהכ יום אחד נראה אותך איפה אתה חכם גדול מחנה את הרכב ב10 בבוקר ? משלם או מחנה קמ מהבית ? או מחכה כמו אידיוט לעיתים 40 דק' מתחת לבנין שאולי יואיל בטובו אדון ישראלי שיחזור מהסידורים שלו ויקח את הרכב שלו מהרחוב שצבוע באפור ורחוק ממרכז העיר (העיקר שלא ישלם שקל חניה).

לעירייה יש טרנד חדש, לא שולחים דוחות בדואר, שולחים דואר רשום, בפעם שעברה זה עבד לי שלא הלכתי הגיע שליח עד אליי לדירה ומסר את הדוחות, הפעם הסקרנות ביזבזה לי את כל הבוקר בדואר רק בשביל לדעת מי שלח לי דואר רשום.

מחר אשלח בקשה להשפט ואעדכן כאן בנושא, נ.ב אם בתל אביב הגדוליה תושביה זכאים לתו חינמי בכל העיר, מה יש כבר בנתניה שאין בת"א? מחלקת פיקוח אגרסיבית שמכניסה מספיק כסף מאידיוטים/אמיצים באדום לבן ?

אין כמו להתעמר באזרח הקטן הרי מי אנו, חבורה של מושתנים שפה חיים ועובדים רק בכדי לשלם מיסים

(מצטער זוהי הוצאת קיטור)

FAZER

כמו שציינתי אני גר בצומת ובדיוק בפינה שמחבר קטע רחוב שבו צידו האחד אפור וצידו השני כחול לבן, בעוד הרחוב המצתלב (ירושליים) כולו כחול לבן, אלה שגרים בצד הצבוע כחול לבן שהם בעצם בנין אחד מולי זכאים לתו איזורי ואילו אני "זכיתי" לגור בצד שאינו צבוע ועל כן אייני זכאי לתו איזורי, אני לא צריך להסביר לך את המשמעות של המצב, כולם פשוט כולם מחנים באפור בעוד הכחול לבן שומם וריק, יש מצבים בו מחנים בכל הרחוב כולו (והוא יחסית ארוך) כ5 רכבים כשהפוטנציאל המלא הוא מעל 60 כלי רכב (ואף יותר זוהי הערכה קלה).

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...