Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע מכירות בסקודה: הנחות על כל דגמי סקודה.

p_306_m
שימו לב! השרשור הזה בן 3908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זכור לי בזמנו שהייטי עלתה סביבות ה115 K , איך היא קפצה למחיר כה גבוה?

זו הייתה 1.2TSI ידנית.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הנחות שנראה לי שיישארו אחרי המבצע.

על הפאביה כל פעם עושים מבצע בגזרת ה-70-73 אלף\ השיא היה שנה שעברה במבצע חבר שמכרו אותה ב-67.

את הסיטי-גו החזירו למחיר הראשוני שלה.

ההוזלה של הראפיד זהה לתמחור החדש של הטולדו.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי ואבוי, שוב ימי מכירות בסקודה?

זה אומר ששוב פעם יתחילו הצפות ה- SMSים והטלפונים מהנציגי מכירות של צ'מפיון כדי שאחליף את הרכב?

ומה האלטרנטיבה? להחליף רכב עם מנוע BTS 1.6 המוצלח למנוע ה- TSI 1.2 הבעייתי. בגזרת הגירים, צ'מפיון מציעים להחליף גיר אוטומט-טריפטרוניק רגיל 6 הילוכים לגיר רובוטי DSG 7. מצחיק. :roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להבין מה בעייתי בעיניך במנוע הזה? או בגיר במהדורתו הנוכחית? כי לי זה נשמע מהצד כמו ניסיון להאדיר מנוע וגיר שנס ליחם, אבל במקרה נמצאים ברכב שלך..ד

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בעייתי במנוע ובגיר הזה? אתה צוחק או שואל ברצינות?

לשאלתך: תריץ חיפוש על הביטוי "תקלות TSI" או "תקלות DSG" בכל מקום אפשרי, ואני בטוח שתקבל את כל התשובות לשאלותייך. אחד היתרונות הענקיים בעידן של הפורמים והאינטרנט בכלל, הוא שאפשר להתרשם ממוצר כלשהו לפני שרוכשים אותו באמצעות ניסיון של אחרים.

כדי למנוע אי הבנות עתידיות, אין צורך לכתוב לי שהגיר עבר עדכון תוכנה והמנוע טופל ועכשיו הכל אחלה. אם אחלה אז תקנו בעצמכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנתיים זה עדיין באחריות וזה לא אינדיקציה לכלום - זה גם תלוי כמה הרכב נוסע ובאילו תנאים.

אני לא טוען כלום. אני אומר באופן חד משמעי שיש יותר מידי דיווחים על תקלות במנועים ובגירים המדוברים (בעיקר גירים), ואני לא רואה לנכון להחליף רכב שלא ראה מוסך 5 שנים בעל מנוע וגיר עם אמינות מוכחת, ברכב חדש שיש לגביו יותר מידי תלונות.

אתה חושב שאני טועה? לגיטימי - אז תקנה אתה ותהנה, אולי התקלות טופלו במכוניות החדשות. תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...