Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקשר לשטיחי אלומיניום

clio-rsi
שימו לב! השרשור הזה בן 7130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני רוצה לשים שטיחי אלומיניום ברכב שלי עכשיו ביררתי בשתי סדנאות אחת אמרה שהיא מוכנה לעשות על כל הדיפון שמתחת לשטיח הרגיל עם ברגים

הסדנה השנייה אמרה שהיא מוכנה לעשות רק בגודל של השטיחים שיש לי עכשיו ועם גומיות שחורות מסביב

אני מעדיף את האופצייה הראשונה אבל הסדנה השנייה אמרה לי שאם אני שם שטיחים כאלה עם ברגים אז יחדרו לי מים והשטיח שמתחת יסריח ויהיה שם בלאגן אני לא כל כך קונה את זה

מה אתם אומרים כדאי לעשות???

אני לא רוצה להכין לבד וגם אין לי כל כך זמן

תודה רותם

RSi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שאתה לא מתכוון להכין לבד, כי חבל להשקיע כסף על האפשרות השנייה

האפשרות הראשונה זה כבר משהו אחר

ואם אפשר גם בבקשה לדעת, מה המחירים שהציעו לך על כל אחת מהאפשרויות האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שמוכרים שטיחי גומי שנראים כמו שטיחי אלומיניום ואי אפשר לדעת את זה אלא רק בזכות מגע. יותר זול ועדיף לרכב מאשר לחורר

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי שמוכרים שטיחי גומי שנראים כמו שטיחי אלומיניום ואי אפשר לדעת את זה אלא רק בזכות מגע. יותר זול ועדיף לרכב מאשר לחורר

הם לא גומי, הם נראים ממש זול. ( גם ממרחק ) :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המצב רותם ?

גם אני רציתי להכין שטיחי אלומוניום לרכב שלי אבל בסוף ירדתי מזה מכמה סיבות -

1) לא הצלחתי להשיג פלטת מתכת מט, ביררתי אצל ארד מתכות בסלמה ואצל עוד אחד ואין להם מט, הם מוכרים פלטות במידות מסויימות ורק מבריק (ומבריק זה לא טוב, זה מכוער וזה מסנוור תחיים.)

2) במקרה של תאונה - זה לא נראה לי הכי בריא שיושבים לי ברכב 4 פלטות מתכת שיכולים לעוף בתוך הרכב ולחתוך כול מה שבדרך ואפשרות של קיבוע ברצפה לא באה בחשבון ( צריך לנקות אותם אחת לשבוע, וחורים ברצפה לא נראה לי רעיון כול כך טוב.)

3) לפי מה שהבנתי זה ממש ממש מחליק בחורף וזה בלתי נסבל, מה גם שאלומניום זה משטח קשה וזה תמיד לא נעים ברגליים.

בקשר לשטיחי אלומניום מגומי - זה אפשרות טובה שחשבתי עליה, יש שני סוגים של שטיחים כאלו.

סוג שלכול העולם שיש, ויש אותו באוטודיפו והוא מזעזע !! וסוג שראיתי רק בחנות אחת שהוא ממש יפה... ! הוא נראה דיי אמיתי, הוא נוח , והוא ממש זול (100 שקל).

הבעיה שהוא קטן .. השטיחים האחוריים סבבה, אבל הקידמיים דיי קטנים והם לא מכסים הכול כמו השטיח המקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממליץ בכלל על שטיחי אלומיניום עם הברגה, מאוד מעצבן כל פעם לפרק אותם מחדש!

אני אישית קיבלתי שטיחי אלומיניום (אמיתי, בבניה ייעודית) עם הרכב.

מאוד נחמד שהם נשלפים, רק שנתקלתי בבעיה מציקה!

שטיחים האחוריים לפעמים החליטו לרטוט להם, ולעשות רעש מעצבן.

הרבה יותר מסוכן מכך - פעם אחד השטיחים האחוריים עף לי קדימה. בשלב זה הבנתי שזו בעיה רצינית.

קניתי סקוץ' דו צדדי (אחד שהוא כמו בד והשני תופסנים מיניאטורים מפלסטיק).

שמתי רק את החלק עם התופסנים המיניאטורים, הדבקתי אותו לשטיחי האלומיניום, והם נדבקים אל הבד שעל הרצפה האמיתית.

כרגע הפתרון פועל יופי טופי. אין רטיטות, אין שטיחים זזים.

קח את זה בחשבון אם יש לך רצפה מבד. אם לא הייתי ממליץ לך לחשוב על פתרון אחר שיקבע אותם באופן "שליף".

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...