Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעלי רכב הנפגע דורשים פיצוי גבוה מאוד

שימו לב! השרשור הזה בן 3936 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני כחודשיים בעת יציאה מחניה הכנסתי את ההילוך לD במקום רוורס ופגעתי ברכב שחנה מולי,

פגוש קדמי שלי נישק את פגוש הקדמי שלו. המרחק ביננו היה כ20 סנטימטר. כתוצאה מהפגיעה

נשבר ברכב שלי המסגרת שמחזיק את לוחית מספר הרכב (מצורף תמונה) וברכב הנפגע נוצר סריטה

קטנה (מצורף תמונה) .

באותו רגע ברכב שלנו היינו אני ואישתי וברכב הנפגע הנהגת ואישה נוספת. יצאנו מהרכב והסברתי לבעלת הרכב

שמדובר בסריטה קטנה כמו שרואים והפתרון הוא צביעה רק של הפגוש ובשביל זה לא כדי להפעיל את הביטוח וכו".

החלפנו מספרי טלפון והיא אמרה שבעלה יצור איתי קשר.

כאן אני מציין שהיו על הפגוש שלו עוד סריטות ומכות קטנות ובמקום לוחית רישוי היה נייר עליו רשום המספר

שמודבק עם סלוטייפ בפגוש ( כמו שרואים בתמונה)

בעל הרכב יצר איתי קשר אחרי כשבוע ואמר שלקח את הרכב למוסך והצביעה יעלה כ1000 ש"ח.

אמרתי לו שלא צודק שאני אשלם את כל ההוצאה כי היו על הפגוש עוד מכות וכו" מלפני התאונה שלנו.

הוא סיפר לי שבאמת היה לו תאונה לפני כ4 חודשים וזה השאריות ממנו והסכמנו שנתחלק ב500 ש"ח כל אחד.

קבענו שיעשה את התיקון ואז יבוא כדי לקבל את 500ש"ח המגיע לו.

עברו חודש וחצי ולא שמעתי ממנו, היום הוא מתקשר אלי ומספר שהיה לו תאונה ושמישהו פגע בו בחלק האחורי של הרכב

ולכן לקח את הרכב למוסך. ואמר לבעל המוסך לתקן גם את פגוש הקדמי. בעל המוסך תיקן את פגוש הקדמי ודרש ממנו 7000 ש"ח.

ועכשיו הוא רוצה שאני אשלם לו את ה7000 ש"ח.

ביקשתי ממנו הסבר למה לצבוע את הפגוש אמור לעלות 7000 ש"ח. והוא עונה שהיו שם עוד כמה דברים שנשברו כתוצאה מהתאונה.

שאלתי אותו איזה חלקים, והוא לא יודע להגיד איזה חלקים. שאלתי על סמך מה הוא קובע שזה קרה מהתאונה שלנו ולא היו מלפני זה מהתאונה הקודמת שהייתה לו והוא לא יודע לענות ואומר שאז בעל המוסך תיקן הכל.

ביקשתי ממנו דו"ח שמאי , והוא לא מוכן לתת בטענה שעד שאני לא משלם או לא נותן פרטי ביטוח אי אפשר לקחת מהשמאי את הדוח.

אני שואל אותו אם אין דוח של שמאי אז על סמך מה המוסך תיקן את החלקים? הוא עונה ששמאי אמר לבעל המוסך בעל פה מה לתקן.

הוא התקשר אלי היום כ10 פעמים כדי להוציא ממני את פרטי הביטוח שלי ללא הצלחה.

מה אני צריך לעשות במקרה הזה? מה אומרת החוק במקרה הזה?

הרכב שלי

tinypic.com/r/6sc0us/5

הרכב שלו ( מסומן מקום הפגיעה)

tinypic.com/r/156qo90/5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל כל הסיפור שהוא עכשיו דחף לך לא הייתי משלם כלל. שילך לחפש כמו שאומרים. מה פתאום הוא מעלה סתם ככה מחיר, קבעתם על משהו פתאום הוא משנה ועוד לא נותן דו"ח שמאי משהו פה מלוכלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שאין לך מסמך שמציין שבתאריך X שלמת Y ש"ח לנפגע והוא מתחייב לא לתבוע אותך בעתיד אתה בבעיה.

ואם תקשיב לחוכמולוגים כמו המגיב מעליי תמצא את עצמך עוד כמה חודשים עם בעיות של הוצל"פ, עיקולים, חשבונות מוגבלים

וכו' (אחרי שהבנאדם יתבע אותך בבית משפט, יזכה ועוד תאלץ לשלם לו הצמדה, ריבית ועוגמת נפש).

מכאן יש לך 2 אופציות:

א) להתקשר אליו ולהודות שאתה פגעת בו, להציע לו להיפגש כדי שיחזיר לך את הכסף ואתה תתן לו בתמורה את פרטי הביטוח. כמובן לא לשכוח להקליט את השיחה בטלפון והפגישה.

לאחר מכן להגיש את כל המסמכים לסוכנת הביטוח ותאמין לי שהם יעשו מזה מטעמים.

ב) להפעיל את הביטוח ובמקביל להגיש תלונה במשטרה על הטרדה סחיטה ואיומים. בתקווה שהתלונה הזו תשחק לטובתך כאשר חברת הביטוח שלך תגרור אותו לבית משפט (ובטח תזמין אותך להעיד על כל הקומבינות של הבנאדם).

מספיק שהוא יציין בבית המשפט שהייתה יותר מתאונה אחת והעו"ד של החברת ביטוח שלך יעשה ממנו בולונז (יוציא אותו באור רע שהוא מנסה "לעשות קופה" על חשבון חברת הביטוח).

מעבר לזה אני חושה שלמדת את הלקח מהסיפור הזה. למזלך זה כנראה יעלה לך רק 500 שקלים (לעיתים יש אנשים שלומדים אחרי נזק של אלפי ועשרות אלפי שקלים).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה redroze על התשובה.

אני עדיין לא שילמתי לו את ה500 ש"ח. כמו שציינתי הוא היה אמור לצבוע את הפגוש ולבוא אלי כדי לקבל את ה500 ש"ח

אבל לא שמעתי ממנו עד עכשיו.

אני יכול להקליט אותו עכשיו בשיחה ביננו שהוא מודה שעשינו אז הסכם שהתיקון הוא רק צביעה ושנתחלק בהוצאות. זה יכול להיות לטובתי?!

בנוסף, חשבתי על רעיון אחר (שאני לא כך כך אוהב אותו) וזה להכחיש שאני פגעתי בו.

הוא אין לו כלום עלי שאני פגעתי בו. אני יכול לאיים עליו בחזרה או שאני משלם לו את ה500 כמו שסיכמנו מראש או

שאני מכחיש בכלל שפגעתי בו. שילך להוכיח. ואולי כך הוא יסכים לרדת מהעץ שעליו טיפס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשלם לו שקל,עבר חודש וחצי הוא לא יכול להוכיח שבזמן הזה לא קרתה לו עוד תאונה או שפשפוף וכו'.

אולי הוא עשה תאונה ועכשיו רוצה להפיל את זה עליך?

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין -מה יש לך להפסיד אם תמסור לו את פרטי הביטוח ?

תודיע לסוכן הביטוח כי הנזק מנופח, ואתה מכחיש אותו (לפני כן - אני מציע להתייעץ עם סוכן הביטוח בנושא).

במידה ובאמת יש לו דוח שמאי וכו' וחברת הביטוח לא תשלם לו - הוא יתבע אותך בתביעות קטנות, ויצטרך להוכיח כי זה הנזק מהתאונה.

זה לא שאתה מוסר פרטי ביטוח, והם רצים לשלם לו את הכסף.

אם תוכל להקליט אותו מודה כי היה לו נזק קודם בפגוש, וכי סגרתם על תשלום של 500 ש"ח - לדעתי זה עשוי לעזור לך אם וכאשר תגיעו למשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לחברות הביטוח לריב בינן לבין עצמן,

כל או כך יעלה לך פחות מ7000 ש"ח

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

guya72,

יש שני דברים שאני יכול להפסיד בלתבוע את הביטוח שלי,

הראשון הוא לשלם את ההשתתפות עצמית שזה כ1500 שח

והשני להפסיד את ותק 5 שנים ללא תביעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם תובעים אותך ואז יוצא זכאי?זה לא ישפיע על ה 5 שנים ותק, ואני במקומך הייתי מתעלם ממנו או מגיש נגדו תלונה במשטרה על הטרדה.

Dodge Ram Lariat 2018

ŠKODA Yeti 2.0 TDI 2011

Isuzu Dmax 3.0 TD 2005

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rgunv - הוא טוען שבמוסך היה שמאי ושהמוסך תיקנו את הרכב לפי דו"ח של השמאי. אך הוא מתחמק מלתת לי שם של שמאי או את הדו"ח או תמונות שהוא צילם.

minkin- אם זה שאני מלכתחילה אשם בתאונה לא אמור לבטל את העדר טביעות שלי? מבלי קשר שהוא מנסה לרמות את הביטוח?

הבנתי מהתגובות הראשונות שאני לא יכול להתחמק ממנו כי לפי החוק אני חייב להביא לו את פרטי הביטוח שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל .. חרא של בן אדם ..

שום דבר לא נפגע אצלו מלבד הטמבון הקדמי וזה גם בשפשוף צבע .

1000 שקל זה אצל פחח מקצועי כל הצביעה של הטמבון .

סגרתם 500 אתה 500 הוא . שיעמוד במילה שלו ..

חבל שאין לך הקלטה .

שלם לו את ה500 וגמור את הסיפור ואם הוא לא מסכים . אפילו שלם לו את ה1000 וזה יותר מדיי .

ושילך לחפש את החברים שלו .

שיערב ביטוח ואני מתערב איתך שהוא לא יערב .

תקשיב לי .

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי מקרה דומה בעבר הרחוק, (דפקתי אוטו ממש בקטנה, השראתי פתק, הבחור שלח חיוב 7K, ביקשתי קבלה, הופיעו בה חלקים לא קשורים)

אמרתי לו שחבל שלא לקח את ההצעה המקורית, ושאני לא משלם שקל.

ונגמר.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

כיוון שאתה לא מסוכניק ואין לך בבגאז' מוסך נייד, אתה לא יכול להוכיח שהנזק מהתאונה שלך הוא רק שריטה. וזה גם מה ששופט יומר פחות יותר.

שמע לעצה של REFROZE, ואני אחדד:

דבר עם הבנאדם, כמובן תוך כדי הקלטת השיחה, ונסה להוציא ממנו הדברים הבאים:

א- שהתאונה בינך לבינו הייתה לפני חודש וחצי.

ב- שאחרי התאונה ביניכם הוא הלך למוסך ועלות התיקון הייתה 1000 ש"ח עליהם והסכמתם להתחלק.

ג- שהתיקון האחרון על סך 7K הייתה בגין תאונה נוספת שקרתה לו.

כל אלו יביאו לזיכוי שלך בבית המשפט, או לפחות לתשלום מופחת ללא עירוב ביטוח.

אגב, אני לא יודע באיזה סוכנות ביטוח/חברת ביטוח אתה, אבל רוב סוכני הביטוח ישמחו לעשות את השיחה הזו במקומך והם גם די מומחים בעניין ויהיה להם קל יותר לדובב את הבנאדם. מציע לך בכל מקרה להתקשר לביטוח ,לספר להם את השתלשלות המקרים ולהיעזר או להתייעץ בהם. הרי בשביל זה אתה משלם להם כסף לא?

אם אתה לא מצליח לדובב אותו, אני ממליץ לך לדווח תאונה לביטוח ולהכחיש את הסכום, ושוב לגולל את השתלשלות האירועים+תמונות. לכל חברת ביטוח יש מחלקת הונאות שתפקידה לטפל במקרים כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם פה יוצאים מהנחה שבעל הרכב הניפגע מרמה ויכל בהחלט להיות שלא כך הוא. יתכן שבעל הרכב היה פזיז/תמים בהסכמתו הראשונית. יכול גם להיות מצב ששני הצדדים ללא בדיקת שמאי חשבו שמדובר בנזק של 1000 ש"ח כאשר לאחר מכן, בבדיקת עומק מקצועית הסתבר שזה מעבר לכך. לי אישית קרה מקרה דומה. בשטח שנינו חשבנו שמדובר בתיקון קל, לאחר שמאי הסתבר שמדובר בנזק של 8,000 שקל.

לכן אם זה כך, כדאי לתת לחברות הביטוח שזה עיסוקם לשבור את הראש בעניין.

נהג מנוסה
:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3936 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...