Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפשרי מדי פעם לשפוך דלי מים על הרכב מבלי לנגב?

שימו לב! השרשור הזה בן 1913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא חושב שהיא מזיקה,

וגם המים לא נשארים אלא מתנקזים ונוזלים החוצה,

מה שכן,התוצאה לא אסתטית במיוחד.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאפשר רק שהמים יתייבשו ויעשו כתמים של טיפות שייתכן שיהיה קשה מאוד להוריד אותן תלוי אם הרכב בשמש או שלא, מה שבטוח שזה יעשה יורת לכלוך מאשר ניקוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שמטופל עם אוטם/וקס יגרום לכך שכמה מים שלא תשפוך,ישארו הרבה כתמים ולמעשה התוצאה תהייה גרועה יותר מהמצב הראשוני,ככה לפחות זה היה כשניסיתי אצלי.

מעבר לכך קח בחשבון שהחלונות יראו זוועה ובמידה ומייד אחכ תנהג ברכב יעופו הרבה מים ולכלוך ממקומות שונים ברכב.

לדעתי לא מומלץ,חכה לדעות נוספות.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוצאה בהכרח מזיקה ומיותרת.

גם אם היה לך מסנן איכותי של מים שיודע לטפל במים קשים לא הייתי ממליץ לך לנקות בשיטה זו.

למה אני מתכוון במזיקה אתה שואל אושריקו היקר? :wink:

לזה אני מתכוון.

https://www.google.co.il/search?q=Water+Spots&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=zELhUY3gM8_HsgaBoYHQDw&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1680&bih=925

המינרלים שבמים "יאכלו" לך את שכבת ה clear coat בהדרגה ומשם יחדרו עוד קצת לשכבות האחרות.

עדכן אותנו בממצאים בלי קשר.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.autostore.co.il/151426/CarPlan-Wash-Go-Liquid-Gold

יש את המוצר הזה,אבל אין מישהו שניסה אותו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.autostore.co.il/151426/CarPlan-Wash-Go-Liquid-Gold

יש את המוצר הזה,אבל אין מישהו שניסה אותו.

יש לי תחושה שזה בולשיט גדול.

גם ONR בעל תכונות התנדפות מיוחדות אבל שמפו שלא דורש ייבוש? או ניגוב? זה גימיק עלוב.

אחרי שאתה מסבן את הגג יש המון לכלוך שהשתחרר, נניח שהשמפו באמת יתבייש בצורה טובה ויעלם כמו קסם :scatter: האם הלכלוך גם יעלם? מן הסתם שלא.

אז מה שווה מוצר כזה? אני אענה לעצמי- המוצר הזה שווה רק אם ניקית את הרכב כמו חמור, 2 דליים.. בלה בלה בלה.

ועכשיו כשהוא נוצץ אפשר לנקות בעזרת השמפו קסם הזה ואז הוא יתבייש ויעלם ואין שום בעיה כי את הלכלוך כבר ניקינו לפני כן.

חיפוש זריז מביא את התוצאה הבאה

שימו לב לשם משתמש (חבר בפורום שלנו גם)

ryenls דעתך על הסבון?

אושריקו למה אתה תמיד מחפש דרכים הזויות להזיק לרכבך? הרי בכל פוסט אתה עושה את זה מחדש.

זה היה ככה עם הניקוי היבש שלך שכלכך אהבת ואז לאחר חצי שנה נפל לך האסימון שזה רק יוצר שריטות :-D

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואו, אתם גדולים:lol:, אולי הפורום היחדי שעוד לא הספקתי להסתכסך איתו.

דימה, אני ממש לא רוצה להזיק לו, פשוט לא נראה לי שכל פעם שיש אבק(ותהיה בטוח שיש כל יום) צריך לנקות אותו.

אז אבק יורד עם מים, אז חשבתי שאפשרי מדי פעם לזרוק עליו דלי של מים עד השטיפה הבאה!

גם זה יכול ליצור סירוולים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תחושה שזה בולשיט גדול.

גם ONR בעל תכונות התנדפות מיוחדות אבל שמפו שלא דורש ייבוש? או ניגוב? זה גימיק עלוב.

אחרי שאתה מסבן את הגג יש המון לכלוך שהשתחרר, נניח שהשמפו באמת יתבייש בצורה טובה ויעלם כמו קסם :scatter: האם הלכלוך גם יעלם? מן הסתם שלא.

אז מה שווה מוצר כזה? אני אענה לעצמי- המוצר הזה שווה רק אם ניקית את הרכב כמו חמור, 2 דליים.. בלה בלה בלה.

ועכשיו כשהוא נוצץ אפשר לנקות בעזרת השמפו קסם הזה ואז הוא יתבייש ויעלם ואין שום בעיה כי את הלכלוך כבר ניקינו לפני כן.

חיפוש זריז מביא את התוצאה הבאה

שימו לב לשם משתמש (חבר בפורום שלנו גם)

ryenls דעתך על הסבון?

אושריקו למה אתה תמיד מחפש דרכים הזויות להזיק לרכבך? הרי בכל פוסט אתה עושה את זה מחדש.

זה היה ככה עם הניקוי היבש שלך שכלכך אהבת ואז לאחר חצי שנה נפל לך האסימון שזה רק יוצר שריטות :-D

מניסיון עם המוצר אני יכול להגיד שצריך אחרי הסיבון לשפוך מים , היבוש לאחר כך אכן יותר קל אבל לא משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתחיל במצווה אומרים לו גמור - אם כבר שפכת דלי נגב את הרכב, מיותר לעשות חצי עבודה שגם תשאיר כתמים.

אביב.

SEAT LEON 1.8 TSI

burn rubber,not your soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואו, אתם גדולים:lol:, אולי הפורום היחדי שעוד לא הספקתי להסתכסך איתו.

דימה, אני ממש לא רוצה להזיק לו, פשוט לא נראה לי שכל פעם שיש אבק(ותהיה בטוח שיש כל יום) צריך לנקות אותו.

אז אבק יורד עם מים, אז חשבתי שאפשרי מדי פעם לזרוק עליו דלי של מים עד השטיפה הבאה!

גם זה יכול ליצור סירוולים?

מים או סבון לא יעשו Swirls אבל כמו שכבר הראתי לך בלינק המצורף (במידה וטרחת לעיין בו).

כתמי מים "אוכלים" את שכבת הclear coat ולפעמים הנזק בעייתי יותר מאשר Swirls.

לגבי המשפט הבא "אולי הפורום היחדי שעוד לא הספקתי להסתכסך איתו"

:roflmao: :roflmao:

מצרף לך לינק חיוני (עשה טובה ואל תגרום לי להצטער על זה שאני בכלל טורח לחפש עבורך לינקים, לשם שינוי תקרא משהו ואולי גם תפנים, )

http://www.autogeekonline.net/forum/hot-topics-frequently-asked-questions/33499-3-types-water-spots-type-i-type-ii-type-iii.html

תקרא פעם אחת את הלינק הזה, תכיר את נזקי המים ואני מבטיח לך שתדע לענות לעצמך על השאלות שאתה שואל פה.

בהצלחה אושריקו :)

עריכה: איך אפשר בלי השיר שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...