Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה FR 2008 מול אלפא רומיאו מיטו 155 2009

omri888
שימו לב! השרשור הזה בן 3910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד עכשיו חיפשתי רק את האיביזה ופתאום נתקלתי במיטו הזאת. [בדגם טורבו 155 כ"ס]

קראתי על המיטו באינטרנט אבל עדיין אין לי תשובות לכל השאלות.

הבנתי שמבחינת כוח הן זהות מאוד.

מבחינת התנהגות הן זהות עם פלוס למיטו.

השאלה איך המיטו מבחינת שיפורים? היא תעמוד בזה? יש לה שוק של שיפורים?

בכל זאת אני לא מכיר את השילדה ושאר המכלולים של המיטו ומדובר גם במנוע 1400 לעומת ה-1800 באיביזה. איך היא "תקבל" שיפורים?

איך הטורבו שלה לעומת הטורבו של האיביזה?

התכוונתי מראש לקנות את האיביזה ולהיכנס לתחום השיפורים, לא ישר בהתחלה אבל לאט לאט לכן חשוב לי עניין השיפורים.

וכמובן בכללי, איזה רכב עדיף מבין השתיים?

אם טעיתי במשהו ממה שאמרתי אז תקנו אותי.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אתה בעניין השיפורים האיביזה עדיפה בהרבה, יש לה פוטנציאל גדול יותר ועמידות טובה יותר. קח אותי כדוגמה, לפני פחות משבועיים התחדשתי בקופרה 2011 1400 dsg והפוטנציאל שלי לשיפורים קטן בהרבה מבדגם הידני 1800 ולא אשקר שזה מבאס ולא קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל שאלה של איזה שיפורים אתה רוצה לערוך בטווח הארוך.

סטנדרט: למיטו התנהגות + אחיזת כביש עדיפה

שיפור כח: גם למיטו ניתן להוסיף תוכנת ניהול מנוע (בתלתן היא מפיקה 170 כ"ס), צנרת ועוד חמוצים אך הפוטנציאל מוגבל

באיביזה ניתן להגיע לסביבות 200 כ"ס בקלות יחסית, במיטו לסביבות 180 גם כן בקלות.

שיפורי התנהגות: הבסיס של המיטו טוב יותר אך בשני הרכבים ניתן להתקין קיט בולמים + קפיצים ולשפר משמעותית את המצב.

אם אתה פונה יותר לנושא ההתנהגות וסביבות ה200 כ"ס מלמטה מספקים אותך לך על המיטו (היא רכב איכותי יותר), אם אתה מעוניין ברכב משופר וחזק מאוד - המנוע של האיביזה הוא כר פורה הרבה יותר לשיפורים מהסוג הזה.

אני אישית הייתי בעלים של איביזה FR משופרת מבציר 05 וכן היתה ברשותי מיטו טורבו ידנית כרכב צמוד מהעבודה במשך שנה+.

לי המיטו עושה את זה הרבה יותר.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחפש לשפר רכב ברמה מטורפת. לפחות לא ברכב טורבו הראשון שלי.

אני עוד לא מבין גדול בשיפורים ואני מחפש רק להוסיף קצת חמוצים.

תוכנת ניהול מנוע, פורק לחץ, סעפות, צנרת, בלמים וכדומה. דברים סטנדרטים פחות או יותר, אני לא הולך להשקיע ים כסף עכשיו.

אישית המיטו עושה לי את זה הרבה יותר מכל הבחינות. רק העניין מי עדיפה מבחינת שיפורים, מבחינת השיפורים שאני רוצה.

אני בהחלט פונה יותר לכיוון 200 כ״ס ומטה + התנהגות.

תודה על התגובה המפורטת.

עוד אנשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכנת ניהול מנוע, פורק לחץ, סעפות, צנרת, בלמים וכדומה. דברים סטנדרטים פחות או יותר, אני לא הולך להשקיע ים כסף עכשיו.

אתה מודע לזה שהלא ים כסף שציינת עכשיו זה בערך 20-30,000 ש״ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי את כל השיפורים האלה זה ב״גדול״. עיקר התכנון שלי בתור התחלה זה ניהול מנוע ופורק. בהמשך אולי שיפורי התנהגות. והרבה יותר מאוחר אולי נתעסק עם צנרת וכו.

יכול להיות גם שאני יעצור אחרי ניהול ופורק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכתב רבות על שיפורים ברכבי vag וההשפעה שלהם על הdsg(האיביזה בגרסאות האלה הגיעה רק אוטומט למיטב זכרוני),אני החזקתי מיטו 155 במשך קרוב לשלוש שנים ומכרתי את הרכב עם60k,ללא כל בעיות,הרכב היה סטנדרטי לחלוטין.

יש בעלי vag שטוענים שהוספת כוח לרכב לא פגעה במכלולים ויש כאלה שכן.

המיטו לטעמי יפה יותר,גרסת ה155 היא המוצלחת ביותר ורכב שמור יהנה משוק טוב בתור משומש.

חפש לך אחת עם חבילת ספורט ותתחיל לנהוג ללא שיפורים,תמיד תוכל להוסיף,מבחינת עיצוב פנים,המיטו משמעותית נראית ומרגישה איכותית יותר(בעיקר בדגמים עם חבילת הספורט).

דבר אחרון,השרות במוסכי היבואן סמלת מול צמפיון,כל מילה נוספת מיותרת, העובדה שהמיטו. שלי הוחלפה בגולייטה מעידה שבסה"כ הייתי מאד מרוצה מהשירות ומהמחירים.

בהצלחה.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לציין שהאיביזה הספציפית שאני מדבר עליה זה הדגם הישן לא dsg.

יש לי מיטו במצב טוב על הכוונת בגלל זה בכלל עלה לי הרעיון.

הצורה הישנה??

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הישנה ישנה או הישנה שלפני מתיחת פנים?

277.jpg

או

seat-ibiza-2009.jpg

המיטו יותר יפה והתנהגות הכביש טובה יותר

והיא גם ידנית(?)-זה יתרון לעומת הDSG במכונית ספורטיבית.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הישנה שלפני המתיחת פנים האחרונה. התמונה הראשונה ששמת, הכחולה.

אני לא מחשיב את הרמת איבזור החדשה fr לדגם 1.2 טורבו כמתיחת פנים.

המיטו יותר יפה בהחלט וממה שקראתי גם מתנהגת יותר טוב. לא נהגתי עליה עדיין.

מיטו ידנית ברור! רכב ספורט רק ידני. האיביזה גם ידני לא dsg!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים לשעבר של איביזה קופרה 2008 משופרת,

אני יכול רק לשבח את המנוע המדובר.

בהשקעה לא גדולה הייתי באיזור ה-220 כ״ס.

לא מכיר את המיטו אבל בקו ישר האיביזה מספקת חיוכים בלי סוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שבקו ישר היא מצויינת אבל אני מחפש גם התנהגות. האיביזה מבחינתי הייתה פשרה מבחינתי כי לא מצאתי רכב אחר בתקציב שלי ובדרישות שלי שגם מתנהג וגם בעל טורבו. עד שנתקלתי במיטו.

בכל זאת אני עדיין מחכה לעוד תגובות מאנשים שמבינים ויכולים להגיד לי איך המיטו מבחינת שיפורים.

דרך אגב אתה מדבר על הקופרה שמגיעה עם 180 כ״ס אני מדבר על הfr שמגיעה עם 150.

אין איזה פורום של איטלקיות או שלא אלפא שמישהו מכיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים לשעבר של איביזה קופרה אני אומר לך שהרכב הזה בעל מנוע פנינה ובלמים טובים אבל מעבר לכך הוא בינוני בהתנהגות, גרוע בנוחות והגיר מעט בעייתי. שורה תחתונה לא ממליץ.

גם מהמיטו לא נפלתי(נהגתי ב-155 כ"ס ידנית) אבל היא עדיפה בכל פרמטר על האיביזה, להוציא ביצועים כמובן.

אם אתה מחפש התנהגות, לך על קליאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...