Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פניה שמאלה אם סומן רק ישר וימינה, ודו"ח על שם מישהו אחר

שימו לב! השרשור הזה בן 3932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול ממש מאוחר בלילה הייתי עם חבר בדרך לעבודה והוא פנה שמאלה במקום שלא מסומן שאסור, אין נתיב מיוחד לפניה שמאלה, ואין תמרור שאוסר את זה. רדף אחרינו משטרה בדיוק ועצרה אותנו במקום.

הגיע השוטר לקח ממנו את הרישיון וגם ממני (למה? אין לי מושג) ונתן לו דוח על 500 שקל ו6 נקודות. לא עזר שאמרנו לו שאין תאורה כי הפנסים בכביש לא עבדו וזה בכלל אולי לא משהו אסור.

חבר שלי לא רצה לחתום על הדוח ודרש שהשוטר ייצן שאין תאורה באיזור, השטור זרק לו את הדוח על הכביש ונסע.

התקשרנו להתלונן או לברר מה לעשות. בין לבין אני בכלל קולט שהדוח רשום על הפרטים שלי בזמן שלא אני נהגתי ברכב בכלל.

אמרו לנו לבוא לתחנת משטרה להגיש תלונה\לסדר את הדו"ח... בית שאן 4 לפנות בוקר ...

אחרי חצי שעה השוטרים הגיעו למקום שעבדנו בו בא השוטר המבוגר "הטוב" ודרש שניתן לו את הדו"ח בחזרה כדי שהוא יוכל לסדר מה שצריך, התחלתי לו מה אתם בכלל רושמים לי דו"ח, ושיילך לחפש את הדו"ח על הכביש איפה שהם זרקו את זה, הוא אומר לי מה אתם משחקים אותה קשוחים חכו חכו זרק עוד כמה שטויות לגבי זה שאני דתי והלך.

מה אנחנו עושים עם זה?

א) מותר לפנות שמאלה אם לא צוין שאסור? יש שם חצים על הכביש ימינה וישר אבל לא היה לנו סיכוי לראות את זה בלילה

ב) הדו"ח רשום על שמי ולא אני נהגתי. (אין לי שום עבירה ושום ניקוד בחיים) (התוקף של הרישיון שלי נגמר ב1.7 אמרו לי את זה בהום סנטר בזמן שרציתי להירשם שם, מוזר שהוא לא ראה את זה)

ג) הדו"ח לגמרי לא ברור ולא קריא.

אשמח לכל תשובה

צירפתי תמונה מהאיזור, רק שזה היה בחושך מוחלט כמעט

בית שאן.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי. איפה הדו"ח?! אצלך ביד או עדיין זרוק על הכביש?

לפי הסימון על הכביש אכן אסור לפנות שמאלה.

אל תתחכם, בקיצור, ואל תבזבז את הזמן לשוטרים או לחברי הפורום.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוח שונה?

הפרטים הוחלפו?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדו"ח אצל חבר שלי, לא הוא לא שונה לשום דבר.

אני רואה שיש כאן שאלות דומות והתשובה היא לא ממש חד משמעית.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=212715&page=2

אני לא עד כדי משעומם כדי להציק סתם לאנשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד הפרטים על הדוח לא שונו אתה זה שמקבל את הדוח,

במידה והחבר שלך "יגדיל ראש" וישלם את הדוח,

תהיה לך בעיה גדולה יותר מכיוון שמי שמשלם את הדוח רואים בו כמודה בעבירה שביצע.

תקח את הדוח ואת החבר שלך ותגשו ליחידה שהנפיקה אותו,

ראשית כל לשנות ולהסב את הדוח על שמו,

ולאחר מכן להגיש בקשה לביטול, משפט וכו'.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה חוקית הדוח תקין,זה שהמקום חשוך לא מאפשר לך לבצע את העבירה(יש תאורת דרך ברכב),מחר תעקוף על פס לבן ותגיד שהיה חושך...

לגבי העובדה שהדוח נרשם עלייך,תפעל לפי מה שנהגת שודים ייעצה לך.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Mishabbb - אתה טועה. על הכביש מסומן תמרור 813 ולפיכך מותר לנסוע רק ישר וימינה, ולפיכך הפניה שמאלה אסורה.

בצילום הסטריט יוי יש תמרור על העמוד מימין, אשר טושטש על ידי המערכת האוטומטית של גוגל. האם אין עליו סימון של איסור פניה שמאלה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Mishabbb - אתה טועה. על הכביש מסומן תמרור 813 ולפיכך מותר לנסוע רק ישר וימינה, ולפיכך הפניה שמאלה אסורה.

בצילום הסטריט יוי יש תמרור על העמוד מימין, אשר טושטש על ידי המערכת האוטומטית של גוגל. האם אין עליו סימון של איסור פניה שמאלה?

sperial - לא אין עליו, זה פרסומת למשהו וגוגל נוהגים למחוק את הדברים האלה. יש לי צילום של השלט הזה מהנייד.

Mishabbb - מה המקור למה שאמרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי Mishabbb (משתמש טרי בפורום) מתבלבל עם תקנה אחרת: מותר לבצע פרסה שמאלה בכל מקום שבו מותר פניה שמאלה, אלא אם יש תמרור האוסר זאת.

אני מוזר - בדוק בלוח התמרורים את משמעות תמרור 813, ותבין שהשוטר צודק.

הבעיה המרכזית כעת היא להוכיח מי נהג ברכב. בכלל - מוזר שהשוטר לקח ממך רשיון נהיגה (אלא אם אתה זה שנהג ברכב ולא מודה בכך בפורום. זה בסדר, כאן לא בית משפט ואינך מעיד בשבועה). בנוסף - הייתם חייבים לקחת את הדו"ח. הרי זה גם הבסיס לערעור עליו.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה המרכזית כעת היא להוכיח מי נהג ברכב. בכלל - מוזר שהשוטר לקח ממך רשיון נהיגה (אלא אם אתה זה שנהג ברכב ולא מודה בכך בפורום. זה בסדר, כאן לא בית משפט ואינך מעיד בשבועה). בנוסף - הייתם חייבים לקחת את הדו"ח. הרי זה גם הבסיס לערעור עליו.

יש לנו את הדו"ח. אני יוכל להראות שהתוקף של הרישיון בכלל נגמר? זה גם יהיה משהו לא?

(באמת שאין לי עניין לשקר כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר לתוקף הרשיון? עוד תזכה לכתב אישום על נהיגה ללא רשיון (כמובן, אם חידשת אין בעיה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...