Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"ראש מנוע", יש ירידת ערך כלשהי? או אין כל משמעות...

M1963
שימו לב! השרשור הזה בן 7131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי פיג'ו 205 1998 יד ראשונה 60.000 ק"מ שאני מעוניין לקנות.:razz:

כאשר הוצאתי היסטוריית טיפולים מהמוסך המטפל גיליתי שהרכב עבר לפני כחודש תיקון ראש מנוע כתוצאה מהתחממות (יש לציין שהמוכרת לא הסתירה כל מידע ,היא רק אמרה שהרכב התחמם והיא לא יודעת מה בדיוק עשו )

בחשבונית התיקון חייבו אותה על פירוק והרכבת מנוע + אבזור נלווה +כל החלקים הדרושים לטיפול.

האם יש צורך בפירוק המנוע כולו?:roll: אולי כדי להחליף פקקים או אטמים?

אשמח לדעת אם יש איזו משמעות מבחינה מסחרית לתיקון הנ"ל ואם בכלל צריך להרתע מרכב כזה...:???:

המוכרת די עקשנית ואני לא רואה סיכוי גבוה במיוחד להוריד את המחיר בהרבה...

תודה מראש.:smile:

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אומר שהאוטו עבר שיפוץ ראש והיא שילמה על הכל אז למה לפרק את המנוע ולהחליף אטמים ??

האוטו היה במוסך ?? שיפצו את הראש ?? אז הכל בסדר !

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אומר שהאוטו עבר שיפוץ ראש והיא שילמה על הכל אז למה לפרק את המנוע ולהחליף אטמים ??

השאלה ששאלתי היא למה בחשבונית מופיע פירוט של פירוק מנוע מלא,והאם פירוק חלקי לא מספיק.

בראש מנוע מפרקים את חלקו העליון בלבד לא ? או אולי אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיוב הוא שטויות:

יכול להיות שסתם הדפיסו את זה כסעיף עבודה עבור פירוק הראש וכל החלקים הנלווים.

מה שמדאיג הוא מדוע התחמם הרכב - מה גרם לבעייה.

אם זה היה בגלל בעיית מעברים בראש מנוע אז בסדר סידרו את זה אבל מה אם יש בעיה אחרת, הרכב יתחמם שוב...

לחבר שלי התחממה הקסרה והלך לו ראש מנוע. שיפצו החליפו אטם וכו'. אני המלצתי לו גם להחליף רדיאטור או לשפץ ולנקות אותו היות ולא היו נזילות והיה נראה לי שהוא סתום ולכן הרכב מתחמם. הוא החליט לא לעשות את זה בגלל עלויות.

אחרי חודש - אישתו לא מקפידה על השעונים - התחמם לו שוב הרכב והלך שוב אטם ראש מנוע...

הפעם הוא עשה הכל - כולל החלפת טרמוסטט ובדיקת מערכת קירור וכו..

אז תבדוק ממה התחמם לה הרכב בפעם הראשונה...

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע לא אמור להתחמם, ואם הוא מתחמם יש לבדוק את הבעיה. פתיחת ראש מנוע מתבצעת אחרי שנגרם נזק.

אם הרכב היה במוסך "ופתחו לו מנוע" - אני אישית הייתי קצת נזהר מהרכב הזה, כי לך תדע מה עבר עליו.

ברוך השם, פיז'ו 205 משנים 98 99 יש הרבה בים, דוג אחת אחרת.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום בבוקר במוסך שעשה את התיקון והתברר שאני מכיר את אחד המכונאים שעבדו על הרכב.

לפי מה שהבנתי ממנו היוניט של המאורר החזיר את נשמתו לבורא וכתוצאה מזה המנוע התחמם.

כששיתפתי אותו בהתלבטויות שלי הוא אמר שהוא מכיר את הרכב משנת 98 והלקוחה היא קרציה לא

נורמאלית...:screwy: כל דבר שהיה לה ברכב היא מיד החליפה. בסך הכל אני חושב שבייחס למחיר של

הרכב והק"מ

הנמוך שלו זאת יכולה להיות קניה לא רעה...למרות התיקון עדיף לקנות מכונית מטופלת ושמורה לעומת

מכונית שאלוהים יודע אם טיפלו בה בזמן וכמו שצריך.

יכול להיות שזה נכון שיש הרבה 205 מהשנתונים האלה אבל אני מחפש למעלה מחודשיים ועדיין לא

מצאתי משהו שישביע את רצוני...:sad:

בכל אופן תודה לכולם על התגובות אני אשן על זה בסוף השבוע ואקבל החלטה. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...