Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לארק, מישהו מכיר/יודע?

Ford Prefect
שימו לב! השרשור הזה בן 7740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאבי היתה בעבר מכונית בשם לארק, אין לי כל כך מושג בידי מי היא יוצרה או איפה, אבל רציתי לדעת קצת יותר פרטים עליה והאם יש עוד כאלה בארץ.

למישהו יש מושג על מה אני מדבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלארק היא מכונית מתוצרת חברת סטודיבייקר האמריקאית, מפעל שנסגר בשנות הששים.

היא יוצרה בארה"ב וקנדה בשנים 1959 עד 1965.

הלארק הורכבה בארץ בשנים 1969 - 1966 והיתה מאד פופולרית. זה היה רכב חסון, אמין ושימש לאלופי צה"ל, שרי הממשלה ו..מורים לנהיגה.

הלארק החליף צורה שלוש פעמים: שנת 1959 - 1962, שנת 1663 - 1964, לשתי התצורות האלו היו קיים מעוגלים וגריל אובאלי.

בשנת 1964 הוכנסה לארק חדשה לגמרי עם קווים מרובעים ויפים יותר.

המנועים בדגמים הראשונים, בני ששה ושמונה צילינדרים היו מתוצרת סטודיבייקר. בשנת 1965 הוכנס מנוע שברולט שנחשב טוב יותר.

אינני יכול להכניס תמונה לכאן אבל מי מהחברים שמסוגל, אכיר לו תודה...

אגב, לי היו שתי לארקים: שנת 1963 (עגולה) ושנת 1964 (מרובעת).

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה כמה תמונות של לארקים (תמונות של הדגם המרובע לא מצאתי)

lark63.jpg

lark62.jpg

lark59.jpg

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרבה קילומטרז' בלארק. היא שימשה אותי ליום יום. היא היתה מאד אמינה

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש לארק 63 אבי קנה אותה ממורה נהיגה בשנת 64 עם 150 קמ

הרכב אמין עם מטפלים בו כפי שצריך איין שום בעייה,המנוע כבר עבר מעל מיליון קמ ולא צורך

גרם שמן,דלק זה כבר משהו אחר שנסעתי מירושליים לחיפה חישבתי מראש צריכת דלק של 1 ל9 ליטר,זהו אחד הרכבים היותר יפים בעיניי

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...