Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תא המטען של פיג'ו 308sw.

Zahi101
שימו לב! השרשור הזה בן 3943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

אני טס לשוויץ עוד חודש עם חברים והחלטנו לשכור רכב בסיקסט במינכן ולעשות את הדרך לשוויץ בנהיגה

כי אני בן 18 ורק בגרמניה יש אפשרות להשכיר רכב בגיל הזה.

הרכב הכי גדול שאני יכול להשכיר הוא הפיגו 308 sw, שזה גרסת הסטיישן שלו למיטב ידעתי(תקנו אותי אם אני טועה.)

בכללי, האם הוא יספיק לנו לחמישה אנשים שכל אחד עם מזוודה ותיק גב איתו? (מבחינתנו גם לדחוף מזוודה על היושבים במושב האחורי.. אומנם יהיה הרבה שעות נסיעה אבל אנחנו צעירים ומוכנים לסבול הכל (:

ואיך הרכב בכללי?

שאלה אחרונה.. מישהו מוכן להסביר לי את הפרשי המחירים בין שלמה סיקסט פה(באתר שלהם, לבין האתר של סיקסט באנגלית? (והוכנסו אותם פרטים בהזמנה).

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר שיספיק לכם אבל בהעמסה צפופה. מקסימום תדחפו תיקים מתחת לרגליים במושב האחורי.

הבדלי מחירים יש תמיד, אפילו בין סוכנויות של אותה חברה באותה מדינה, משיקולים מסחריים שונים.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה..

עכשיו כנראה שאנחנו נוסעים ארבעה, האם ה308 הרגילה תספיק לנו? כי בנתיים בשלמה סיקסט מסכימים להשכיר רק תרגילה.

הסוכנות של סיקסט בחול עוד לא החזירו לי מייל וכנראה שאתקשר אחיהם מחר. אז בקיצור, 4 מזוודות ו4 תיקי גב יכנסו ב308 רגילה? אפילו בדחיסה..

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גבולי ותלוי אם תצליחו להעמיד את המזוודות לאורך של תא המטען איכשהו, ותלוי בגודל שלהן.

מצד שני מקסימום תשבו על המזוודות :-)

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי (: תודה רבה רבה על התשובות.

שאלה אחרונה, האם בשוויץ יחולו עלי הגבלות נהיגה שחלות על נהג חדש?

כמו פה שאסור לי לקחת יותר מ2 נוסעים?

איך אני יכול לבדוק את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זה חוק ישראלי בלבד. לא ידוע לי שיש בשוויץ מגבלה דומה ואני לא חושב שכתוב על הרשיון שלך באנגלית שאתה מוגבל לשני נוסעים.

עז יפנית בסלעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מוכן להסביר לי את הפרשי המחירים בין שלמה סיקסט פה(באתר שלהם, לבין האתר של סיקסט באנגלית? (והוכנסו אותם פרטים בהזמנה). אולי זה קשור לעובדה שבארץ הכל עולה יותר, וכולם חזירים :lol:

4 מזוודות ו4 תיקי גב יכנסו ב308 רגילה? אפילו בדחיסה ממש לא. שתיים אולי בקושי בתא המטען. הרווח בין שני הנוסעים מאחור לא יספיק למזוודה, שלא לדבר על 2. לדעתי אתם צריכים רכב בסגנון ברלינגו, ואני לא צוחק

.....

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[/color].....

בקשר למה שנאמר, סיקסט בחו"ל מאפשרים לי להשכיר את ה308sw או בהתאם את הפוקוס

סטיישן. (בתקווה שזה יספיק לארבעתנו). זאת לעומת שלמה סיקסט פה בארץ

שהדגישו שה308 זה המקסימום ואין מצב לsw. אני מעדכן את זה פה

כי ראיתי שזה נושא מבוקש פה בפורום(השכרות רכב בחול לנהגים צעירים).

וד"א, דרך שלמה סיקסט ההזמנה של ה308 הרגיל יוצאת זולה יותר מאשר חו"ל, אז

לא ללכלך על הישראלים סתם (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית להשכיר דרך אופרן?

בד"כ יותר זולים.

308 מתאימה לנסיעה ל4 מבוגרים + 2 תיקים אלא אם אתם לוקחים טרולי אישיים אז יש יותר סיכוי שיתאים לכם.

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה חזרתי מחו"ל לפני שבוע והייתה לי 308 סטיישן כזו חדשה, טורבו דיזל ידנית.

אני השכרתי דרך אופרן, אבל אני מעל 24 שזה המינימום שלהם, בגילך לדעתי הם לא ישכירו לך.

בכול מקרה, לדעתי 4 מזוודות גדולות לא ייכנסו, אנחנו הכנסנו 2 גדולות ועוד טרולי אחת והוא היה מלא (הטרולי הייתה מעל המזוודות)

ניתן לדחוס אולי עוד אבל זה כבר יהיה לגובה ויחסום את שדה הראיה מהמראה האחורית.

בגירסאת דיזל שקיבלתי הרכב היה מאוד חסכוני ודיי חזק, סחב מאוד יפה כשלחצתי עליו והוציא צריכת דלק מרשימה מאוד בנסיעה רצופה ורגועה באוטוסטרדות עם קרוז קונטרול.

אגב - גירסאת הבסיס שלהם מגיעה שם עם שליטה מההגה על המערכת סאונד וקרוז קונטרול (מההגה הכוונה לידיות המפגרות שפג'ו תוקעים מאחורי ההגה ולא כמו בכול רכב נורמלי), בנוסף רק 2 חלונות חשמל, האחוריים ידניים.

בשורה תחתונה, רכב נחמד, מושבים יחסית נוחים, בידוד רעשים סביר, וחסכוני בדיזל ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...