Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפט על עבירת מהירות, מה אקבל?

שימו לב! השרשור הזה בן 3950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

לפני כשלושה חודשים נתפסתי על ידי שוטר תנועה באזור יקנעם כמה קילומטרים אחרי היציאה מכביש שש נוהג במהירות 139 קמ"ש (134 לאחר הפחתה).

בשימוע אצל קצין משטרה קיבלתי חודש שלילה וזימון לבית משפט בספטמבר.

אני עם רשיון כשלוש וחצי שנים, עבירה ראשונה ותמיד נוסע כמו שצריך, בערך אחת הפעמים היחידות שעברתי את המהירות ככה..

אני גר בחור ובלי אוטו אני לא יכול להגיע לשום מקום.. משרת בצבא גם..

מה השופט יתן לי במשפט? האם שווה להביא עורך דין למשפט הזה? וכמה בערך עולה עו"ד?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל מהסוף - עו"ד יכול לעלות יותר יקר מהקנס שיטיל השופט. מצד שני (עם עו"ד) יש סבירות יותר גבוהה שתצא ללא שלילה נוספת בפועל ועם קנס של כמה מאות שקלים. לכן זה נתון לשיקולך, אם תוכל להסתדר לדוגמא עוד חודש-חודשיים ללא רשיון.

בד"כ במקרים כמו שלך, נותנים עונש (ללא יצוג ע"י עו"ד): קנס שנע בין 750-1500 ש"ח, שלילה לכמה חודשים-על תנאי למשך שנה/שנתיים וכמובן 10 נק'. עקב גילך הצעיר וותק רשיון הנהיגה הלא ארוך במיוחד, השופט בהחלט יכול לתת שלילה בפועל, למרות שכבר קיבלת חודש מנהלי.

מה אמרת לקצין בשימוע ?

האם מהירות המותרת בקטע בו נסעת 90 קמ"ש ?

ע"י איזה מכשיר נתפסת ומה נרשם בדברי הנהג ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה כמה זה יעלה לי היא לא השאלה הנכונה...

הרעיון ביצוג על ידי עו"ד הוא לנסות ולהוציא אותך מהעניין בצורה הטובה ביותר.

פירוש הדבר הוא לבצע פעולות ומהלכים שרק איש מקצוע בתיק יודע ומכיר.

בין היתר, לצלם את חומר הראיות לאתר פגמים וכשלים, לנסות ולזכות אותך

מהעבירה או לחילופין להגיע להסדר טיעון אשר ימזער את חומרת העבירה,

את כמות הנקודות ואת התנאי (ימזער או אולי אף יבטל).

להודות ולסיים את התיק זאת לא הדרך.. תיקים יש ללמוד ולהבין ולנהל בכדי

לחלץ אותך מהבעיה ומההשלכות שיהיו לכך בעתיד.

יתרה מזאת, העובדה כי וותק הנהיגה שלך הוא קצר רק מגבירה את הצורך

לפעול בתיק בצורה מקצועית ואחראית.

אני מציע לך להתייעץ בטרם תעשה פעולה כלשהי בתיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקצין בשימוע לא נתן לי יותר מדי אפשרות לדבר.. בגדול הסברתי שאני לא נוהג במהירויות כאלה אף פעם והוא פשוט נתן את השלילה.. בלי יותר מדי משחקים..

המהירות המותרת בקטע הייתה 90.

תפס אותי האקדח לייזר הזה, אם יש כמה סוגים וצריך שאברר תגיד. בקשר לדברי הנהג, לא בדקתי.. כמה זה קריטי ללכת לבדוק?

תודה רבה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...