Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבדל איכויות - ת.הילוכים DSG לעומת DCT

ד ו ד
שימו לב! השרשור הזה בן 1541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגדול מדובר באותה טכניקה של מצמד כפול, מצד אחד קראתי על בעיות ברכבי VAG עם הDSG , לעומת זאת לא זוכר על בעיות עם ת.אוטומטית ברכבים החדשים של יונדאי וקייה. כל זאת מתוך פזילה לרכישת I30 חדשה, מה דעתכם האם האיכויות והבעיות זהות בשני דגמי התיבות האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיווק הדגמים האלו של יונדאי/קיה החל רק ממש לאחרונה. וחלק גדול מהם בליסינג - כלומר בידי לקוחות ביקרתיים פחות שלא הולכים בעצמם למוסכים ובעיקרון לא איכפת להם.

במקרה של פולקסווגן, השיווק של התיבה הזו נמשך כבר די הרבה שנים וחלק נכבד מהרכבים בידי לקוחות פרטיים, שהם יותר מעורבים ובעלי דרישות גבוהות.

ולכן לא ניתן להשוות אמינות, לפחות עד שלא יצבר ניסיון של כמה שנים עם התיבה של יונדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם התחילו לשווק רכבים עם גיר רובוטי ? תזכירו לי כשארצה להחליף את הרכב הנוכחי שלי לא להתקרב אליהם .. :wink::roll:

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיווק הדגמים האלו של יונדאי/קיה החל רק ממש לאחרונה. וחלק גדול מהם בליסינג - כלומר בידי לקוחות ביקרתיים פחות שלא הולכים בעצמם למוסכים ובעיקרון לא איכפת להם.

במקרה של פולקסווגן, השיווק של התיבה הזו נמשך כבר די הרבה שנים וחלק נכבד מהרכבים בידי לקוחות פרטיים, שהם יותר מעורבים ובעלי דרישות גבוהות.

ולכן לא ניתן להשוות אמינות, לפחות עד שלא יצבר ניסיון של כמה שנים עם התיבה של יונדאי.

הוסף לכך שוק שיפורים וקליינטורה "ספורטיבית" אשר אינם נותנים הרבה הנחות למכניקה...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לפרט, זו סטיגמה שנוצרה עקב מספר רב יחסית של תקלות שהיו בתיבה רובוטית של פולקסווגן.

בכלל לא בטוח שתיבה של יונדאי תסבול מכמות כזו של תקלות גם.

כמן שכתבתי, תיבה שלא מזמן יצאה לשוק ואין הרבה ניסיון איתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הI30 לא הגיעה עד היום עם DCT וגם לא ידוע לי על תכנון להביא כזו בזמן הקרוב. היונדאי היחיד בארץ שמצויד בDCT זה הוולוסטר האטמוספרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הI30 לא הגיעה עד היום עם DCT וגם לא ידוע לי על תכנון להביא כזו בזמן הקרוב. היונדאי היחיד בארץ שמצויד בDCT זה הוולוסטר האטמוספרי.

וולוסטר זה רכב פוזה נטו,שום דבר לא מעבר-עניין של טעם ועיצוב.

לי יש כיום I30 עם גיר 4 הילוכים אוטומטי,שבמהירות 110 קמ"ש כבר מתחיל מעט לצעוק.(הכל תקין פשוט הרכב עובד על סל"ד גבוה-כבר ב-100 קמ"ש 3,000 סל"ד) ומאוד מעניין אותי איך ה-6 הילוכים של הI35 /I30 -האם יותר חסכוני ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול מדובר באותה טכניקה של מצמד כפול, מצד אחד קראתי על בעיות ברכבי VAG עם הDSG , לעומת זאת לא זוכר על בעיות עם ת.אוטומטית ברכבים החדשים של יונדאי וקייה. כל זאת מתוך פזילה לרכישת I30 חדשה, מה דעתכם האם האיכויות והבעיות זהות בשני דגמי התיבות האלה.

בקיה זאת פעם ראשונה שהם יוצאים עם מצמד כפול ולכן עוד מוקדם לדעת אם יש בו בעיות. בפורד פוקוס למשל יש עם המצמד הכפול שלהם בעיות שעדין לא נפתרו. ב-DSG מצד אחד היו הרבה בעיות (בדגם7) אבל מצד שני הם פתרו אותן אז השאלה שלך צריכה להיות בין משהו שעדין לא הוכיח את עצמו (לכאן או לכאן) לבין משהו בשל שעבר את שלב מחלות הילדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יונדאי ויקיה ישבו בצד ולמדו מטעויות של אחרים עד שהחליטו לצאת על הגיר כפול המצמדים שלהם, בכל זאת מעניין איך הגיר שלהם יפעל כאן בארץ ואם תהיה לו אלרגיה למזג אוויר חם כמו לגיר של פולקסוואגן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיה זאת פעם ראשונה שהם יוצאים עם מצמד כפול ולכן עוד מוקדם לדעת אם יש בו בעיות. בפורד פוקוס למשל יש עם המצמד הכפול שלהם בעיות שעדין לא נפתרו. ב-DSG מצד אחד היו הרבה בעיות (בדגם7) אבל מצד שני הם פתרו אותן אז השאלה שלך צריכה להיות בין משהו שעדין לא הוכיח את עצמו (לכאן או לכאן) לבין משהו בשל שעבר את שלב מחלות הילדות.

איך אתה יודע שהם פתרו את הבעיות?

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון לכשעצמו מאד מענין ומקווה שיתוספו עוד תגובות. למעשה פתחתי בנושא מפני שאני חושב על שידרוג ל I30 החדשה שעד כמה שהבנתי מצוידת ב DCT. התקשרתי לכמה סוכניות והתשובות שקבלתי היו לא לענין עד כדי מה אני מבלבל להם את המוח.בקיצור האם I30 החדשה מצוידת בת.פלנטרית מהדור הישן עם 6 הילוכים, או ב DCT.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...