Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחד הדגמים היותר מיוחדים שלי.

שימו לב! השרשור הזה בן 3959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדגם הבא הוא הרזין הראשון שלי.

בגלל שפחות מעניין אותי לפחות דגמים - זה בא מצוין.

בניגוד למה שאני רגיל לקרוא ברשת - אין הרבה הבדל מבחינת דיוק בין רזין לדאיקסט איכותי.

החלונות עשוים מחומר שנראה אותנטי יותר, ובגלל שאין חריצים הדגם נראה מושלם יותר.

אלו פרטים קטנים שנותנים תמונה טובה יותר על הדגם

היו לי לא מעט לבטים באם להזמין או לא.. אחרי הכל זה דגם יקר מאוד וכנראה כמעט בלי שוק + יש רשימה ובה כמה וכמה דגמים שחשוב לי מאוד להוסיף לאוסף בהקדם.

החלטתי ללכת בלב שלם על הרכישה.

לכל אורך הדרך כל כך ציפיתי לדגם שיגיע שזה כבר אכל אותי !! :evil:

בגלל תשלום מכס, השילוח התעקב קצת יותר זמן, אך לא יותר מהזמן המוקצב.

היום סוף סוף הדגם הגיע אלי, בחבילה מושקעת של מודליסימו, שאפילו הוסיפו חוברת קטלוג קטנה של schuco שהוסיפה חיוך קטן.

אז על מי אני מבלבל את המוח כל כך הרבה ?

Ferrari 458 Challenge מן הסתם 8)

kdym.jpg

אחרי ההופעה בישראל לא יכלתי שלא לרכוש אחת.

efrx.jpg

mz02.jpg

מעבר לזה שהיא מדהימה מכל בחינה - הדגם הזה הוא זכרון מתוק מאותו היום.

לא תיארתי לעצמי שאחזיק דגם מרוצים כלשהו מפוצץ במדבקות, כי זה פשוט לא הטעם שלי. אבל הנה גם זה הגיע :)

BBR עשו עבודה נפלאה, 99 אחוז מושלם (כי מה לעשות אין דבר כזה דגם מושלם)

לפעמים קורה שאני רואה דגם בתמונה ולאחר מכן במציאות והוא פתאום נראה פחות טוב

במקרה הזה הוא נראה פי כמה יותר טוב :!:

אז אני שמח לחשוף בפניכם את אחד הדגמים היותר מיוחדים שלי

תהנו :-)

h742.jpg

elf7.jpg

oyev.jpg

ijbf.jpg

bta9.jpg

b5d1.jpg

h8yr.jpg

rrg7.jpg

802s.jpg

8xc2.jpg

6nnk.jpg

9ae8.jpg

zdrd.jpg

8e7h.jpg

7o1i.jpg

:cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית מעולה!

תתחדש

אפשר קצת הסבר על רזין?

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית מעולה!

תתחדש

אפשר קצת הסבר על רזין?

תודה

לפי מה שאני יודע זה שרף סינטטי שעשוי מתערובת של חומרים, והרבה יותר קל ומהיר לייצר ממנו דגמי מכוניות בניגוד לדאיקסט.

סוף הדרך של דגם.

אחד היפים והמושקעים שראיתי.

כמה יצא כל הסיפור בג'ובות?

עידן

דגמי רזין יקרים יותר משאר הדגמים באופן מחריד

הדגם הזה עלה לי סה"כ 1750 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם יפיפה!

הערה לגבי BBR, הם מוכרים וידועים כחברה שמייצרת דגמים ברמה גבוהה אבל אני חייב להודות- יש לי דגם אחד שלהם והרמה שלו היא הכי נמוכה מבין כל יתר הדגמים שלי.

במקרה הדגם שלי הוא גם פרארי 458 צהובה (לימיטד אדישן), גם דגם ריזין, למעט הצביעה עצמה שהיא יפיפה (אבל עם 2-3 פאקים די בולטים למי שמבין עניין)- אין בדגם שום דבר שיכול להעיד על כך שהוא כל כך מיוחד או שהוא שווה יותר מאחרים.

ראבק, יש לי דגמים של HOT WHEELS ברמה טובה בהרבה.

זה הדגם היחיד שלאחר הרכישה שלו אשכרה "בעטתי" אותו בחזרה ל-BBR שיעשו בו תיקונים (צביעה, שמשה קדמית שהתפרקה וכו') וגם לאחר שהוא חזר נותרו בו הפגמים בצביעה (השמשה תוקנה).

היום זה הדגם היחיד שלי באוסף שנראה לא טוב- פלסטיק מגן של פנס קדמי כבר התעופף מזמן, הפלסטיק בפנס השני כבר חצי בחוץ בעצמו.

מבחינתי זה הדגם היחיד שיש לי והיחיד שגם יהיה לי מתוצרת BBR כי הם מאוד אכזבו אותי- הוא אחד היקרים אצלי באוסף והוא ללא ספק זה ברמה הנמוכה ביותר, ובפער לא קטן.

איפה הם ואיפה CMC, למשל, ולא רק, גם חברות עממיות בהרבה איכותיות מהם.

בכל אופן, דגם יפה בהחלט!

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם יפיפה!

הערה לגבי BBR, הם מוכרים וידועים כחברה שמייצרת דגמים ברמה גבוהה אבל אני חייב להודות- יש לי דגם אחד שלהם והרמה שלו היא הכי נמוכה מבין כל יתר הדגמים שלי.

במקרה הדגם שלי הוא גם פרארי 458 צהובה (לימיטד אדישן), גם דגם ריזין, למעט הצביעה עצמה שהיא יפיפה (אבל עם 2-3 פאקים די בולטים למי שמבין עניין)- אין בדגם שום דבר שיכול להעיד על כך שהוא כל כך מיוחד או שהוא שווה יותר מאחרים.

ראבק, יש לי דגמים של HOT WHEELS ברמה טובה בהרבה.

זה הדגם היחיד שלאחר הרכישה שלו אשכרה "בעטתי" אותו בחזרה ל-BBR שיעשו בו תיקונים (צביעה, שמשה קדמית שהתפרקה וכו') וגם לאחר שהוא חזר נותרו בו הפגמים בצביעה (השמשה תוקנה).

היום זה הדגם היחיד שלי באוסף שנראה לא טוב- פלסטיק מגן של פנס קדמי כבר התעופף מזמן, הפלסטיק בפנס השני כבר חצי בחוץ בעצמו.

מבחינתי זה הדגם היחיד שיש לי והיחיד שגם יהיה לי מתוצרת BBR כי הם מאוד אכזבו אותי- הוא אחד היקרים אצלי באוסף והוא ללא ספק זה ברמה הנמוכה ביותר, ובפער לא קטן.

איפה הם ואיפה CMC, למשל, ולא רק, גם חברות עממיות בהרבה איכותיות מהם.

בכל אופן, דגם יפה בהחלט!

אני מכיר שיש בעיות בדגמי רזין, אבל לרוב אני יודע MR הם עושי הצרות הגדולים, ולכן מהם אני מתרחק.

אני מחזיק עוד דגם של BBR - לא רזין. שמציג רמה גבוהה מאוד וסה"כ שומר על אמינות.

התחום של הרזין עוד יחסית בחיתולים, ככה שניתן לזמן לעשות את שלו.

חבל לי לשמוע את כל הבעיות שהדגם עושה לך, במיוחד מחברה שכזו. מקווה שזה חד פעמי ולא מגמתי.

הדגמים האלו סופר עדינים לכן אני מאוד מקפיד על האוסף שלי שיהיה שמור ככל האפשר.

איך אתה מציג את הדגמים שלך ?

ואגב שתדע.. BBR ידועים בבעיות דבק המעצבנות שלהם. את הדגם הזה קיבלתי עם ה- "458 CHALLENGE" שעל המשטח - מפורק. למזלי לא נוצר נזק וכל מה שהיה צריך זה להדביק אותו חזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגמים אצלי מוצגים על סטנד פתוח (ללא ויטרינה) אבל זה לא ממש משנה כי את הדגמים רק אני מנקה ורק אני נוגע בהם ואני סופר עדין איתם ורק הדגם הזה סובל אצלי מפגמים כאלה ואחרים.

אפילו אישתי שהיתה זו שרכשה לי את הדגם במתנה ואינה מבינה גדולה בדגמים התאכזבה כשהוא הגיעה ואמרה בפשטות שהיא ציפתה שבמחיר שלו הוא יהיה באיכות הרבה יותר גבוהה, בטח כשיש לי דגמים שעולים רבע ממנו ואיכותיים הרבה יותר.

אם זו לא היתה מתנה ממנה ללידת בננו הבכור הייתי מחזיר אותו ודורש את הכסף בחזרה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת באיחור, זה הליסינג בקספרסקי?

עידן82, זה הפחד הכי גדול שלי בלהשקיע כ״כ הרבה כסף בדגם (בגלל זה רוב הדגמים שלי זולים)

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת באיחור, זה הליסינג בקספרסקי?

עידן82, זה הפחד הכי גדול שלי בלהשקיע כ״כ הרבה כסף בדגם (בגלל זה רוב הדגמים שלי זולים)

מה הכוונה בליסינג בקספרסקי ?

ועצה בנוגע לדגמים יקרים-

רזין זה התחום היחיד שיכול להוות סיכון.

CMC, Autoart Signature למשל מייצרים דגמים ברמה גבוהה מאוד והם אמינים ביותר.

אני קניתי CMC בן חמש שנים והוא פשוט חדש.

הכל עניין של איך אתה שומר על הדגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הפרארי יש את המדבקות של חברת קספרסקי, משמע היא אוטו חברה :wink:

בדיוק!

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...