Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורס נהיגה מתקדמת..שאלה.

620SI
שימו לב! השרשור הזה בן 7133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם.

הייתי רוצה לקבל קצת מידע על קורסים של נהיגה מתקדמת.

איפה הם מתקיימים?

מה העלות של קורס כזה?

בן כמה צריך להיות?

איך אני יוצר קשר?

תודה לכם.

יום טוב.

ROVER=~~

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה תקבל את כל המידע שאתה רוצה:

(באתר של אלטרנתיב יש מחירים אבל של מסלולים אתה תצטרך להתקשר)

http://www.alternativi.com

http://www.maslulim.co.il

תודה רבה לך.

אם למישהו יש ניסיון אישי אני ישמח לשמוע.

ROVER=~~

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חיפוש.

אני כתבתי לא מזמן על הקורס של אלטרנתיבי, ויש עוד כמה חברי פורום שכתבו התרשמות על קורסים שונים שהם עברו.

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר מתקיים קורס של נהיגה מתקדמת אם אני זוכר נכון זה מחר וליאור ארגן כמה חברה מהפורום לקורס, שלח לו (FireBall) ה"פ ואני בטוח שהוא יגיב לך כיצד זה היה ומידע נוסף

בהצלחה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר מתקיים קורס של נהיגה מתקדמת אם אני זוכר נכון זה מחר וליאור ארגן כמה חברה מהפורום לקורס, שלח לו (FireBall) ה"פ ואני בטוח שהוא יגיב לך כיצד זה היה ומידע נוסף

בהצלחה :)

תודה לך.

ROVER=~~

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ...

אני עברתי קורס בסיסי של אלטרנטיבי וזה ממש עוזר וזאת חוייה מאוד כייפית ומאוד טובה , עושים שם הרבה תירגולים ומלמדים הרבה דברים למקרה וקורה לך משהו עם האוטו ..

ולדעתי יש שם פשוט אחלה של מורים עם גישה מצחיקה ופשוט אתה יוצא משם עם חיוך .....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7133 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...