Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי סוויפט 2008 , כמה שאלות? (עריכה - ספרנו 4 שאלות)

aviranzi
שימו לב! השרשור הזה בן 3918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן ,

יש לי שאלה שלא מצאתי עליה עדין תשובה ואני אשמח לקבל אותה כאן .

מה ההבדל בין

GLS

GLX

GLS 6 כ"א.[

זה משמעותי ?

למה המחיר בין ה GLX ל GLS 6 כ"א הוא כל כך גבוהה ( 25000) ?

ואיך הרכב מבחינת דלק ? טיפולים ? ואמינות ? סוויפט 2008 אוטומט .

שבת שלום , אבירן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הGLX זאת הרמה יותר מאובזרת,וכוללת פנסי ערפל,מגנזיום,רדיו דיסק מקורי עם שליטה מההגה,והגה מצופה עור.

בכול הדגמים יש 6 כריות אוויר,לכן ה GLS 6 כניראה טעות במחירון.

מבחינת הדלק הוא סביר,כ 1/12 לפי מה שאחד מחברי הפורום דיווח,מבחינת אמינות הרכב מצדיק את השם סוזוקי,החיסרון שלו תא מטען קטן,אך בין הסופר מיני הרכב זריז.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הGLX הוא הכי מפואר.

איזה צריכה אתה מחפש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בכל הדגמים של הסוויפט היו 6 כריות אוויר. בשנתונים המוקדמים היו לסוויפט GLS רק 2 כריות אוויר ו-GLX היו 4 כריות אוויר. רק ב-2010 או 2011 שדרגו את הרכבים ל-6 כריות אוויר כסטנדרט והוסיפו ESP (שלא היה עד 2010 בכלל, בשני הדגמים).

מניסיוני אכן מדובר ברכב מצוין, זריז ואמין. אבל שים לב שהוא פצפון (במיוחד תא המטען) ושצריכת הדלק שלו לא משהו. 1-12 אנחנו קיבלנו רק בנסיעות שכללו הרבה בין עירוני, בעיר הוא פחות חסכוני.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש המלצה על רכב נוסף ? שוב פעם אותי לא מעניין שהרכב פיצי או גדול ? בסה"כ הרכב אמור לשמש אותי לנסיעה ללימודים וחברה שלי מדי פעם בערב איתו .

אוטמט וחסכוני זה שם המשחק אצלי .. אשמח להצעות..

אני מבין שקיבלת 1ל12 בבין עירוני ? באתר של KML זה דווקא מראה 1ל15-16 .. מדובר על תקציב של עד 50-55אלף .

המלצות נוספות על הסוויפט או רכבים אחרים יתקבלו בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

KML הוא לא תמיד מדויק,גם בפנדה רשום 1/15 כאשר כדי לקבל כזה נתון צריך לקרוע את הרכב.

לדעתי אתם יכולים לבדוק אופציות של רכבי מיני,למשל הפיגו 107,תהיה מאוד חסכונית,שתיתן לך צריכה יותר טובה מה 1/16 יותר לכיוון ה 1/18,החיסרון שהמנוע שלה רועד בסלד (3 צילנדרים) וגיר רובוטי שבעיר קצת לא נעים.

עוד אופציה היא הסוזוקי ספלאש,היא תהיה יותר חזקה מהפיגו,וגם מאוד חסכונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו במשפחה הסיריון הייתה חסכונית מהסוויפט. מצד שני, אם אתה נוסע הרבה בדרכים בין עירוניות אז שם היא פחות טובה.

סוזוקי ספלאש אופציה לא רעה בכלל. אם קצת סבלנות ולחיצה קלה בתקציב תוכל למצוא גם ניסאן אקו-מיקרה, שתתאים בצורה נהדרת לדרישות שלך - אוטומטית וחסכונית.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן רוב הנסיעה שלי תיהיה בין עירוני ! אבל הספלאש בכלל לא מוצאת חן בעייני .. ה מיקרה יכול לבוא בחשבון . האם היא מומלצת יותר ?

איך ה אלטו דרך אגב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוזוקי סוויפט איך היא מבחינת אמינות וצריכת דלק ? האוטו אמור לשמש לסטודנט נסיעה מראשון לתל אביב ראשון עד חמישי .

האם זה מתאים ? האם יש משהו יותר טוב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...