Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוף טופיק באוף טופיק, מחפש לרכוש צלב מכנסיה קתולית

kookoo
שימו לב! השרשור הזה בן 3917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברה של המשפחה אובחנה בתור חולת לוקמיה שלב שלישי, האישה קתולית מאמינה. אנחנו רוצים לרכוש עבורה סמל רוחני מירושלים ולשלוח אליה.

אני צריך עזרה באיתור כנסיה קתולית בארץ שתוכל לספק שירות זה, הנסיעה מתוכננת למחר בבוקר.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאיזה אזור אתה? בטח שיש בירושלים או ביפו כנסיות.

נראה לי שבכל אזור יש מקומות שבטוח יש בהן כנסיות, ומצפייה בהרבה סרטים אני בטוח שהם יתנו לך צלב מתנה, כי זה מה שישו היה רוצה. :)

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרחיק לצפון אני חושב שיש אחת בהר האושר (בירידות לטבריה)

לדעתי שם נוצרים (צליינים?).

ואם לא זה חייבת להיות לפחות אחת בנצרת.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקו, תודה על הלינק. נתן לי רעיון למחרוזת חיפוש שהעלתה את התוצאה המיוחלת.

למחפשים עתידיים:

1) רשימת כנסיות דוברות עברית בישראל שמארחים לארוחות http://www.catholic.co.il/index.php?option=com_content&view=article&id=3%3Amass-schedule&catid=14%3Amass-schedule&Itemid=6&lang=he

2) כנסייה שלפי הקתולים נמצאת במקום הולדת מריה נקראת במספר שמות: כנסיית היסורים / כנסיית היגון / כנסיית גת שמנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כמה חנויות שמוכרות מזכרות קתוליות ביפו ליד השעון, ממש ליד אבולעפיה (הסר דאגה מלבך, על הכל כתוב ביד אומן JERUSALEM).

בירושלים יש לך ערימות של חנויות כאלה, הכי טוב להיכנס דרך השער החדש (בין שער יפו לשער שכם) לכיוון הרובע הנוצרי.

לחילופין אפשר להיכנס דרך שער האריות והויה דולורוזה.

לא מוכרים צלבים בכנסיית גת שמנים, אבל בכניסה לכנסייה זו / מריה מגדלנה (מתחת לשער האריות) עומדים מלא רוכלים ערבים ומוכרים דברי קודש.

http://www.youtube.com/watch?v=arwZcw0Ejcc דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנהוג לעשות זה לקחת צלב, כל צלב, ולשפשף אותו על הקבר של ישו בכנסיית המולד. הכנסייה הזו נחשבת בכל הזרמים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מגיע מדימונה דרך כביש 3, שווה לעצור במנזר השתקנים בלטרון (נמצא ליד כביש מס. 1 ממנו תוכל לנסוע גם ליפו וגם לי-ם, בדיוק אמצע הדרך) ולבדוק.

הכנסיות הקתוליות בארץ אינן רבות באופן יחסי. רוב הכנסיות הן אורתודוכסיות (יוונים ורוסים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלחו לי על הבורות,

ברור לי שיש כמה זרמים לדת הנוצרית, קתולים, אורתודורקסים, פרוטסטנטים ועוד ועוד תתי זרמים,

אבל, מה זה בדיוק משנה אם הצלב יהיה קתולי או מזרם אחר?

הרי זו אותה הצורה בדיוק. האמונה שלהם הוא באותו האדם שמתיימר להיות חצי אל שנצלב כביכול באותו המקום.

זה משנה כ"כ מאיזו כנסייה תרכוש לה את הצלב?

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...