Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חופשה קצרה באירופה בתקציב דל. מי מכיר מי יודע?

SuperBamba
שימו לב! השרשור הזה בן 3921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום היקרים.

מהיכרות ארוכת זמן עם הפורום יש פה מגוון אנשים שעוסקים במגוון מקצועות או סתם מבינים אז אני שואל פה.

אני שוקל חופשה. חייב לברוח מהשגרה לתקופה קצרה. משהו של 4-5 ימים.

אני מעוניין בטיסה לאירופה. משהו קלאסי בתקציב דל יחסית.

מאיפה הכי מומלץ להזמין? האם מומלץ לרכז את הנופש בידי סוכנות או להזמין הכל בנפרד?

בחופשה האחרונה שלי בברלין הפקדתי את כל הארגון בידי איסתא. התוצאה הייתה משביעת רצון וזולה משמעותית מהזמנה של כל פרט בנפרד.

יעדים שעלו בדעתי:

- בורגס - רוצה בגלל המחיר. אבל עדיין מעדיף יעדים אחרים.

- ברלין - הייתי בחופשה האחרונה. רוצה להחליף קצת למרות שהתחברתי.

- וינה - מאוד רוצה. מקום דובר גרמנית הוא פלוס בשבילי. לא מכיר את המחירים.

- שאר גרמניה - גם רצוי. אם כי אני לא מכיר את המחירים.

אני מכוון בערך לחבילה שתכלול מלון וטיסה כמובן. אם אפשר השכרת רכב אז רצוי (בן 21 ותק 3 שנים. לא בכל מקום נותנים. בגרמניה כן) אלא אם מדובר במקום כמו ברלין שהתחבורה הציבורית כ"כ יעילה שגם לתושבים שם רכב הוא קצת מיותר

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא מפריע לך לטוס מהיום למחר תוריד אפליקציה שנקראת "חוליו" יש שם טיסות במחירים זולים.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בטיסה של הזמנה מראש לעוד חודש חודשיים. הצבא צריך התראה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. "תקציב דל" זו הגדרה גמישה מאד. נסה להיות יותר מפורט.

2. מי הנוסעים? אתה לבד או הרכב יותר רחב?

3. מה סוג החופשה שמעניין אותך: בטן-גב? חיי לילה? טיול עירוני? טיול במרחבים?

4. אם מדובר בנסיעה בטווח שבוע-שבועיים הקרובים בדוק את תחזית מזג האויר. התחזית לטווח 5-7 ימים די מדוייקת, בטווח הבינוני (עד שבועיים) פחות. השתדל להמנע מיעדים בהם צפויות סערות.

5. אם אתה אוהב מדינות דוברות גרמנית יש סיכוי טוב שתהנה בוינה, במיוחד אם יש לך נטיה לתרבות ואמנות. אם נופים - דרום גרמיה, וכן אוסטריה. כמובן שאירופה מציעה עוד הרבה מאוד מקומות, אבל לגרמניה יש יתרון של עלויות נמוכות יחסית - הן במחירי הטיסות והן בלינה ומחיה.

6. לגבי ארגון עצמאי או באצעות סוכנות - אם יש לך זמן ערוך סקר שוק קטן וקבל החלטה לפי מה שתמצא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמצע ספטמבר יש לך את האוקטוברפסט (פסטיבל הבירה) במינכן ואת תערוכת המכוניות הגדולה בפרנקפורט.

עשיתי את הטיול הנ"ל לפני כמה שנים, מאוד מאוד נהניתי.

העלויות לא מטורפות, אבל תקח בחשבון שיהיה קשה למצוא מלונות זולים בתקופה הנ"ל בגלל כמות התיירים שפוקדת את האירועים האלה.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד קריטריונים על מנת לפקס.

התקציב בערך 3 אש"ח נניח. ל4-5 לילות.

ההעדפה טיול עירוני - בייחוד בגלל העלויות.

על האוקטוברפסט אני מתכנן כשיהיה לי יותר כסף. כנראה בשנה הבאה..

חשבתי על פראג.. מישהו יכול לחוות דעה על המחירים והערות כלליות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פראג מתאימה מאד לטיול קצר. ביקרתי לפני כ-8 שנים ואין לי מושג מה המחירים כעת. רק שתי אזהרות: 1. ריכוז גבוה של כייסים, בהמלט מתחרה בפריז וברצלונה. 2. פקחי הרכבת התחתית שאורבים לנוסעים שלא שומרים את כרטיסי הנסיעה עד היציאה מהתחנה. לאותו סל אפשר להכניס גם את בודפשט, אם כי לטעמי פראג קצת יותר מעניינת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...