Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו יודע באיזו שעה יש זיקוקים בדרך כלל?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל עד שעה אחרי סיום הטקס הממלכתי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע באיזו שעה יש זיקוקים בדרך כלל?

בחיים לא אבין את הקטע הזה של לשאול בפורום לפני גוגל.

אין דבר כזה "בדרך כלל", בכל יישוב גדול מתפרסמות השעות בשכונות השונות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מישהו יודע באיזה שעה מתחילים הפקקים היום?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים לא אבין את הקטע הזה של לשאול בפורום לפני גוגל.

אין דבר כזה "בדרך כלל", בכל יישוב גדול מתפרסמות השעות בשכונות השונות.

גוגל OUT קארספורום IN.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי מוצא, לא הייתי שואל.

בכל מקרה, חיכיתי בחוץ משמונה עד עשר וחצי, התייאשתי, וכשנכנסתי הביתה התחילו הזיקוקים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תמונות של בנצי מנפנף? מי מלח זה כל כך ניינטיז

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמים מערד - נראה לי שהם בפעם הראשונה רואים פה גשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמים מערד - נראה לי שהם בפעם הראשונה רואים פה גשם.

כנראה שלא. יש לי זכרונות משטפונות באיזור ב-1972. לפחות לצופים מחיפה היה השכל להשאיר אותנו בבית הספר בערד שבו לנו ולא לצאת לנחלים.

באותו יום היה איזה חכמולוג שחיל האויר הצליח לחלץ מים המלח רגע לפני שנסחף לירדן (או טבע).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית במכינה קדם צבאית?

אני אישית לא, וגם כשרצו לשלוח אותי בבית ספר לשבוע גדנ"ע, בתירוץ ש"בוא, תראה מה זה צבא", אמרתי שבצבא אראה מה זה צבא.

ואכן ראיתי, יותר מדי אפילו, מה זה הצבא האמיתי, עם מערכת אטומה ונגדים של 100 קילו.

אבל מה שכן, אם כן הייתי הולך לגדנ"ע, הדרך לפרופיל 21 כנראה הייתה קצרה מאוד. לא חובב גדול של לישון באוהל ולזחול בבוץ בזמן שאיזה דפקט צועק עליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שבנצי השתתף במבצע להבאת המסמכים מאירן לישראל לכן לא שומעים ממנו.

ברחבי העולם חל היום יום הולדתו, ולכן לא ניתן היה להשיג את תגובתו עד לרגע פרסום העיתון.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...