Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

היו לשיח קוצים מברזל ?

היה שיח ברגים מסתבר

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חניון של המועצה האזורית בכניסה לרופין, הפינה שקרובה לכיכר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משחק מעולה, גרמה לי להשתין במכנסיים. סוף סוף טריילר אימה שמצליח להיות קריפי בלי גאמפ סקרס זולים:

[video=youtube;QN-zI7bNrrU]

שאפו לסבתא! איפה היא התחבאה ממשחק עד היום?

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

את הסרט הראשון ראית? נחמד וגם די נאמן למקור, אבל לא משהו יוצא דופן.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה It הראשון היה בסדר כזה, ואני לא ממש מתרגש מהשני.

חוץ מזה נראה לי שסרטי אימה טובים פשוט לא קיימים כבר, אני לא זוכר בכלל מתי בפעם האחרונה ראיתי סרט אימה טוב.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה זמן לא עדכנתי עם השטויות שאני עושה...

הרובר נמכרה באיביי, לבחור בריטי שגר בבוסטון, יש לו רובר שנת 36 אז אני יודע שאני שולח את האוטו לבית טוב, מבסוט, מחכה שהרכב יאסף.

לצערי הפונטיאק עוברת טיפול רציני למערכת הבלימה, לפני כשבועיים הדוושה ירדה לרצפה באמצע נסיעה, הגעתי הביתה וראיתי שהצילנדר הראשי נוזל, הזמנתי חדש, כשפירקתי את הישן ראיתי שהוא נזל לתוך הבוסטר, הרכבתי את הצילנדר והזמנתי בוסטר חדש, שמח ומאושר הרמתי את הרכב על מנת לרוקן את כל הצנרת ולנקז אוויר, בורג הניקוז בגלגל האחורי שמאלי נשבר... הזמנתי סט ברגים חדש, על הדרך הזמנתי גם דוושת בלם חדשה ואת החיישנים של אורות הבלימה, הזמנתי גם מערכת פנאומטית לריקון נוזל הבלמים.

יחסוך זמן, מחברים צינור לבורג הניקוז, מחברים את המיכל לקומפרסור ולחץ האוויר מפעיל משאבת וואקום שיונקת את נוזל הבלימה החוצה בזמן שהמשאבה הראשית יונקת נוזל חדש ונקי.

f8a06dc0dff45d5b8e98d38a2d32c820.jpg5dd5dfbe8b324701454e1b96f6d6a20a.jpg12e0b75f65d4a9b41c8f8c99d4193d98.jpg

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

צריך לפרוק קצת באסה אז יאללה כוסומו -

לפני שבועיים התחדשתי בהארלי, אני לא אוהב הארלי׳ס ויש לי כבר צעצוע דו״ג, אבל ההארלי הספציפי הזה פשוט גירד חזק חזק בשדרוגיטיס. הדגם הוא בדיוק הטעם שלי: לא גדול מדי, לא נוצץ בכלל, ומראה רטרו וקצת ״נייקד״ שפשוט עושה לי את זה. נסיעת מבחן על הכלי הוכיחה שכל הדיבורים על ״הארלי קטן״ הם קשקוש עבורי - היות ומהירויות שיוט (וצפונה) הוא מבצע בלי בעיות בכלל.

האקזמפלר הספציפי שתפס את עיני היה של חובב הארליס מושבע, ששדרג את הדגם בכל הדברים שהייתי עושה בעצמי אם הייתי קונה סטוק (ועוד): תאורת לד קדמית (DAYMAKER), פילטר אוויר, תכנת ניהול מנוע, אגזוז קצר, קוילאובר מאחור, תיק מקדימה, אוכף משודרג עם אפשרות להרחיב לנוסע נוסף, back mid & fwd controls, סיסיבר, השחיר כל זכר לכרום (ועוד) - כבונוס הוא בדיוק החליף שמן וצמיגים, והאופנוע עם 7000 מיילים בלבד.

נפגשנו אצלו במוסך, חצי שעה ו5k לאחר מכן חזרתי הבייתה על ההארלי הראשון שלי - ומאז אני קצת מכור.

hd.jpg

בכל מקרה, שלשום אני פוגש חברים בדאונטאון ומגיע לשם על גוש המתכת.

בסוף הבילוי אני חוזר לאופנוע - ואז חשכו פני:

tbr.jpg

מישהו פרגן לי עם דנט ענק על הפנדר הקדמי.

כוווווווווווסססססססססססאווווווווווווווווומוווווווווווווווווווווווווו ...

:(

קניתי אתמול אקדם חום ופטיש עדין, אבל גוש המתכת לא זז מ״מ.

אז הזמנתי מאמזון ערכת תיקון דנטים, אבל אני פסימי מאוד לגבי העניין.

חשבתי שיהיה קל למצוא פנדר חדש, אבל אז גיליתי שזה קצת יותר מסובך - הפנדרים מגיעים בצבע גלוס, והאופנוע שלי מט, אז אם אני מזמין חדש צריך ללכת לצביעה, מה שיגרור את כל הסיפור לכמה מאות דולרים. מבאס.

זהו הייתי צריך לפרוק

ההארלי עצמו אגב, ממש כיפי. קשה להשאר אדיש לסאונד שלו, ולמרות שזה לא אופנוע מיוחד או משהו הוא אשכרה conversation starter. אני כולה שבועיים עם הכלי כך שנסעתי עליו מס׳ פעמים חד ספרתי, ועדיין הספקתי לצבור 3-4 אנשים זרים שפנו אלי עם שאלות כאלו ואחרות.

עוד כמה תמונות מזמנים עקומים פחות:

1.jpg2.jpg3.jpg

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

ערכת תיקון הדנטים לא הצליחה להתמודד עם הפנדר של ההארלי, בניגוד לפחחות רכב ההארלי בנוי ממתכת בשם ״אדמנטיום״ וככזו היא פשוט לא רוצה לזוז, לערכה לא היה סיכוי.

מובס ונפול פנים, פניתי לאופציה היחידה שנשארה - BRUTE FORCE. לקחתי פטיש רגיל, אקדח חום, והתחלתי להכות בפנדר יחד עם בכי פראי וצעקות ״YOU SEE WHAT YOU MAKE ME DO!?!??!"

הפנדר הבין שיש לו עסק עם אדם מתוסכל עם הפרעות, והחליט לשתף פעולה - לאט לאט התחיל להתיישר. אמנם החלומות לשמוע כזה ״פופ״ ולראות אותו חוזר למקום נגנזו, אך מנגד הוא התחיל לקבל צורה פחות מכוערת עם כל מכה שעברה.

בסוף הגעתי לתוצאה משביעת רצון. מקרוב ו/או באור חזק ניתן לראות שהמשטח נראה כמו פני ילד בגיל ההתבגרות, אבל בתנאים רגילים העסק נראה בסדר. סוף טוב הכל (סוגשל)טוב, חוץ מאמא של ההוא שנכנס באופנוע - היא עדיין עובדת בצומת.

ad7231f6605b6aad4e9bc696c182771f.jpg

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי דנט בפגוש של יונדאי ליסינג, השארתי ככה.

היקום כבר ימצא דרך לאזן את זה בעזרת כוחות קוסמיים.

או שחברת ליסינג תשלח עובד לטמבוריה לקנות מברשת וצבע כחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...