Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

בגלל זה הכי טוב גרוטאות ורכבי אספנות. אתה מתעסק בעיקר עם משוגעים כמוך אז אתה יודע למה לצפות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבעיה שאני נקשר לרכבים... כל רכב שלא אכפת לי ממנו אני מוכר תוך יום יומיים, רכבים שאני אוהב אף אחד לא בא לראות, אני חושב שאני מפרסם אותם רע במכוון.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יומני היקר שלום, זה היה סופש מעניין, סוף סוף הקורבט קיבלה את תשומת הלב הראויה... והכל בגלל הטונדרה.

השותף שלי גירד את הכנף של הטונדרה לפני כמה חודשים, הוא יצא מחניה והרכב ליד פתח את הדלת אז הוא פשוט משך אותה (הרכב הוא ניסאן ג'וק ועוד של אחת המזכירות שלנו), עכשיו כשהטויטה משמשת אותי כדיילי זה אומר שאין מצב לנסוע בלי לסדר, אז אחרי שיישרתי את הפח הגיע הזמן לשים כנפון חדש, הבעיה היא שאפשר לקנות רק בסט של 4, $700 לפני מיסים טלפני צבע... החלטתי לתקן את הקיים, מה שאומר הרבה הלחמות של פלסטיק.

מה הקשר לקורבט? סיימתי עם הטויוטה וחיפשתי משהו מפלסטיק שצריך תיקון, בשנה האחרונה הקורבט לא באמת בשימוש, בעיקר בגלל שכל האינטריור בצבע אפור שמזכיר לי את הטנדרים של העבודה וכל הנסיעה קרקושים של פלסטיק, נוראי.

זה הגיע למצב של למכור או לסדר, אז יש מלחם לפלסטיק, יש קורבט מקרקשת וערימה של חלקים שרק גודלת וגודלת...

זוגתי ואנוכי החלטנו לפתוח סככה ולעבוד, המושבים יצאו, המסילות פורקו, חגורות הבטיחות, הקונסולה המרכזית, דיפוני הדלתות, כל השטיחים והבידוד הישן, הכל יצא החוצה.

כשניגשתי לשטיח הרצפה בצד הנוסע שמתי לב שהבידוד מתחתיו רטוב, דבר מאוד מוזר בסוף אוגוסט, במיוחד כאשר הרכב מכוסה תמיד, השטיח יבש, זאת תופעה ששולחת אותי ישר לרדיאטור החימום, הגורם הקבוע לרטיבות בצד הנוסע, מניע, נותן לרכב להתחמם, בודק, הכל יבש.

עובש שחור הוא הוכחה לכך שהאזור רטוב תקופה ארוכה, מעבר לגועל מדובר בסכנה בריאותית של ממש, בדיקה בחושך עם פנס באיזור המרזב שמתחת לשמשה הקדמית פתרה את התעלומה, האיזור היה מלוכלך מאוד ומצאתי חור לתא הנוסעים, רוב הסיכויים שהמים נכנסו כשהרכב עבר שטיפה בפעם האחרונה, מתישהו לפני שלושה ארבעה חודשים.

האיזור נוקה עם מברשת וכלור, ביחד עם כל העובש שגדל על הסיליקון ברצפת הרכב, שמח שהכל מפיברגלאס, ריססתי את הכל עם ג'ל כלור והכנסתי לרכב את המכונה התעשייתית לשאיבת לחות מהאוויר, הרכב נאטם ל12 שעות ובבוקר למחרת התחילה העבודה, סיליקון חדש (marine grade), צביעה ובידוד.

באותו הזמן התחלתי לטפל בצמות חשמל יבשות והאשה שייפה את הפלסטיקה של הקונסולה, אשר מעבר לסדקים גם הייתה מצופה בשכבת גומי כמו בפולקסוואגן.

בקיצור, זאת הייתה רק ההתחלה.

שק העור של ידית ההילוכים היה במצב נוראי, הוא היה קשה כמו אבן, לפני שזרקתי אותו לפח החלטתי לתת צ'אנס לעבודת ריכוך, מרחתי שומן על 2 הצדדים, חיכיתי ומרחתי שוב תוך כדי עיסוי, הוא התחיל להתרכך ואז הבחנתי ב2 חורים בעור, ניקיתי את האיזור וסתמתי את החורים, שוב מריחה של שומן ומתיחה במשך הלילה, בבוקר למחרת הכל היה גמיש כמו חדש, צביעה ומריחה של שכבת שומן על החלק הפנימי והכל מוכן להרכבה.

הסדק בקונסולה הולחם, שוייף שוב וקיבל מספר שכבות של פריימר, לאחר הייבוש שיוף נוסף, מילוי שריטות וסדקים, שיוף ועוד סיבוב של פריימר ואז עוד אחד ועוד אחד, במשך כמה שעות עמלנו על החלק המעצבן הזה, אפשר לקנות חדש בעלות של $180 ואת החלק השני של הקונסולה אפשר למצוא באיזור ה$100 אבל הכייף של להתעסק עם דברים הוא priceless, מה גם שהחלטתי שאם אני מצליח להמנע מהרכישה של החלקים הנ"ל אני ארכוש גג חדש.

בזמן שהכל היה מפורק הלחמתי הרבה חתיכות פלסטיק בתוך הרכב, הקרקושים המעצבים שהציקו לי נתנו לי המון מוטיבציה, בכל נקודה שבע יש מגע של 2 יחידות פלסטיק הדבקתי חתיכות ספוג או גומי, החלפתי את כל התפסנים של הברגים ועל הדרך החלפתי את בתי הנורה הישנים בקונסולה והרכבתי נורות LED של פיליפס.

המושבים החדשים הגיעו עם מנגנון שליטה ידני אז המנגנונים המקוריים עברו טיפול טוב שכלל ניקוי כל הגריז הישן והלכלוך, גירוז מחדש וברגים חדשים.

את חגורות הבטיחות לא החלפתי, מדובר בהוצאה של כמעט $400 ומכיוון שהמושבים החדשים צבע אפור במרכז החגורות דווקא מתאימות לא רע, הם נמתחו עד הסוף ועברו קרצוף רציני עם מסיר שומנים, שטיפה והשרייה במים רותחים עם נוזל כביסה, אני מצטער שלא צבעתי את הבסיס של החגורות בשחור אבל זה יטופל בקרוב.

בזמן שהכל מפורק ניגשתי לטפל במערכת בקרת האקלים, המערכת מעולם לא עבדה כראוי, הטמפרטורה מחוץ לרכב הייתה תקועה על 50 מעלות ומספר כפתורים סירבו להגיב כראוי, נתתי לאישה את המשימה המעיקה של החלפת חיישן הטמפרטורה החיצונית, החלק נמצא בחלקו הפנימי של הטמבון הקדמי כאשר החיווט עובר דרך קורת מתכת לפלאג במיקום מטומטם מעל תושבת הרדיאטור, לקח לה קצת זמן ונדמה לי שזה היה די מתסכל כי היא גם קיללה מספר פעמים אבל היא השלימה את המשימה בכבוד,בזמן שאני ניקיתי את הלוח של מחשב הפיקוד.

בגזרת מערכת השמע ניתן דגש לחיווט מחדש, הרצתי גם כבלים לחיבור עתידי של מגבר וסאב וופר וכבל RCA למצלמות רוורס, הרמקולים נמצאים באיזור המטען וכשהגג פתוח איכות השמע יורדת משמעותית כי כל מנגנון הגג פשוט חוסם את הרמקולים, הפתרון היה שימוש בסט קומפוננט של JBL, כאשר 2 התיבות המקוריות לרמקולים ישמשו בתור תיבות לוופרים והטוויטרים הורכבו מאחורי המושבים בגובה הכתפיים, התוצאה ממש הפתיעה אותי, באסים נהדרים וצליל נקי גם שהתא מכיל את מנגנון הגג, נדמה לי שהרכבה של מגבר וסאב מיותרת לחלוטין.

לקורבט יש מחלה ידועה בחיפוי הדלתות, החלק העליון שאמור להחזיק את החיפוי צמוד לדלת בנוי בצורה כזאת שהוא נסדק והחלק העליון פשוט משתחרר ומתרחק מהדלת, לקנות חיפוי משומש זה דבילי כי הבעיה היא בלתי נמנעת, חיפוי חדש עולה $500 ויותר לכל דלת.

כל כך הרבה אנשים עובדים על הבעיה הזאת והתיקונים הם עניין של מזל, אז טיפלתי במה שיכולתי ואני מקווה שזה יחזיק מעמד.

ההרכבה לקחה שלושה ימים, בעיקר בגלל שכל פעם מצאתי עוד משהו שדרש תשומת לב, כמו תא האחסון בין המושבים שהורכב ופורק, תוקן והורכב (שהוא התא אכסון היחיד בתא הנוסעים כי בקורבט C4 לא אמורים לקחת כלום, אין תא מטען, אין תא כפפות, אין אפילו מתקן כוסות נורמלי).

מכיוון שלא הזמנתי חלקים חדשים לקונסולה הייתי מחוייב לקבל את ההסכם שעשיתי ביני לבין עצמי ואתמול הוזמן גג רך חדש בצבע לבן עם חלון זכוכית.

c501229d9d7267450d4e9dbc3191d8ae.jpg763532587ce12666213f7194593e7e65.jpgaf88569195d8b1b6dec5761a6c656590.jpg54abaf54ad39d003c70429d670d57f73.jpgcc533c33e3a2b2de31576b123e5fe4fe.jpg8c0a7fd1e35dd8f5230d27f05febec6b.jpge719b3e0e6f18777268027a90ef8a4ca.jpg4ab898f2491b74824dfa45067ddb7e86.jpgb1b4760f3950d85c55f6c9abe6bf55b5.jpg5e4b1d4104b623597a2cc5f090ee8bca.jpg359b46ee3d33364099210b4e30889f0a.jpgc477cc82a73e9c2417bd239d93e7561d.jpgf4aca3410e353f9e1c7dbc9612666ee8.jpge0bd43b8e79411f7ec378a40e777f742.jpga58f7ed9c3809cffb5c66f9173c89fae.jpg08a62322a0dcd63cfc12cd6c01a1cb3e.jpg351bbaa93ca9fb9af4629d378da158da.jpg32b4284602710ee96eb9fe57e7d29cc3.jpgb4a94e028810291c89fbf2d30be65270.jpg0e244e14e54e3c528f48efe0b932e6a3.jpga9dd8bbbdadbf572ccfb2c79a7e6366e.jpg

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כפכף של רוסים מה זה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה בהחלט יפה , כל הכבוד.

אבל אם כבר הגעת עד ל"פח" של הרצפה , למה לא לשים שם איזה שכבה של דיינמט ?

שמתי לפני שהנחתי את הצמר בידוד, שכחתי לצלם, זאת בעיה כשאני באמצע של משהו, רק כשאני עוצר למשהו אני מצלם.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא כבדה אבל אין לי בעיה עם המשקל כשאני עובד על דברים בבית, לא צריך להחזיק אותה שעות, היתרון הוא שלא צריך להטעין אותה, קניתי אותה לפני מספר חודשים ועדיין לא הטענתי אותה מאז הטעינה הראשונה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

פיי אין אקשן בגיבוב יאללה.

כולם עדיין צמים? :)

שאלה - חבר קנה מחו"ל הפתעה לאשתו נעליים,לצערו הוא טעה במידה והן טיפה גדולות עליה (קנה לה 40 במקום 39)

האם הצרה תעזור? ראיתי שהרבה סנדלרים עושים הצרה לכל הנעלה היום (נעליים מגפיים סנדלים..הכל מהכל)

או שאין מנוס מלהחזיר ולקנות מחדש ?

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שיכניס אותה להריון, יתנפחו לה הרגליים והכל בסדר. חבל על הכסף, נשים קונות נעליים כדי שישכבו בארון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

• תוכן חדש...