Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

למה אתה רוצה שהוא יחזור?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עכשיו בא אליי מישהו שרצה שאני אניח תפילין אצלם.

אמרתי שהאלוהים שלהם נראה לי דטרמיניסטי מדי.

הוא התבאס והלך.

נראה לי ייצא בשאלה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://en.wikipedia.org/wiki/Deterministic_system

מערכת שבה התוצאה תלויה אך ורק בקלט שהיא מקבלת, בלי השפעה סביבתית.

הכוונה שלי שהם חושבים שהאלוהים שלהם זה מכונה סטטית שפועלת רק כשמציבים תנאים מסויימים, לדוגמא קושרים קופסא עם חוטים לראש, ואומרים מילות קסם.

הם חושבים שהם מאמינים במשהו מרובע כזה, ולא מבינים במה הם מאמינים, ואם בכלל.

אבל בגדול אמרתי לי את זה כדי שיקבל פריז ויעזוב אותי בשקט.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט רצו לתת למישהו אחר לעשות בדיקת קשר , לבדוק אם המכשיר פועל.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אין לי הסמכה לעשות את זה גם ככה

(לא עשיתי בר מצווה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת שבה התוצאה תלויה אך ורק בקלט שהיא מקבלת, בלי השפעה סביבתית.

הכוונה שלי שהם חושבים שהאלוהים שלהם זה מכונה סטטית שפועלת רק כשמציבים תנאים מסויימים, לדוגמא קושרים קופסא עם חוטים לראש, ואומרים מילות קסם.

אבל בגדול אמרתי לי את זה כדי שיקבל פריז ויעזוב אותי בשקט.

1. הם מבינים (לטעמם) טוב מאוד במה שהם מאמינים.

2. לא חייבים להיות דתי ו/או להניח תפילין בשביל להאמין באלוהים.

3.הערצב חזר !

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

.

אם תחשוב על זה ברצינות חמש דקות תגלה שהרב המכריע של הדברים שאתה מאמין בהם באופן מוחלט, גם אתה לא מבין אותם ופשוט קיבלת אותם כעובדה קיימת, ושרב הפעילות שלך בחיים, לא באמת בחרת בה מכלל אפשרויות ניתנות

אתה חי בתוך חברה עם מבנה תרבותי נתון ברובו, שכדי להתקיים בה, רב הפעולות שלך ביומיום מוכתבות בתוך סט כללים והתנהגויות מצומצם ביותר, שמובססים על ערכים שאתה לא לגמרי מבין למה את מאמין בהם.

בזה אף אחד מאיתנו לא ממש שונה מאדם דתי. בטח שלא במבנה המהותי של התייחסות למציאות

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט רצו לתת למישהו אחר לעשות בדיקת קשר , לבדוק אם המכשיר פועל.

זה כמו הסיפור עם התיירים הסינים שחזרו לארצם וכששאלו אותם הם הסבירו שבישראל יש מודעות גבוהה מאוד לבריאות, בכל פינה ברחוב מישהו מציע לבדוק לך לחץ דם.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיכיתי הרבה זמן למזג אוויר נורמלי ולשטיח החדש שהזמנתי.

על הדרך הרצתי חיווט חדש למערכת והחלטתי להזמין את המגבר 4 ערוצים הכי זול שיש באמאזון כי כל החיווט קיים וזה יהיה רק plug and play, אחרי שהרכבתי רמקולים, סאב ומגבר של אינפיניטי בפונטיאק החלטתי ללכת על הכיוון המינימלי בטנדר הגדול.

מגבר של Boss בעלות של $70 דוחף את הרמקולים האחוריים (JBL 6.5) וסאב 8" של JBL שהגיע עם הטונדרה מהיצרן.

בכל מקרה, צריך לסיים את ההרכבה ביום הקיימים הבא, בינתיים תמונות של השטיח הכחול שהחליף את האפור המזעזע.

אני ממש מבסוט על חגורות הבטיחות, שפשפתי אותם עם נוזל כביסה והשרתי בדלי עם מים חמים למשך שעה ככה, שטיפה עם צינור וחסכתי כמה מאות דולרים שתככנתי לבזבז על חגורות חדשות. 96b6e2b4b9513aa701209e77ebf2a120.jpgcfc09c22c7145e9ecba53cd75755054e.jpga576e1eaa9ea260351d953e9a5b7db18.jpg76c133b56c2f58d81e68381559654f69.jpg4da1a227c608da7bb00ae8b9f521e8cf.jpg

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...