Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבוצת רכישה בebay

שימו לב! השרשור הזה בן 3890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם שמתי לב שכל המוכרים באייבי

מארהב שולחים לארץ פריט ראשון ב50 ומשהו דולר , ופריט שני ב20 דולר

חשבתי על אפשרות שנתאגד ונרכוש זוג של autoart נניח שני הדגמים עולים 99 דולר לפני משלוח אחרי משלוח יוצא לזוג יוצא בערך 130 דולר , אפשר לפנות למוכר ולראות מי יסכים לפצל את ההזמנה לשתי חבילות מטעמי מס

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי אסף הרעיון עלה בפורום אספנות אבל אז הגיע הבעיה של התשלום, אתה מוכן לקחת סיכון להזמין למישהו דגם שאת הכסף של הדגם ומשלוח תקבל רק אחרי שהחבילה תגיע אליך ואם הוא לא ירצה בסוף? אתה מבין למה אני מתכוון? אתה צריך להזמין עם אנשים שאתה סומך עליהם והם עליך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשל קישור למוכר, אני אבדוק אם יש לו משהו מעניין ואתן לך תשובה.

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשל קישור למוכר, אני אבדוק אם יש לו משהו מעניין ואתן לך תשובה.

זה הקישור למוכר

http://myworld.ebay.com/mintmodelsdiecast?_trksid=p2047675.l2559

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

במידה והשרשור הנ''ל עדיין תופס אני מועניין כבר זמן מה להזמין Lamborghini Aventador בגודל 1:18 ברמת גימור אכותית של AUTO art או hot wheels ELITE.

במידה ועוד אנשים מעוניינים לעשות רכישה קבוצתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 3890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...