Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קישור למבחן ענק של שמנים, מופיעים בו גם שמנים שנמכרים בארץ.

ToSToS
שימו לב! השרשור הזה בן 3952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://bmwservice.livejournal.com/27699.html

בגדול הם מחממים שם את השמנים בתוך מבחנה סגורה, לטמפ' של 400 מעלות לדקה וחצי ואז בוחנים את רמת הבוצה.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב שבדקו שם טווח צמיגויות 5W40, 5W30 אך חסר 10W40 וכן חסר סוגים מסויימים. בכל מקרה, לא רק וולווליין כיכבו שם מסתבר שגם החברה הקוריאנית ZIC מצויינת (מקורי של יונדאי אם אני זוכר נכון) ועוד כמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק הרציונאל שעומד מאחורי הבדיקה הזו? :shock:

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

איני קורא רוסית אך גוגל מתרגם את זה ל380 מעלות למשך שעה, אולי יש כאן קוראי רוסית שיכולים לקרוא ולומר לנו כמה זמן השמן שהה בטמפרטורה זו?

בכלל, השמנים במנועים לא מתקרבים לטמפ' כאלו, ואני ממש לא חושב ששמן שהפך בוצי ב-400 מעלות יהפוך בוצי ב-100 מעלות

ואיני חושב שהבדיקה הזו משקפת את איכות השמן כלל.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כשהטמפ' במנוע שלך תגיע ל400 מעלות, הדבר האחרון שיעניין אותך תהיה איכות השמן :lol:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
השמן שהה למשך שעה.

תודה.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, מה הרעיון מהאחורי הבדיקה הזו?

גם בנקודות היותר חמות במנוע השמן לא שוהה זמן רב ואינו מגיע לטמפרטורה של 400 מעלות. אני באמת מנסה להבין מה הרעיון מאחורי הבדיקה הזו.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזבוז זמן וכסף בדיקות שמן עושים על מנוע שעבד ואז מפרקים את המנוע לבדיקה ומדידות

נכון.

אפשר גם לבדוק באיזה שמנים משתמשים רכבים העובדים בתנאים קשים המדמים שימוש ארוך טווח כמו

מירוצי שטח מירוצי 24 שעות או שימוש הדומה לאופי השימוש של הצרכן כמו אותו בעל הוולבו שעבר מעל 2 מיליון קילומטר עם שמן קסטרול, אבל לא בטוח שהשמן שעובד מעולה יותר מ 40 שנה על אותה מכונית יתאים למנוע מכונית מודרנית משנות ה 2000.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.youtube.com/watch?v=gHmMlU8Q-V8 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

אם כבר בשמן עסקינן שימו למבחן למוביל 1 במיליון מייל לBMW 325 ותוצאותיו.

אני בטוח שיש עוד סרטונים כאלה ברשת שידגימו איכויות.

ארבעה סאאבים בטייסת: 9-5 2002 2.3 טורבו 185 סוסים שוודים באורווה, 9-5 1999 2.3 טורבו 230 סוסים ולבסוף שלי 900 1997 2.0 ידנית ומטורבתת בעלת 230 סוסים באורווה עם פאק אחד בייצור: אדומה! 900 1995 2.3 קבריולט עם עוד 150 סוסים לנשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראלי וולווליין וטויוטה הכי טובים שם.

לפי מה אתה רואה את זה? במקרה אני מתכנן להשתמש בשמן של וולווליין.

אגב, ה-BMW ORIGINAL SUPER POWER OIL SAE 5W40 נתן תוצאה ממש טובה או שאני טועה?

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה אתה רואה את זה? במקרה אני מתכנן להשתמש בשמן של וולווליין.

אגב, ה-BMW ORIGINAL SUPER POWER OIL SAE 5W40 נתן תוצאה ממש טובה או שאני טועה?

פחות סחלה נשאר בדפנות המבחנה.

כמובן ששכחתי כמה חברות נוספות.

יש לי הרגשה שזה אינדיקציה לא הכי טובה, כי אף שמן לא באמת מגיע ל400 מעלות בשימוש רגיל, ככה שהיצרן לא מייחס חשיבות למה שיקרה לשמן בטמפ' כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל שמן כן נשרף עם הזמן והם מראים אין אותו שמן מגיב כאשר הוא מתחיל להישרף

זה לא אומר שהוא יגן יותר טוב על המנוע, אבל אומר שהוא יצור פחות בוצה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...