Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיבות ל6*9

The rider
שימו לב! השרשור הזה בן 7743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחברי הפורום שלום רב

אני מכין תיבות לרמקולים אליפטיים 6*9

יש ברשותי עץ MDF 8 מ"מ

אשמח לקבל כל המלצה בקשר לתיבות, מידות, וכו'

הרעיון הוא שהתיבות יהיו משולשות, על מנת שיתלו על גג של רנו אקספרס (מבפנים מנהסתם)

אני חשבתי על צורה של משולש ישר זווית כאשר הרמקול ממוקם על היתר....

אם יש לך מידע לגבי המידות, או צורת בניה מומלצת.....אשמח

גם, האם יש צורך בפיר, או יציאה מסוג אחר לאוויר??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ כמה דברים.

דבר ראשון איזה רמקולים אלה? חברה, הספק (ב-RMS), כמה יחידות נוספות (3WAY וכו'..) בקיצור תן את כל הפרטים הידועים לך על הרמקול.

כעיקרון אני לא חושב שאתה צריך פיר, או PORT בשם המקצועי.

PORT נועד כדי להבריח את הלחץ אוויר שנוצר בתוך התיבה בעקבות התנועות של הרמקול. לחץ האוויר מקשה את העבודה על הרמקול ולכן חשוב לסלק אותו, למרות שיש סאבים שעובדים טוב יותר בתיבות אטומות.

אני מבין שאתה בונה תיבות לרמקולים כי אין לך מדף באקספרס, חשבת על תיבה מלבנית שתשב בדיוק בפינה? כי מאחורה משולשים יכוונו לך לחלק האחורי ולא לקידמי בגלל הזוית..

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת העיקרון...המטרה של המערכבת היא לנגן.......

לא בצורה האיכותית ביותר, ולא ה.....טובה ביותר.

וגם בגלל חוסר תקציב.....

לכן הרמקולים היחידים שיכולתי לאפשר לעצמי היו אודיוליין..תוצרת וואלה שופס....

כתוב עליהם שהם 400 PMPO שזה כמה...30 RMS בקושי? פחות?

זה ניראה כאילו שהם 3 WAY

במסגרת הציוד הנתון (HU KENWOOD KDC 2018 45*4), והרמקולים האלה (ועוד סט קדמי כלשהו שיצטרף בהמשך להחליף את הקירקש הקיים

וזוג טוויטרים

אני מנסה להגיע למקסימום האפשרי,

נכון, אין שום דבר שמתקרב למדף באקספרס

תסביר לי שוב את כוונתך לגבי התיבות המלבניות.....פשוט....אני חשבתי למקם את התיבות על תקרת הרכב, והיא גבוהה יותר מתא הנהג

ולכן אם הם יהיו בזווית, כך יותר צליל יגיע לתא הנהג

כמו כן יש אפשרות למקם 2 תיבות מלבניות בצדדיםן האחוריים של הרכב, אבל זהו מיקום רחוק מידי לטעמי......

אנא חוו דעתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי האקספרס בנויה כך ( ותקן אותי אם אני טועה כמובן):

מושב נהג וזה שלידו והחלק הקדמי.

מושבי נוסעים ותחילת החלק האחורי.

החלק של המטען.

אז אם אתה רוצה לחבר בפינות של הרכב כלומר בחלק של המטען ואתה רוצה לעשות תיבה משולשת בצורה של משולש ישר זוית אז במקרה הטוב הרמקול יכוון כך שהוא ישמיע יותר לספסל הנוסעים ולא למושב נהג.

אני חשבתי על לעשות באותו מיקום תיבה מלבנית כך שהרמקול יהיה מאונך לצד הרכב. ישר לגמרי לכיוון הקדימה של הרכב..

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, יש את שני המושבים הקדמיים, בהם גובה התקרה הוא נמוך

והחלק האחורי (נוסעים + מטען) בו גובה התקרה גבוהה ואחיד

אם אכן אני יעשה תיבות מלסניות (סוף המטען, על התקרה) הצליל לא יתקע בתקרת הנהג??

אני התכוונתי לתיבות משולשות שיהיו מחוברות לתקרה באמצע הרכב, קצת מאחורי הנוסעים...כך שהסאונד יגיע איפושהו לאיזור הנהג......לא ניראה לך הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...