Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי גטס 2007 gls. הכותרת נערכה

דן1986
שימו לב! השרשור הזה בן 3890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

אני נמצא כרגע לפני רכישת רכב מסוג יונדאי גטס דגם gls מנוע 1.6 מודל 2007

הרכב יד שניה כאשר 2 הידיים פרטיות. הוא מצב שמור מאוד גם חיצוני וגם פנימי עם 70 אלף ק"מ.

הבעיה היא:

הרכב הוא ללא תוספת הgls.

זה אומר...ללא גג נפתח,פנסי ערפל,גלגלי מגנזיום.

אלא רק שליטה מההגה ספויילר ומגני בוץ.

במחירון לוי יצחק ובמחירון יד 2 קיימת האופציה היחידה של "gls 1.6"

כאשר אני נכנס למחירון המפרט הטכני המופיע הוא המלא עם כל התוספות הנ"ל.

המחירון לאחר שיכלול הינו: ביד 2 30.500 ובלוי יצחק 33.600

אני מבקש את עזרתכם בעניין המחירון לדגם ללא התוספות.

ואם יש יכול שלא קיים מחירון לרכב אז כמה אני אמור לשלם עליו?

קוד הדגם הינו זהה לרכב עם כל התוספות.

אשמח לקבל גם חוות דעת על הרכב,אמינות,צריכות דלק וכו'

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר בשנתונים מעל 2006,דגם ה-1600 רובו היה מצוייד בגג נפתח.היתה לי אחת כזו מ-2006 עם גג נפתח אבל ללא פנסי ערפל/מגנזיום (דגם GLF).יש גם GLS.

בדוק שוב ברישיון הרכב,שלא יעבדו עליך-אולי מדובר בדגם GLF - שבו יש חלונות ידניים ולא חשמליים ובכלל אם יתברר ברישיון שזה הדגם הייתי מוותר- רכב לא בטיחותי,זללן דלק לא קטן (מי אמר מאזדה 3 ולא קיבל),לא נוח ולפחות לדעתי,גם לא ממש שווה את המחיר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הוא gls ברישיון בדקתי.

איך ה1.6 עם דלק? במידה והמחירון הוא 30 כמה צריל לשלם עליו? ראה את הפרטים שרשמתי בהודעה הקודמת. תודה מקרב לב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו הנתונים טובים מאוד ושווה לשלם על הרכב מחירון כל עוד אין לו בעיה רצינית כגון בעיית מנוע/גיר או נזק לשלדה.

לגביי צריכת הדלק, אפשר לבדוק באתר http://WWW.KML.CO.IL

קח בחשבון שגם אם צריכת הדלק מעט יותר גבוהה ממנוע 1.4, הביצועים יהיו יותר טובים ומחוץ לעיר יהיה לך יתרון כי המנוע שלך מתאמץ פחות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב,תמוהה מאוד שהרכב ללא גג אבל בוא נעזוב את זה כרגע.

היה לי את הרכב הזה כמעט 3 שנים.בעיר,הרכב הזה מטחנת דלק כמו מאזדה 3 ממוצעת (סביבות 1:9 ולפעמים גם גרוע יותר).

מחוץ לעיר- אפשר להגיע גם ל 1:13 (אם אתה מוכן לסבול נסיעה בקיץ הלוהט עם חלונות פתוחים ללא מזגן:shock:)

אם עיקר השימוש הוא בתוך העיר,לא הייתי בוחר ברכב הזה ומחפש סיריון שמורה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 3890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...