Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז כמה אתם משלמים דמי כרטיס על כרטיס האשראי שלכם?

agent_amos
שימו לב! השרשור הזה בן 3937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כרטיס "שופרסל" - כ-9 ש"ח לחודש לזוג כרטיסי זהב (לי ולאשתי), מוחזרים ברבית דרבית בהנחות בחנות וצ'ק-בק.

כרטיסי מאסטרכרט פלטינום ואמקס גולד-ביזנס - חינם בזכות היקף הפעילות: פשוט משלם בהם הכל חוץ מאשר בשופרסל ובסופרפארם כך שאין לי קושי להגיע לסף הזיכוי החודשי, מה גם שכנראה סוכמים את הפעילות בכל 4 הכרטיסים (שניים שלי ושניים של אשתי) כבסיס לזיכוי.

יש לי עוד כמה כרטיסים שניתנו חינם במסגרת מועדונים, מן הסתם יבוטלו כאשר המנפיק יתחיל לגבות דמי שימוש. השימוש שנעשה בה מצומצם מאד ומוגבל למבצעי מועדונים אלה בלבד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרטיס צעיר -> כרטיס חייל -> כרטיס סטודנט.

כשנגיע לגשר נחצה אותו :lol:

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על השרשור. בזכותו עליתי על כך שבשקט בשקט התחילו לחייב אותי ב-10 ש"ח לחודש על הלייפסטייל. שיחה קצרה למוקד, מעבר דרך IVR מפותל ואיום בהתנתקות הביא לביטול החיוב החודשי לשנה נוספת.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא ביזנס אבל יש לי אמריקן אקספרס גולד (זכר לימים בהם עבדתי והבנק מיהר להנפיק) אמרו לי במוקד של הבנק שאין ביטול דמי כרטיס בשום מקרה :( וזה 22.90 לחודש, והוא גם לא יכול להיות קמפוס כארט (רק הבלו שהיה לי אותו והוא כרטיס עלוב כמו דיירקט, מחזירים לי שקל וחצי בשנה בערך על הכרטיס ואז הוא לא צובר את הממבר שיפ אווארד).

יש לי גם מסטרקארד גולד של לאומי קארד ועליו אני לא משלם דמי כרטיס.

ספריאל אגב עד כמה אתה צובר נקודות שבאמת שוות את העניין בממבר שיפ אווארד?

אגב מה עם ההשקה של כ.א. בהצדעה?

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתחמק? אצלי (סטודנט) אני משלם 16 שקל, ואז שורה מתחת כתוב "הנחה - 16 שח"

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל אגב עד כמה אתה צובר נקודות שבאמת שוות את העניין בממבר שיפ אווארד?

ניצלתי נקודות איזה פעם-פעמיים, אבל אני לא זוכר מה קניתי.

מאז ביטול הנקודות העברתי אותן למסלול נקודות תעופה. העניין הוא שחלפה כמעט שנה מאז הנסיעה האחרונה שלי לחו"ל ובינתיים איני מתכנן עוד נסיעה כך שניצול נקודות אלה נדחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שטוב בנקודות האלה זה האפשרות לקנות זיכוי (50 שקל) בחשבון תמורת 2000 נקודות.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאלה שמתעקשים להשתמש בכטיס מונפק בנקאי, על הויזה (לאומי קארד) שילמתי משהו כמו 14שח לחודש במשך הרבה מאוד שנים.

לאחרונה עברתי למולטי-עזריאלי שמחזיר לי את העמלה הזאת בהנחה על דלק בסונול.

ניסיתי לעשות שרירים על העמלות בויזה, שמו עלי פס בגדול..

במונפק חוץ-בנקאי הסיפור קצת אחר ממה שהבנתי, במיוחד אצל אמריקן.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויזה כאל עשו לי פעם שרירים עם נושא דמי הכרטיס החודשיים. קיבלו 4 כרטיסים גזורים לביטול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראכארד - חבר יהלום חינם מאז ימי הקבע (קצת יותר מ-8 חודשים מאז שהשתחררתי)

ישראכארד - הוט (טכנאים, הנדסאים ועוד) חינם

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעייתי רצח, קייזר באיזה בנק אתה ואיזה כרטיס יש לך?

דיסקונט, יש לי את הקישקוש שנקרא "מפתח סטודנטים".

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאסטר קארד גולד בנקאי, ביקשתי שישייכו לקופת חולים מכבי, לכן ללא עלות.

אמריקן אקספרס זהב, ללא עלות, היה איזה מבצע בזמן מוגבל למצטרפים, ללא דמי מנוי חודשיים.

אמריקן אקספרס ירוק, ללא עלות שנתיים ראשונות, הוא בכל מקרה מיותר אצלי ואבטל אותו בימים הקרובים.

כרטיס אשראי שופרסל, ללא עלות שנה ראשונה, כשתעבור שנה אתקשר לבטל, הם ישאלו למה, אגיד להם שאני לא מוכן לשלם דמי מנוי ויוסיפו שנה נוספת ללא דמי מנוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...