Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מישהו יודע מה הפרוצדורה הדרושה על מנת להיות מורה נהיגה?

deltaHF
שימו לב! השרשור הזה בן 7132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

(למנהלים סליחה מראש אם טעיתי והייתי צריך לשים את זה באוף-טופיק)

אז השאלה היא כמו שכתוב למעלה - האם מישהו יודע ויכול להסביר מה ההליך הדרוש בשביל להיות מורה נהיגה?

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי ששמעתי זה רישיון של מינימום 5 שנים ולעבור קורס מסויים.

הכי טוב שתשאל ברשות הרישוי באלפון, או כל מורה נהיגה שתפגוש ברחוב

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(למנהלים סליחה מראש אם טעיתי והייתי צריך לשים את זה באוף-טופיק)

אז השאלה היא כמו שכתוב למעלה - האם מישהו יודע ויכול להסביר מה ההליך הדרוש בשביל להיות מורה נהיגה?

אין שום בעיה.

קודם כל תגדל כרס.

שים כפכפים.

שים שרשר על היד.

תתחיל לנסות לצפור לכל בחורה שאתה רואה.

שנן לעצמך כל יום לפני השינה את המשפט "זה שאני נוסע מהר זה לא אומר שלך מותר".

ברגע שתראה שליטה נאותה בכל הפעולות הנ"ל- אתה מורה לנהיגה. מזל טוב!!

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה.

קודם כל תגדל כרס. למורה שלי לא הייתה כרס.

שים כפכפים. הוא היה הולך עם נעלים, לא כפכפים.

שים שרשר על היד. לא רק שהוא לא היה ערס, הוא היה טיפה חנון!

תתחיל לנסות לצפור לכל בחורה שאתה רואה. ראה שורה למעלה.

שנן לעצמך כל יום לפני השינה את המשפט "זה שאני נוסע מהר זה לא אומר שלך מותר". - למה שהמורה ינהג בשיעור הנהיגה שלך? :confused:

ברגע שתראה שליטה נאותה בכל הפעולות הנ"ל- אתה מורה לנהיגה. מזל טוב!!

איך ה"מורה" שלי נהיה מורה?? :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסיף ואומר שאתה סכנה לנוסעים בכביש. גש מיד למורה נהיגה תקני לשם קבלת שיעורים הולמים.
ו.... מה הקשר בדיוק?

לא חשוב בכל מקרה הנה פה אתה יכול לקבל מידע לגבי הקורס שצריך לעבור ומה התנאים.

בהצלחה!

http://portal.mot.gov.il/RishuiWebHE/index.jsp?subject=HE_RISHUI_42

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה רבה לכולם על התשובות.

(לא מצאתי סמיילי שמביע תודה).

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרישות כיום ללימוד הוראת נהיגה שונות מבעבר וכוללות המון קורסים ומבחנים. מדובר בהליך שלוקח שנה עד שנתיים במקרה הטוב (תלוי אם זה בוקר או ערב) ובמידת הצלחת החניך.

כמו כן נתוני הפתיחה שלך חייבים להיות טובים (וותק, תעודת יושר, ללא עבירות תנועה קשות וכד').

היתה לי בעבר שיחה מעמיקה עם מורה נהיגה בנושא הזה ויש לציין שהשתנו הרבה דברים מבעבר. כמו כן אחוז הנושרים בגלל אי הצלחה במבחנים (ויש המון) הוא אדיר ובחלק מהמבחנים אם נכשלת פעם אחת, אין אפשרות לבצע פעם נוספת ואתה עלול להיות פסול לצמיתות מלימוד נהיגה.

בקישור הזה תוכל למצוא את כ-ל הפרטים.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרישות כיום ללימוד הוראת נהיגה שונות מבעבר וכוללות המון קורסים ומבחנים. מדובר בהליך שלוקח שנה עד שנתיים במקרה הטוב (תלוי אם זה בוקר או ערב) ובמידת הצלחת החניך.

כמו כן נתוני הפתיחה שלך חייבים להיות טובים (וותק, תעודת יושר, ללא עבירות תנועה קשות וכד').

היתה לי בעבר שיחה מעמיקה עם מורה נהיגה בנושא הזה ויש לציין שהשתנו הרבה דברים מבעבר. כמו כן אחוז הנושרים בגלל אי הצלחה במבחנים (ויש המון) הוא אדיר ובחלק מהמבחנים אם נכשלת פעם אחת, אין אפשרות לבצע פעם נוספת ואתה עלול להיות פסול לצמיתות מלימוד נהיגה.

בקישור הזה תוכל למצוא את כ-ל הפרטים.

איציק

קצת קשה לי להאמין עם כל החאפרים שיש היום.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...