Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגה g27 חדש, ורועש מתמיד

שימו לב! השרשור הזה בן 3955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

ביום שישי האחרון התחדשתי לי בהגה המדובר מבית לוג'יטק, ה g27.

מרוגש ומאושר מתמיד חזרתי לביתי, ואחרי מסכת ייסורים של הבנה לאן כל כבל הולך,למה ההגה מגיב לי רק ל200 מעלות וכיוונים חוזרים ונשנים מול כל משחק זה או אחר, הגעתי לשלב בו אפשר להגיד שהבנתי את כל מה שיש לדעת על ההגה הזה.

הבעיה התחילה כאשר התחלתי לשחק בסימולטור של f1 2012 ולתומי עליתי על ה apex בזמן הפניה, הייתי בטוח שמשהוא נשבר לי בהגה, הוא התחיל לרעוד ולהשמיע רעשי קליקים וקראנקים נוראיים, לא רעש נורמטיבי לטעמי בכל אופן (ד"א במשחקי ראלי זה בכלל מטורף ואני עוד משחק עם אוזניות).

הדבר הראשון שעבר לי בראש זה לארוז את זה בחזרה, לחזור לחנות ממנה קניתי את ההגה, לפנות למוכר החביב ,להעיף לו את כל האריזה הזו על הראש ולבקש הגה חדש באופן מיידי, אבל (וזה אבל גדול) אחרי שקראתי קצת בנושא הבנתי שזו תקלה ידועה, מעיין פאק בייצור שיש להגה הזה כאשר ה-force feedback נכנס לפעולה אינטסיבית.

שאלתי היא כזו, האם יש עוד חברי פורום שנתקלו בבעיה?

ואם כן כיצד הם פעלו.

המשך יום נעים ובשורות טובות8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זו בדיוק הנקודה, אני לא יודע אם יש לי תקלה בהגה הספציפי הזה שרכשתי, או שבעצם ככה ההגאים האלו וכל האנרגיות שאני אשקיע בשליחת ההגה ליצרן וכל ההתקשרויות והכאב ראש הזה, פשוט יהיו מיותרות.

לכן שאלתי אם משהו חווה את התופעה עם ההגה הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול ליהיות שהפורס פידבק מכוון גבוהה מדי, או בתוכנה של ההגה, או במשחק. זה הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו.

כשהוא מכוון גבוה מדי ההגה רועד ומושך מאוד באגרסיביות אבל אני לא יודע אם זה הבעיה אצלך.

תנסה לשחק עם כל ההגדרות האלה ולהוריד אותו, בכמה משחקים.

אם זה לא עוזר כנראה שבאמת יש בעיה, אם יש לך אחריות עדיין פשוט תנצל את זה לפני שתיגמר.

יש לך את הזכות לדרוש הגה חדש, אתה לא צריך לשבור את הראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה,

אחרי קינפוג חדש וקצת בדיקות במשחקים עצמם אני יכול להגיד שה FFB פשוט היה מוגדר גבוה מידי.

אחרי שהורדתי אותו קצת התופעה נעלמה.:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש הגה G27 ואני משחק בכמה סימולטורים של נהיגה .

להתחלה אתה צריך קונפיג מיוחד ב Logitech Profiler שאתה מתקין מהדיסק או מהאתר שלהם .

אחרי זה אתה עובר לתהליך הבאה שזה Options ובתוך זה יהיה לך Global Device Settings

ושם ישנו 5 פרמטרים .

הראשון Overall Effects Strength שזה בעצם ההגדרה של משקל ההגה .

השני Spring Effect Strength שזה בעצם מדד קפיציות של ההגה .

השלישי Damper Effect Strength שזה בעצם הנקישות מתי שאתה עולה על דשה . על שוליים וכ"ו.

אחרי זה יהיה לך Enable Centering Spring in Force Feedback Games תפעיל את זה .

הרביעי זה Centering Spring Strength שזה משקל ההגה והמהירות החזרתו .

Report Combined Pedals צריך להיות כבוי בשביל לאפשר שימוש בשלושת הפדלים בוא זמנית .

והדבר האחרון Degrees Of Rotation שזה בעצם כמה מעלות ההגה מסתובב מנעילה לנעילה .

והאחרון Allow Game To Adjust Setting תפעיל גם כן .

מקווה שעזרתי במשהוא , אם יהיה עוד שאלות אתה יכול לפנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...