Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרטון - סדום ערד

.3R.
שימו לב! השרשור הזה בן 7104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באתר הנפלא fullgaz נתקלתי בקישור ל"סרטון סדום ערד דרך המשקף של ניסים ברדה".

http://damnnet.com/download/1931/

איני מכיר את ניסים ברדה ואת רמת הרכיבה שלו ודברי מתייחסים לסרטון .

האם יש בו משהו מיוחד ? מעורר השתאות ? מדהים ?

האם יש סיבה הגיונית לכך שהוא שם ?

ברשותי סרטון של בני בן ה 3 וחבריו מיום כיפור האחרון מרביצים רכיבות על אופניים ברחובות העיר כולל קפיצות מטורפות מעל במפים וטיסה מטורפת במהירות של 3.5 קמ"ש . האם ניתן לפרסם זאת ?

המהירות מהשטן ואנחנו חברים טובים

©

למכירה MV-AUGUSTA F4S , שנת 2002 .

©

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

באתר הנפלא fullgaz נתקלתי בקישור ל"סרטון סדום ערד דרך המשקף של ניסים ברדה".

http://damnnet.com/download/1931/

איני מכיר את ניסים ברדה ואת רמת הרכיבה שלו ודברי מתייחסים לסרטון .

האם יש בו משהו מיוחד ? מעורר השתאות ? מדהים ?

האם יש סיבה הגיונית לכך שהוא שם ?

ברשותי סרטון של בני בן ה 3 וחבריו מיום כיפור האחרון מרביצים רכיבות על אופניים ברחובות העיר כולל קפיצות מטורפות מעל במפים וטיסה מטורפת במהירות של 3.5 קמ"ש . האם ניתן לפרסם זאת ?

זה הפוך על הפוך, כדי להראות מה לא לעשות :razz:

האמת גם אני לא מבין, כל סרט אינטרנטי ממוצע, מציג איכות וידיאו גבוהה יותר, ואיכויות רכיבה טובות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת גם אני לא מבין, כל סרט אינטרנטי ממוצע, מציג איכות וידיאו גבוהה יותר, ואיכויות רכיבה טובות יותר.

:-D :-D ..אכן...אכן...הנשיא..מתאפק!

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והסקוטר כבר שעות מנסה להבין על איזה קריטריון איכות עונה הסרטון המדובר צילום או רכיבה?

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזאת הבעיה הכי חמורה לדעתי בכל הענין :roll:

נדמה שאיפה שהוא התלבטנו אם זה אפקטים או התרסקויות, וואלה הייתה התרסקות :loco:

גם כן פורום של אופנועים,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לאכזב כאן את כולם, אבל כן. יש מספיק אנשים שזה מעניין אותם ומרוצים מהסרטון.

מספיק אנשים, חובבי אופנענות, כדי שנפרסם את הקישור הנ"ל.

בדיוק כמו שידיעות, לדוגמה, על "CRF450X עם המתנע החשמלי שהונדה אירופה השיקו" גורם לאחדים לווברץ מהתרגשות ולאחרים להתעלם בחוסר אכפתיות משווע.

פול גז אומנם מדגיש מאוד את נושא אופנועי הכביש ובעיקר את הספורטיביים שבינהם, אבל בטח ובטח לא מנסה להיות "אתר נישה".. אנו בהחלט מנסים לקלוע לטעמם של גולשים מתחומים שונים ועובדה, כמו שאפשר לראות באשכול זה, יש כאלו שקלענו לטעמם.

(וחוצמזה, ממתי פול גז התיימרו להציב באתר רק "סרטוני איכות"? :roll: )

ולפותח האשכול, מאחר ואני חלש בנושא - זה:

באתר הנפלא fullgaz ...
, אמרת בציניות? :???:

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לאכזב כאן את כולם, אבל כן. יש מספיק אנשים שזה מעניין אותם ומרוצים מהסרטון.

מספיק אנשים, חובבי אופנענות, כדי שנפרסם את הקישור הנ"ל.

בדיוק כמו שידיעות, לדוגמה, על "CRF450X עם המתנע החשמלי שהונדה אירופה השיקו" גורם לאחדים לווברץ מהתרגשות ולאחרים להתעלם בחוסר אכפתיות משווע.

פול גז אומנם מדגיש מאוד את נושא אופנועי הכביש ובעיקר את הספורטיביים שבינהם, אבל בטח ובטח לא מנסה להיות "אתר נישה".. אנו בהחלט מנסים לקלוע לטעמם של גולשים מתחומים שונים ועובדה, כמו שאפשר לראות באשכול זה, יש כאלו שקלענו לטעמם.

(וחוצמזה, ממתי פול גז התיימרו להציב באתר רק "סרטוני איכות"? :roll: )

ולפותח האשכול, מאחר ואני חלש בנושא - זה:, אמרת בציניות? :???:

אבל למה אתה מרגיש צורך להתנצל על כך?

גם כן פורום של אופנועים,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל רק על זה שאני גורם לכם בתשובתי לאכזבה, בוודאי שלא על הבחירה לעלות את הסרטון :-)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל למה אתה מרגיש צורך להתנצל על כך?

לא מסכים איתך, כRוב.

לפולגז יש עורך, תפקידו של העורך היא לברור את החומרים שמגיעים לפירסום.

הסרט הנ"ל לא ענה על שום קטגוריה המצדיקה פרסום.

יש מספיק פורומים שהסירטון יכל להיות מפורסם.

אני בטוח שלא שמת תמונה מטושתשת בכתבה על "CRF450X עם המתנע החשמלי שהונדה אירופה השיקו" או שלא זילזלת בתוכן בגלל שזה מענין רק חלק מהקהל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרט הנ"ל לא ענה על שום קטגוריה המצדיקה פרסום.

חשבתי שחברי המערכת, ואני כעורך האתר, מחליטים בעצמנו על הקטגוריות ה"מצדיקות פרסום" ובמקביל, מעולם לא פרסמנו מהם את הקטגוריות הללו.

(שאני מודה, אגב, שהן קשורות קשר הדוק עם הטעם הפרטי שלנו...בכל אופן, אתר פרטי, לא? :wink: )

אתה יכול לכתוב שאתה לא מסכים עם שיקולי העריכה שלי או שהסרטון לא "יאה" לטעמך להופיע בפול גז, אבל רק אנחנו, בסופו של דבר, יכולים להחליט באם יש כאלו קטגוריות של "הצדקת פרסום" ומהו החומר אשר עומד בהן.

(אגב, מבחינה מסויימת הסרטון גם מתאים לסיסמת "בגובה המשקף" שלנו...הוא מראה רוכבים, "כמוני וכמוך", על כביש ישראלי, מאחת השבתות האחרונות... לא שונה בהרבה מסרטון הקטנועים במגרש מפ"ת שהעלנו לפני כשבועיים-שלושה)

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל רק על זה שאני גורם לכם בתשובתי לאכזבה, בוודאי שלא על הבחירה לעלות את הסרטון :-)

כרוב היתרון שלך הוא בפידבק המיידי שאתה מקבל על החומר שלך. תקשיב לקהל שלך.

אפילו במגרש הביתי של הסרטון הזו הורמה יותר מגבה אחת.

גם כן פורום של אופנועים,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרוב היתרון שלך הוא בפידבק המיידי שאתה מקבל על החומר שלך. תקשיב לקהל שלך.

אפילו במגרש הביתי של הסרטון הזו הורמה יותר מגבה אחת.

לרגע לא הפסקתי להקשיב - עובדה היא שהאשכול הזה ממשיך להתקיים ולא מחקתי אותו :-D

ולגבי ההערות "מהמגרש הביתי" - אני מקשיב להם, אבל לוקח גם אותן בערבון מוגבל...

לכן, בנושאים שכאלו, (בטח ובטח כמו במקרה הנ"ל כשמדובר על סרטון שלא היה לנו קשר בהפקתו והוא אפילו לא "יושב על השרת" שלנו), אני מעדיף להקשיב לקולות נוספים, גם מחוץ למגרש, ששמחים על הסרטון הנ"ל.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...