Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דגם חדש - VW Golf W12 By Otto

שימו לב! השרשור הזה בן 3957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

בדרך כלל אני מפרסם את הביקורות שלי על דגמים בפורום אחר – mincars.com, אך כיוון שבינתיים הוא סגור לשיפוצים ולכבוד תת הפורום החדש ב carsforum, החלטתי לשתף אתכם בפוסט החדש שלי.

מדובר בדגם של גולף דור 5, עם מנוע W12.

נבנה רק רכב אמתי אחד כקונספט, לכבוד פסטיבלGTI באוסטריה, בשנת 2007. למרות שהיא רכב קונספט, ניתן לנהוג בה ועשו עליה כמה ביקורות. אני חושב שאפילו לקלארקסון יצא לנהוג עליה.

בשורה התחתונה – זוהי גולף שדחפו במרכזה מנוע של בנטלי קונטיננטל GT, שישה ליטרים עם מגדש כפול (Bi-Turbo) בתצורה של W12, המספק 650 כ"ס. 0-100 ב3.7 שניות ומהירות מרבית של 325 קמ"ש.

ביקורת ניתן לראות ביו-טיוב:

הדגם הוא 1:18 ועשוי מרזין (אטום), מיוצר ע"י Otto-Mobile הצרפתית. מהדורה מוגבלת של 3000 יחידות, שלי היא מספר 1953/3000. המחיר נגיש יחסית, אך איכות ההרכבה של החברה הזו משתנה מאוד מדגם לדגם. בקרת האיכות שלהם לא טובה בדרך כלל.

נקודות זכות:

- איכות סמלים, תגים ומנסים טובה מאוד

- צבע שנראה עמוק ועשיר

- פירוט יפה של הגלגלים והבלמים

- גג קרבון שמבוצע די טוב

- פירוט יפה בתא הנוסעים, צבעוני יותר מבדרך כלל אצל OTTO

- פרופורציות מרכב וגובה ישיבה די נכונים וטובים – מצליחים להעביר את העוצמה של הרכב האמתי

- עובר את מבחן התצוגה בציון טוב מאוד

נקודות חובה:

- הגלגלים מסתובבים על אותו הציר

- איכות הרכבה בינונית (בשלי ספציפית ההרכבה מאוד רשלנית, אפילו בסטנדרטים של OTTO – סימני דבק ומריחות צבע רבים מדיי)

- גריל קדמי – עשוי חתיכת פלסטיק אטומה, כמו בדגמים של נורב. מוסיף מאוד למראה זול ולא מושקע

- אומנם רואים את המנוע, אך הפירוט שלו לא מרשים

ונעבור לחלק לא פחות חשוב, ההמחשה הוויזואלית:

תמונות חיצוניות:

Front1_zps905de87b.jpg

POst_it-7_zpsa401568a.jpg

POst_it-8_zps300daaff.jpg

Front-Side3_zpsfe3d8069.jpg

הפרטים הקטנים:

POst_it-33A_zpsf6166436.jpg

POst_it-25_zpsb85f8812.jpg

POst_it-23_zpsc084f751.jpg

POst_it-28_zps35cc67df.jpg

POst_it-29_zps1ee5d5b3.jpg

POst_it-27_zps7464fe4b.jpg

POst_it-16_zpsbdfa6307.jpg

ועוד כמה לסיום, כולל תמונות עם הנציגה הכי חזקה של הדור הקודם, R32:

POst_it-38_zps84344a71.jpg

VW12_44_zpsef5a9cfd.jpg

POst_it-40_Fixed_zps06861d60.jpg

Front-Side6_zpse006865e.jpg

POst_it-11_zps0bd36dbe.jpg

זהו, נקווה שתיהנו.

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם מאוד יפה לרכב מענין מאוד. איכות הצביעה בחלק מהמקומות יכולה להיות טובה יותר והוא ניראה די לפסטיק, אבל סך הכל דגם מאוד מיוחד ויפה.

אז למעשה שום דבר לא נפתח בדגם?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, שום דבר לא נפתח. לחילופין, בדגמי רזין בדרך כלל הצורה של המרכב משוחזרת מדויק יותר, וגם גובה ה"ישיבה" של הרכב נכון יותר. יש יתרונות ויש חסרונות.

לי אישית יש בעיה אחרת, האוסף שלי ממוקד הוט האץ' וזה לא ממש תחום פופולארי. לכן הדגמים שאני מחפש לא מיוצרים ע"י יותר מידי חברות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיוחד, אבל איכות ההרכבה ממש לא מרשימה.

התיאור הכי טוב

אפשר לדעת כמה עולה דגם כזה?

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם המיסים והמשלוחים, זה מגיע לאזור ה 400 - 450 ש"ח. בגלל שהיצרן הזה מייצר את כל הדגמים כמהדורה מוגבלת (עקב מגבלת התבניות של ה רזין) המחיר לא יורד עם הזמן, אלא ממשיך לעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! הדגם קפץ מספר פעמים בקבוצות בפייסבוק ואני מאוד שמחתי שהוא הגיע אליך לאוסף,

זה X rider מהפורום אספנות שכרגע בשיפוץ, בכל מקרה הוא נראה מדהים ומיוחד,

אהבתי את הכסאות ואם אני לא טועה זה פד שעונים על הדשבורד? גם הגג קרבון נראה מעולה,

מגניב שניתן לראות את המנורות לדים במראות.

יש יתרונות ויש חסרונות אבל ככה זה בכל דגם,

שוב תתחדש!:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...