Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קאדילק ATS - הכי לא קאדילק שיש - טור אישי ומבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איכשהו הסתננה לארסנל הדגמים של קאדילק מכונית שהיא ההפך הגמור מכל הסטיגמות שקאדילק מייצגת.

במקום מנוע V6 גדול התקינו לה מנוע קטן עם טורבו, ועוד 4 צילינדרים רחמנא ליצלן. במקום ממדים של נושאת מטוסים כיווצו אותה כל כך שעכשיו היא יותר קטנה ממאזדה 6. בסוף עוד הכניסו לתוכה מערכת מולטימדיה חדשה וחדישה ומערכות בטיחות מתקדמות שבדרך כלל אפשר למצוא רק אצל השוודים, או הגרמנים.

לתוצאה קוראים קאדילק ATS והיא מכונית שלא רק נראית מצוין, היא גם נוסעת לא רע בכלל.

אחד מחברי הפורום אסף אותה לנסיעת מבחן וחזר עם מסקנה - קאדילק ATS היא מכונית מדהימה שמשנה לא רק את הדרך בה העולם תופס אותך, אלא גם את הדרך בה אתה תופס את העולם. טור אישי של גלעד בן זקן - ניסוי פסיכולוגי עם קאדילק ATS.

סקירה קצת יותר מקיפה על המכונית תוכלו לקרוא כאן: קאדילק ATS - מבחן דרך.

%D7%A7%D7%90%D7%93%D7%99%D7%9C%D7%A7-ATS-1.JPG

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו. זה הרכב האמריקאי הכי אירופאי שיש. כנראה הם ייצרו את המכונית בעיקר לשוק האירופאי. בכל מקרה, היא נשמעת כמכונית מעניינת מאוד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהנתי לקרוא - תודה.

אציין שהכתבה די חופפת להתרשמות שלי מה- CTS קופה, שהוא רכב מרשים לכשעצמו - קאדילק כבר מזמן שאיננה מייצרת כלי רכב "אמריקאים" אלא אירופאים באופיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות אותה כמה פעמים. הרכב נמצא מצויין! והמנוע עומד בסטנדרטים הגרמניים ונראה שסוף סוף אמריקה נותנת פייט בגובה העיניים לגרמניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו, שהיא הייתה אצלי במבחן, גם בבוקר היום השלישי שלי איתה היא עדיין הפתיעה אותי.

אני מאוד אוהב את התעוזה האמריקנית בעיצוב, הם מצאו משהו שהוא מספיק שונה ועדיין נראה "נכון" מאוד בהיבט של המסר שמגיע ממכונית כזו.

סביבת הנהג הצליחה לחלץ ממני כמה קללות עסיסיות שגרמו לבנות שלי להסמיק מאחור, במיוחד התפעול נטול הכפתורים, מבוסס המגע - קשה להתרגל אליו ואני מצאתי את זה כמיותר לחלוטין - התחכמות לשמה. לפחות תנו אפשרות לבחור בין סיבוב חוגה לבין החלקת האצבע על המשטח רגיש המגע.

יש מרווחות ממנה מאחור, אבל לא בפער נוראי.

היא נוחה ושקטה כמעט בכל מצב. בין אם בשיוט רגוע או בנהיגה ספורטיבית.

לגבי יחידת הכוח, אם המנוע הזה היה בחזית של אודי, ב.מ.וו או מרצדס, הטריו הגרמני היה עף על עצמו מרוב גאווה. מנוע מדהים.

ההתנהגות מהנה מאוד, אין כאן את הפינס המעודן והמלוטש בסביבות המגבלות כמו בסדרה 3 (בעיקר בקודמת, הנוכחית די איבדה את זה). אבל היי, בכל שאר המצבים היא יכולה ללמד את הגרמניות פרק בהלכות עינוג נהג.

צריך קצת זמן כדי להבין בדיוק את האופי בו היא יוצאת להיגוי יתר. שפע הכוח והגה שבדיוק ברגע הנכון לא מייצר פידבק מדויק מספיק גרם לי פעם אחרי פעם להכניס אותה לסחיפה באחד משני מצבים - או עם יותר מדי כוח ומהירות, או עם יותר מדי הגה. את הבוקר האחרון שלה העברתי במסלול בכוכב יאיר, כך שהיה לי די הרבה זמן לחקור את הנושא הזה.

שוב, סך הכל, גם בהיבט של כ"ס לשקל, איכות, אבזור, ביצועים - יש כאן מכונית שמסוגלת לתת בראש לכל הגרמניות בקבוצה ללא רגשי נחיתות, וכאשר מכניסים למשוואה את המחיר - לראשונה מזה עשורים ואולי לראשונה אי פעם, אלו הגרמניות שמתחילות לחפש תירוצים.

?ui=2&ik=262fca7542&view=att&th=13f62f00fb0ced2c&attid=0.1.1&disp=emb&zw&atsh=1

כל הכבוד לקאדילק!

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהנתי לקרוא. קאדילק עשו שינוי מדהים ברכבים שלהם. אם הATS כזו טובה, מעניין איך תתנהג אחותה הגדולה - הCTS

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי כלום מהכתבה, חוץ מזה שהכתב עם תסביך גודל ועסוק הרבה יותר בעצמו מאשר בקאדילק,

ששימשה יותר כמכונית רקע לנפתולי הנפש המשעממים שלו.

רוצה לכתוב על מכונית ? שכח מעצמך, תוציא כבר את האגו לגמרי מהסיפור, ועזוב אותנו מעצמך.

תתפלא אבל הסיפור האישי שלך (שהכנסת ככה בכאילו שלא נרגיש בדלת האחורית) לא מעניין את רוב הקוראים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית מאד מתחבר לעיצוב הן החיצוני והן הפנימי, האבזור נדיב מאד והמנוע מאד רהוט.

מה שלא אהבתי זה את הגיר שמסרס וההגה שפשוט חסר תחושה לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לומר, אבל הקאדילק הזו זה כמו להגיע למסיבה שכולם כבר עזבו, לא מבחינת כתבי רכב או חובבי נהיגה למיניהם אלא מבחינת הלקוח עצמו - זה שרוכש בפועל את המכונית. סדרה 3 התרככה? כן כי זה מה שהלקוחות רוצים ובשביל זה המציאו את חבילת M ובמיוחד את סדרה 4.

נדמה כי קאדילק עולה על הקו הנכון (למעט ה-XTS אולי ), אבל היא נופלת במקומות חשובים מידי בשל עיוורון הרדיפה אחר המתחרות ובשוק היום, אין מקום לנפילות (תשאלו את מרצדס). מותג צריך אופי וזהות מותגית לא רק בתחום העיצוב אלא בתחושה הכוללת שהוא מעניק ללקוח. לקאדילק של פעם היה את זה - בענק - וכיום? שמישהו ינסה להגדיר אופי "קאדילקי". אם קאדילק לא הייתה תחת GM ולא הייתה "נושאת גאוות היוקרה האמריקאית" כבר מזמן היו סוגרים את החטיבה הזו.

אישית כמובן שאשמח לצפות בהצלחתה של קאדילק, בחירה מרובה זה תמיד מבורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להעליב אבל, רק לי זה נראה כמו דאש-בוארד והגה משודרגים משברולט קרוז?

לא..לא יכול להיות:-D

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע האדום-בורדו, מאוד מחמיא למכונית ובהחלט משדרג אותה בכמה רמות. מאוד נהנתי לצפות גם בתמונה של פנים המכונית, שלטעמי מעוצב בצורה קלאסית ונאה.

תודה על השיתוף והכתבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית מאד מתחבר לעיצוב הן החיצוני והן הפנימי, האבזור נדיב מאד והמנוע מאד רהוט.

מה שלא אהבתי זה את הגיר שמסרס וההגה שפשוט חסר תחושה לחלוטין.

אני לא יודע אם ממש נהגת ב-ATS, הגיר עם 6 הילוכים ממש לא מסרס את האוטו אלא מתאים מאוד למנוע ולאופי המנוע ומאוד נוח עם המשוטים מאחורי ההגה להחלפה ידנית של ההילוכים (ברמת הגימור הגבוהה).

אם כבר ביקורת אז הרעש מצמיגי ה-runflat שמגיע מכיוון הציר האחורי (הנעה אחורית) קצת מפריע בהתחלה אבל מתרגלים אני מניח. זו הקאדילק הקטנה ביותר והניסיון השני של קאדילק אחרי ה-Catera (שהיתה בסך הכל re-badged Opel Omega וגם יוצרה ברוסלהיים ומשם נשלחה לארה"ב) לייצר קאדילק קטנה ויצא להם רכב בערך בגודל של פולקסוואגן ג'טה עם מחיר כפול.

משלמים פה על הסמל, על העושר באבזור ואיכות החומרים, חטיבת הכח ובעיקר הטכנולוגיה הרבה שהושקעה ברכב הזה שלא רלוונטי לגודלה. אה, גם הסמל של קאדילק בחרטום שווה כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם ממש נהגת ב-ATS, הגיר עם 6 הילוכים ממש לא מסרס את האוטו אלא מתאים מאוד למנוע ולאופי המנוע ומאוד נוח עם המשוטים מאחורי ההגה להחלפה ידנית של ההילוכים (ברמת הגימור הגבוהה).

אם כבר ביקורת אז הרעש מצמיגי ה-runflat שמגיע מכיוון הציר האחורי (הנעה אחורית) קצת מפריע בהתחלה אבל מתרגלים אני מניח. זו הקאדילק הקטנה ביותר והניסיון השני של קאדילק אחרי ה-Catera (שהיתה בסך הכל re-badged Opel Omega וגם יוצרה ברוסלהיים ומשם נשלחה לארה"ב) לייצר קאדילק קטנה ויצא להם רכב בערך בגודל של פולקסוואגן ג'טה עם מחיר כפול.

משלמים פה על הסמל, על העושר באבזור ואיכות החומרים, חטיבת הכח ובעיקר הטכנולוגיה הרבה שהושקעה ברכב הזה שלא רלוונטי לגודלה. אה, גם הסמל של קאדילק בחרטום שווה כסף.

נהגתי ברכב ההדגמה האדום ברמת האבזור "הבסיסית". לא היה זכר לפדלים מאחורי ההגה, לכן השתמשתי במצב "ידני". בפועל, הרכב הרגיש פחות מהיר מה-328, והרבה פחות מהיר מהלאון אליה אני רגיל.

לא הרחבתי יותר מדיי כי בפועל נהגתי כ-30 דק'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...