Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם להוסיף אלכוהול בנוסף לבר חוץ ללא הגבלה בחתונה?

TOMY7
שימו לב! השרשור הזה בן 3947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים שלום,

האם יש צורך להוסיף אלכוהול בנוסף למה שמקבלים בבר חוץ שנכלל בעסקה של האולם?

תודה,

תומר

תלוי בקהל שלך.

תלוי אם הבר חוץ כולל ואן גוך,

תלוי אם הקהל שלך אוהב וודקה סופר פרימיום כמו גרייגוס שלא כלולה בתפריט.

תלוי אם יש לך תקציב לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המקום היחיד לקבל אלכוהול זה בבר, אז לדעתי תוסיף גם אפשרות חלוקה לשולחנות.

הייתי פעם בחתונה שבה בשביל לקבל בירה צריך היה לעזוב את הארוחה, ללכת לבר ולחכות עד שכל מי שהיה לפניי יקבל משקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי בהרבה משתנים:

1.בראש ובראשונה- הקהל שלך, יש הרבה ששותים? מבינים מה הם שותים?

2.מה כלול בבר שלך- תוצרת הארץ? תוצרת חוץ? איזה רמה של תוצרת חוץ?

3.כמה ברמנים יהיו בבר- צריך לוודא שיש יחס סביר בין כמו האנשים ששותים לכמות הברמנים, שמי שבא לקחת צ'ייסר של ג'וני לא יצטרך להמתין 10 דקות.

4.למה אתה חושב שצריך להוסיף אלכוהול?

שוב, הבסיס להכל זה סוג הקהל שלך, אני אישית נגד לשים בקבוקים על השולחנות אבל זה גם מאוד תלוי במיקום הבר, אם הבר קרוב לרחבת הריקודים אז יש דווקא את הקטע של ללכת לבר ולשתות שם.

אצלי בחתונה היה בר אחד חיצוני שעבד בקבלת פנים (והמשיך עם צוות מצומצם לאורך כל הערב) והיה את הבר המרכזי בתוך האולם ליד רחבת הריקודים- הבר הזה עבד שעות נוספות, תמיד היה מלא וקיבלתי עליו המון המון פידבקים טובים (אבל היה לי גם קהל ששותה ויודע להעריך את ההבדל בין קגלביץ' לבין גרייגוס או סטוליצ'ניה כך שהבר היה מצוייד בכל טוב).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מבחינת קהל 50 אנשים שמבינים מה שהם שותים, ועוד כ-100 איש אשר ישתו בצורה סבירה ומעלה.

מבחינת האלכוהול מה שכלול זה בר חוץ + בר פנים, להלן הרשימה:

ג'ין

רום

טקילה

קמפרי

ורמוט לבן

ברנדי

ערק

פינה קולדה

גרנדין

אמרטו

ליקר קפה

טריפל סק

קירסאו כחול

פיזנג

ליקר בננה

ליקר מלון

ליקר אפרסק

מיץ עגבניות

וודקה – סוביצ'קי

וודקה לימון

וודקה מלון

בירה

יין אדום/לבן

סמירנוף/אבסולוט/פינלנדיה (2 מתוך הרשימה)

אקסלים

מבחינת הוספת אלכוהול אין לי מושג אם באמת צריך, חברה שלי רוצה ואני טוען שזה מיותר.

אשמח מאוד לעזרתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארוע האחרון שהייתי היה בר בחוץ בתחילת הערב עם משקאות זולים וודקה ישראלית ערק וויסקי לניקוי רצפות בירה

לעירבוב היו מיצים \גזוז

החופה הייתה בחוץ ומשם נכנסנו לאולם שם כבר היה הבר "הרציני" עם הדברים הטובים (: (הקטן נסגר וכל הברמנים עברו לבפנים)

וגם איך שהתיישבנו אחרי המנה הראשונה המלצר שאל מה אנחנו רוצים מהבר והזרים את זה לשולחן ככה שלא היה צריך להיסחב

לדעתי פתרון טוב ומי שהיה נבהל מהבר בהתחלה הברמן היה מודיע שמה שחסר או משהו יותר רציני יהיה בבר בפנים וככה היו נרגעות הרוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים בקבוק סופר פרימיום רק בשולחנות של האנשים החשובים. לא נראה לי שצריך לשים את זה ל100 איש שלא יודעים/לא מעניין אותם מה הם שותים

-----

Nuker הזכרת לי סיפור חתונה מצחיק.

הוזמנתי לחתונה של מכר, בכיר בחברת היי טק קטנה. שמח וצוהל הלכתי לחתונה. כבר בדרך לחתונה התחילו לעבור לי רעיונות בראש על איזו שתייה תהיה. הגעתי לחתונה, משלשל את הצ'ק ולוקח את הפתק עם סידור הישיבה.

עובר בבופה, ממלא את הבטן לתהליך השתייה ומגיע לבר כבר עם הסיגריה של אחרי האוכל / לפני השתייה. מסתכל על הברמן, הברמן מסתכל עליי. שוב על הברמן, שוב הוא מסתכל עליי. אמרתי לברמן, "ברמן, וויסקי קולה קרח" שבראשי עוברות מחשבות - רד, בלאק, וויט ?! גרין ?! אולי בכלל בלו ?!?! מי יודע ?!

הברמן מסתכל עליי. שוב פעם מסתכל עליי. לא מפסיק להסתכל עליי. אומר לי "זה כל האלכוהול שיש פה".

מולי עומד בקבוק שליש גולדסטאר חם. שליש גולדסטאר חם ?! שליש גולדסטאר חם ?!?!?!?! מה ?!?!?!??!?!?!?!?!?!!?!?!?

בפנים היה שינוי מרענן ! שליש גולדסטאר קר.

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ין זבל

רום זבל

טקילה זבל

קמפרי אם זה אכן קמפרי ולא חיקוי עלוב אז זה בסדר, למרות שאני בספק שזה לא יהיה חיקוי

ורמוט לבן זבל

ברנדי זבל

ערק זבל, אבל זה תמיד זבל אז בסדר :lol:

פינה קולדה זבל

גרנדין לא אלכוהול, סירופ אדום לקישוט של קוקטיילים

אמרטו זבל

ליקר קפה זבל

טריפל סק ליקר תפוזים להכנת קוקטייל, ו...זבל

קירסאו כחול כנ"ל, רק כחול, וגם זבל

פיזנג זבל

ליקר בננה זבל

ליקר מלון זבל

ליקר אפרסק זבל

מיץ עגבניות לא אלכוהול, אבל אני מניח שידעת את זה כבר

וודקה – סוביצ'קי לא מכיר, כנראה זבל

וודקה לימון זבל, כנראה קיגלביץ'

וודקה מלון כנ"ל

בירה לבדוק איזה ולדאוג שמקבלים חביות חדשות

יין אדום/לבן זבל, רוב הסיכויים שממוחזר או שמעבירים יין סופר זבל מקרטונים לבקבוקים ש"עאלק נראים טוב". לוודא שאתה מקבל בקבוקים סגורים (לא רק פקק השעם, אלא גם העטיפה) כדי להמנע מהמצב המתואר לעיל

סמירנוף/אבסולוט/פינלנדיה (2 מתוך הרשימה) לבדוק! לבדוק! לבדוק!!! אתה לא רוצה לגלות שבקבוקיי הפינלנדיה שלך שוכנת וודקה אלכסנדרוב, תאמין לי

אקסלים זבל, אבל זה בלי קשר לאיכות :lol:

כמו שאתה מבין, כל האלכוהול - לא הרוב, לא כמעט הכל, ה-כ-ל - שמציע לך אולם האירועים הוא אלכוהול ללא שם ממותגים סוג ז' שבמקרה הטוב יגרום לאורחים שלך כאב ראש ביום למחרת, ובמקרה הגרוע, יגרום להם להקיא את נשמתם עוד לפני שנגמר האירוע. אני מאוד, אבל ממש, מציע לך להביא איתך כמה בקבוקי וויסקי ווודקה איכותיים וכמה כמה בקבוקי "צ'ייסקים" (ייגר, בד-אפל, פידג'), אם להתפרע, אפשר גם להביא בקבוק ג'ין אחד ואחד של טקילה. ולו כדי שלאורחים שלך יהיה כיף לשתות ויוכלו לקום ביום למחרת בלי לשנוא אותך עד עמקי נשמתם.

כל יבואניי האלכוהול שאני מכיר יכולים לתת לך אפשרות להחזיר את הבקבוקים שלא נפתחו תמורת זיכוי מלא, כך שאתה בעצם לא מפסיד כלום.

הבעיה היחידה היא לדאוג שצוות הבר לא מעלים בקבוקים במהלך הערב, לא דופק 14 צ'ייסרים של ואן גוך כל אחד, ופותח בקבוק חדש רק כשבקבוק ישן נגמר.

*אגב, אם אתה מתייעץ עכשיו - אני משער שהחתונה היא אחרי ה1 ביולי - אז תגיע הרפורמה במחירים האלכוהול וכמעט כל האלכוהול האיכותי יירד במחיר, כך שאתה מרוויח פעמיים.

*יצא לי לעשות את זה כמה פעמים בכמה אירועים דרך מקום שאבדתי בו - הייתי מגיע אם האלכוהול לאולם, דואג להראות לצוות הבר שאני שם ולהתעסק איתי לא כדאי להם, כי הם פשוט ילכו הבייתה ואני אכנס במקומם לבר, ומשגיח עליהם במהלך הערב.

כל האירועים האלה - לפחות מבחינת אלכוהול - זכו להתחלה.

אם אתה צריך עוד עזרה או ייעוץ - אל תהסס.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשימה מעלי ורוב האלכוהול שרשום ברשימה שלך הוא לא משהו אלא מהפשוטים (אלא שנקראים בקורס "מביישי דיספליי").

ומה שכתב לך spire זה בדיוק מה שהייתי מציע.

בכל אופן בירה זה טוב, וודקה סובייסקי זה לא רע

כל השאר זה לא משהו, אם יש ח'ברה טובים שאוהבים וויסקי אז עדיף לך איזה בקבוק או 2 של קווארבו גולד / קוארבו בלאק מדליון, או בקבוק וויסקי או 2 של וויסקי טוב (או משהו מיינסטרים כגון בלאק לייבל שכולם מכירים, או ג'יימסון).

וודקה אם יש מספיק מהסובייסקי אז לא רע בכלל (הוודקה שמפרסם ברוס וויליס, אם מדובר בזה כמובן).

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבו לך קודם, אם הקהל שלך מבין משהו, ושותים אלכוהול, הייתי ממליץ לשדרג את השתיה,

בין אם להביא לבד, או בסיכום עם הבר. בחתונה שלי התעקשתי עם הבר על אלכוהול איכותי, וידעתי

למה, וזה אחד הדברים שנתנו שדרוג משמעותי, בעלות יחסית סבירה.

אל תיקח את המחירים שמציעים לך כמחירים סופיים. אני ואשתי חתכנו להם כמעט חמישים אחוז מהמחיר.

אני אישית העדפתי שדרוג של הבר הקיים, ולא להתעסק עם להביא בקבוקים, לסחוב, לדאוג לקנות וכד׳.

מהרשימה שצרפת נראה שבאמת יש לך את הבסיס, שלא הייתי מעז לתת למישהו לשתות את רובו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בחתונה היינו מחויבים לבר של האולם, אבל אפשר היה להביא בקבוקים כשרים וסגורים.

בכל מקרה משהו כמו 2500 שקל הלך לבר עם שתייה באופן מפתיע דומה למה שהציעו לך.

הוספנו עוד בערך 3000 שקל לשדרוג כל השתייה לדברים הטובים ( כמה סוגי וויסקי ווודקה, ייגר, באד אפל) ללא הגבלה וזה היה שווה לנו מבחינת החוסר התעסקות בנושא לחלוטין.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הכל תלוי בקהל והיום בשבוע, חבר שהתחתן ביום ראשון קנה את כל הדיוטי ועד היום (כבר שנה) עדיין שותה את הבקבוקים האלה..

אני התחתנתי ביום חמישי, והבקבוקים המיוחדים (ואן-גוך, בלק-לייבל, גלנפידיך, סטולי קריסטל) היו לפי צריכה כשהברמן שואל את אחותי כל חמישה בקבוקים.. בסוף הלכו 25 דאבל אספרסו, 5 אסהי, 8 בלק-לייבל, 3 גלן ו15 סטולי.

כל אלו מעבר לדברים הפשוטים, עלה הרבה כסף אבל היה שווה את האנשים שנשארו לרקוד עד 4..

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 א"ג שלי.

אני לא רואה טעם להשקיע בחתונה באלכוהול שרמתו עולה על נוזל שמשות. במילא אחרי אוכל אולם אירועים ממוצע כבר לא יהיה אכפת לאורחים מה לשתות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודה רבה לכולם על התגובות.

הצטברו אצלי מספר המלצות על אלכוהול.

אשמח מאוד אם תוכלו להמליץ לי על העיקרים שלדעתכם צריכים להיות בחתונה.

ברשימה כלולים המחירים הזולים שמצאתי.

FIDG 65

Van Gogh 150

Chivas 189

GLENFIDDICH 179

JAMESON 122

jagermeister 1L 111

Grey Goose 1L 185

Bad Apfel 1L 119

אריסטוף כרמל 55

קאווה / למרוסקו 25

שוב תודה.