Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כפפת שטיפה

שימו לב! השרשור הזה בן 2188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיוויתי להתחיל את הדיטיילינג שלי ביום שבת הקרוב אך לצערי עדיין לא הגיע ספוג מDEAL EXTREAM (כבר חודש שהוא מגיע לאומת כל המוצרים האחרים) :http://dx.com/p/chenille-fiber-car-washing-gloves-deep-blue-189579

אז הסתובבתי בחניות באשדוד כמו : אייס , אוטודיפ , הומסנטר ושם מצאתי רק כפפות מיקרופייבר לשטיפה של אמריקן איגל , עכשיו השאלה עד כמה הכפפה של אמריקן איגל גרוע? כי לא באלי לחכות עוד שבועיים+ לספוג מDX .

בנתיים המוצרים שהזמנתי והגיעו :

http://www.siz.co.il/my/2yfvytlnqkjj.jpg

ועוד שאלה לגבי מגבת שקיבלתי בזמן קבלת משחת הפוליש של מגווירס :

http://www.siz.co.il/my/rjmzmmuonwz0.jpg

חשבתי על להשתמש בה כבאפינג לפוליש מה אתם אומרים? היא טובה או לא? ותעשה סווירלים מיותרים?

תודה לעונים מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קיוויתי להתחיל את הדיטיילינג שלי ביום שבת הקרוב אך לצערי עדיין לא הגיע ספוג מDEAL EXTREAM (כבר חודש שהוא מגיע לאומת כל המוצרים האחרים) :http://dx.com/p/chenille-fiber-car-washing-gloves-deep-blue-189579

אז הסתובבתי בחניות באשדוד כמו : אייס , אוטודיפ , הומסנטר ושם מצאתי רק כפפות מיקרופייבר לשטיפה של אמריקן איגל , עכשיו השאלה עד כמה הכפפה של אמריקן איגל גרוע? כי לא באלי לחכות עוד שבועיים+ לספוג מDX .

בנתיים המוצרים שהזמנתי והגיעו :

http://www.siz.co.il/my/2yfvytlnqkjj.jpg

ועוד שאלה לגבי מגבת שקיבלתי בזמן קבלת משחת הפוליש של מגווירס :

http://www.siz.co.il/my/rjmzmmuonwz0.jpg

חשבתי על להשתמש בה כבאפינג לפוליש מה אתם אומרים? היא טובה או לא? ותעשה סווירלים מיותרים?

תודה לעונים מראש :)

אהלן Aftaritet

אתה יכול בכיף לקנות כפפה בהום סנטר, היא תיהיה זהה מבחינת האיכות לכפפה שהזמנת בדיל אקסטרים, אחד לאחד אותו הדבר.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, עד כמה הכפפה הזאת יכולה להיות לא טובה ובמה היא לא טובה היא יכולה להזיק לצבע?

לדעתי היא לא תזיק ואין מה לחשוש.

לא טובה במונחים של חומרים זולים, תיהרס לאחר כמה שימושים אולי, ייתכן והיא סופגת פחות מים, אולי הסיבים שלה פחות יעילים בלכידת לכלוך.

בכל אופן אני לא מאמין שהיא תזיק במידה ותעבוד בעדינות. תדאג לעבוד לאט ולא להפעיל לחץ.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה תגיד על המטלית האוטוסטור שלח לי עם הפוליש? היא טובה לבאפינג הפוליש או לא?

אין לי מושג למען האמת. אני יכול לשער שהיא לא מושלמת למטרה הזו. והיא לא ייעודית למטרות של buffing.

האם היא תזיק או לא, אין לי מושג. נוטה לחשוב שהיא לא תזיק אבל באמת שאני לא יודע. אם יש לידך חנות זמינה עדיף לקנות מטלית ייעודית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתמשתי בכפפה של אמריקן איגל בשבת האחרונה. נקנתה באוטו דיפו 30₪.

היתה בסדר גמור, אבל אכן נראה שלא תחזיק זמן רב.

מבחינתי זה פתרון זמני עד שארכוש את הכפפה של מגווירס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום פתרון זמני, לכל אחד צריך שתהיה כפפה זולה ופשוטה.

לכולנו יש איזורים ברכב במיוחד בקנטים מתחת לדלת, שאנחנו כבר יודעים שאם נעבור שם הכפפה תצא מאוד מלוכלכת.

לא כדאי ללכלך עד כדי כך את הכפפה היקרה, בשביל זה יש אמריקן איגל.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם באמת טובים אבל אני הייתי לוקח את זה של מגווריס, אני רכשתי את CG והוא נקרע, לפי vix היצרן הוא יצרן חיצוני (לא CG) והייתה בעיה בכפפות האחרונות והן נקרעות מפעם לפעם, אבל אם תזמין את של CG והיא תיקרע אין לי ספק שתקבל פיצוי הולם.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם באמת טובים אבל אני הייתי לוקח את זה של מגווריס, אני רכשתי את CG והוא נקרע, לפי vix היצרן הוא יצרן חיצוני (לא CG) והייתה בעיה בכפפות האחרונות והן נקרעות מפעם לפעם, אבל אם תזמין את של CG והיא תיקרע אין לי ספק שתקבל פיצוי הולם.

בקשר לפיצוי הולם אני לא סגור על זה, מה 3/6 עוד לא חזרו אלי בקשר לכפפה שנקרעה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי ואני מרגיש שהם מורחים אותי...אני פונה ל VIX שוב מעל במה זו, למה הבעיה שלי עוד לא טופלה? למה זה לוקח כל כך הרבה זמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אליי לא חזרו בנוגע לכפפה.

אולי צריך לפתוח נושא חדש בהקשר הזה ואז אולי יהיה מענה מהם.

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...