Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברכישת רכב - הולכים עם הראש או עם הלב?

Itayu
שימו לב! השרשור הזה בן 3935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעבור רבים יש מרחק גדול בין הרכב שהם רוצים לבין הרכב שהם צריכים.

יש לא מעט מקרים שלרכב המשפחתי הסטנדרטי או לרכבי צעירים למיניהם, אין את הערך המוסף שהנהג רוצה.

איך בוחרים במקרה כזה? נשארים פרקטיים וקונים מזדה 3 או שמותחים טיפה את הכיס(כמובן במידת האפשר) והולכים על משהו יותר מרגש או אפילו מגשימים חלום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תלוי בכמה משתנים- תקציב, מצב משפחתי ובין מה למה אתה מתלבט.

בוא נגיד שאתה צריך לקנות רכב משפחתי סטנדרטי, פיאט בראבו ידנית נראית לי מהנה יותר לנהיגה מ"סתם" מאזדה 3 אוטומטית (בדיוק כמו אחת שאני נוהג בה)

מהודעות שאני קורא כאן בפורום, גם גבר נשוי עם ילדים יכול להגשים חלומות מוטוריים, או לפחות להתקרב אליהם, ולא "להקריב" יותר מידי.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קשה...

בקניה הקרובה כנראה שאלך עם הלב.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"עם הראש" קונים לאנסר/קורולה/i30/מאזדה3.

אני די בטוח שכל מי שקורא את הודעתך קונה כמעט בלעדית מהלב (אולי קצת "ראש" מהאישה..), הרי זה פורום של חובבי רכב.. וחוץ מהאורח האקראי ב"ייעוץ" ששואל איזה משפחתית עדיפה - רובנו קנינו רכב בשביל קצת יותר מ"נקודה A ל B".

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט בכל תקציב ניתן למצוא רכב שיענה על רוב הדרישות, הכל שאלה על מה אתה מוכן להתפשר (דלק, אמינות, שמירת ערך וכו').

אם מספר דלתות זה מה שחשוב לך אז אפשר לקנות סובארו אימפרזה.

אם גיר אוטומט הוא חובה אז ניתן לקנות גולף GTI עם גיר DSG.

אם מרווח חשוב לך אז ניתן לקנות איזה אלפא (156/166/159) עם "נשמה".

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"עם הראש" קונים לאנסר/קורולה/i30/מאזדה3.

אני די בטוח שכל מי שקורא את הודעתך קונה כמעט בלעדית מהלב (אולי קצת "ראש" מהאישה..), הרי זה פורום של חובבי רכב.. וחוץ מהאורח האקראי ב"ייעוץ" ששואל איזה משפחתית עדיפה - רובנו קנינו רכב בשביל קצת יותר מ"נקודה A ל B".

ואם ללכת עם הלב זה גם אמינות על הדרך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים שזה הכי הרבה תלוי בו לדעתי הוא תקציב,

כי ברגע שיש לך תקציב אין לך בעיה לקנות גם רכב שלא יהיה כלכלי.

אחרי זה פרקטיות נוחיות וכל שאר הדברים שמעניינים אותך ברכב

במקרה שלי הלכתי גם עם הראש וגם עם הלב.

קניתי אוטו שנורא אהבתי ומצא חן בעיניי וענה על כל הדרישות שלי תוך כדי התחשבות בעלויות וכל מה שמסביב.

Alfa Romeo 159ti 3.2 Manual 2008

Arcticat DVX400 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה תלוי בשימושים שמייעדים לרכב. כמובן שגם בתקציב (כי אם היה לכ"א תקציב בלתי מוגבל/גדול - כ"א כמעט היה הולך לפנטזיה שלו).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיל 20 הולכים עם הלב

בגיל 30 הולכים עם הראש

בגיל 40 הולכים עם האשה

בגיל 50 הולכים עם הגב

בגיל 70 הולכים עם מקל

:-P

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בגודל הריב עם הבת זוג...

הפיתרון הוא לשלב כמה שיותר. התפשרתי על הלב (206XS ולא GTI) וגם התפשרתי על המוח (XS בעלת 3 דלתות ולא XT מחומשת)

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי בהמון משתנים וזה גם משהו שמשתנה בהתאם לדרישות שלך מהרכב.

החלום שלי (הלב אם תרצה לקרוא לזה כך) זו רודסטר חזקה או קופה\קבריולט חזקה, כמובן שמכוניות שיודעות גם להתנהג.

הראש שלי זה 2 ילדים שצריך לאכלס בנוחות, גם נוחות "הטענה" לרכב וגם נוחות ומרחב מספיק לילדים.

הרכב שלי הוא מעיין פשרה, הוא חזק ויודע גם להתנהג (גם אם לא מכונת הארדקור כמו C63) ועם מרכב סדאן מרווח הוא גם מפנק מבחינת הילדים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3935 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...