Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאורר תקרה או רגיל לסלון [הכותרת נערכה]

ytimsit
שימו לב! השרשור הזה בן 2118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עדיין עם ההמלצה לחדרים 10-12 מ' על מאוורר קטן טורבו של WESTINGHOUSE.

יש לי שניים כבר 4 שנים ועוד שניים 12 שנים.

https://www.homecenter.co.il/catalogue/product/22803

החיסרון מבחינתך - אין שלט.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אצלי מותקנים שלושה כאלו:

https://www.star.co.il/product/סטאר-44-5

עם שלט עולים 1000₪ למיטב זכרוני.

יש גרסאות זולות יותר אבל בחרתי לשלם עוד קצת בשביל העיצוב.

אנחנו מרוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
חברים, מחפש מאורר תקרה לחדר שינה בגודל 11 מ"ר.

מה דעתכם על זה?

http://www.amperel.co.il/items/1313755-%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%95%D7%A8%D7%A8-%D7%AA%D7%A7%D7%A8%D7%94-42-Gold-line-ATL9042-%D7%92%D7%95%D7%9C%D7%93%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%9F

מחפש מאורר כמה שיותר שקט בעלות סבירה,אם יש אפשרות לשלט אז בכלל נהדר. (עד 1000 ש"ח כולל שלט).

לטעמי הוא מכוער טילים, אבל אם אהבת אותו אז יש אותו בהייטק זון בהנחה. אין לי מושג איך הוא מבחינת אמינות ביצועים וכולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלט בדר״כ מגיע עם תדרים כאלה שאפילו השלט של הממיר/טלויזיה יכול לשנות, כלומר אם תשנה ערוץ בשלט של הממיר אז יתכן שגם ישתנה משהו במאוורר.

ככה זה נראה לי מבחינת השלט ואין לי מאוורר כזה (ויתכן מאד שאני טועה ומטעה) אבל היה לי ניסיון מר עם קוטל יתושים שהגיע עם שלט רחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין "תדרים". כל השלטים משתמשים באותו אורך גל של אינפרא אדום.

כדי להעביר פקודות שונות, וכדי לא להפריע למכשיר אחר, משתמשים בקידודים שונים.

אפשרי תאורטית ששני מכשירים שונים ישתמשו באותו קידוד. לא סביר.

לגבי הקוטל יתושים - אני לא מכיר כאלו עם שלט (לשם מה?). יש מכשירים זולים שתוכננים להגיב לכל IR וכל שלט בסביבתם (ואין להם שלט יעודי משלהם). כמובן היכולות מוגבלות - כל כפתור וכל שלט - לחיצה אחת מדליק ולחיצה שנייה מכבה. אולי בזה מדובר?

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אין "תדרים". כל השלטים משתמשים באותו אורך גל של אינפרא אדום.

כדי להעביר פקודות שונות, וכדי לא להפריע למכשיר אחר, משתמשים בקידודים שונים.

אפשרי תאורטית ששני מכשירים שונים ישתמשו באותו קידוד. לא סביר.

לגבי הקוטל יתושים - אני לא מכיר כאלו עם שלט (לשם מה?). יש מכשירים זולים שתוכננים להגיב לכל IR וכל שלט בסביבתם (ואין להם שלט יעודי משלהם). כמובן היכולות מוגבלות - כל כפתור וכל שלט - לחיצה אחת מדליק ולחיצה שנייה מכבה. אולי בזה מדובר?

ספר את זה למישהו מהעבודה שהשלט של המזגן הפעיל את הטלוויזיה, וחבר טוב שהשלט של המערכת הפעיל את המאוורר תקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, האם שלט למאורר תקרה זה יעיל או שזה סתם גימיק?

מתלבט כרגע בין STAR לSWINGFANS. לSTAR יש המון חוות דעות רעות למרות שהם הדומיננטיים בשוק. לSWINGFANS אין חוות דעת כלל.

ממה שנראה עד עכשיו כל העניין של האחריות לכל החיים או ל10 שנים לא שווה מים כי בכל ניצול אחריות יש להוריד ולהתקין את המאורר על יד חשמלאי מה שעולה מאות שקלים וכמעט כמו מאורר חדש.

בהתחלה מאוד רציתי אחד עם שלט אבל ממה שנראה זה גימיק לא שימושי במיוחד ועדיף מפסק קיר עם בורר מהירויות ישן ואמין. האם באמת כך הדבר?

"STAR 4 42 נמכר כרגע ב650 ללא שלט ועם מפסק מהירות רגיל ובכ700 ש"ח עם שלט.

האם יש למישהו פה רעיון לאופציה יותר טובה? הרעיון עם המאורר "טורבו" 30" לא נראה לי. 30" זה מעט מידי בשביל חדר בגודל 10-12 מ"ר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כתבתי לך באילו מאווררים אני משתמש. שני חדרים בגודל דומה ואחד קצת יותר גדול.

הסיבה העיקרית שלקחתי עם שלטים זה שיש לי ילדים קטנים ולא רציתי שישחקו עם המפסקים ויזיקו למאווררים (תליתי את השלטים מחוץ להישג ידם). כשיגדלו אפשר יהיה לשים את השלט ליד המיטה כמו שאני עושה בחדר הורים. אם יש לך מפסקים מחליפים בחדר כך שאחד מהם ליד המיטה, לדעתי תוכל לא לטרוח עם השלט ופשוט לשים מפסק באחד שליד המיטה.

עוד דגש חושב: אם למאוור יש תאורה מובנית, תבדוק שאפשר להשאיר אותה על המפסק ולא על השלט. בסטאר שלי זה אפשרי, כך שהתאורה נדלקת רגיל מהמפסק (אפילו מפסקים מחליפים אצלי), והשלט שולט רק על המאוורר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כתבתי לך באילו מאווררים אני משתמש. שני חדרים בגודל דומה ואחד קצת יותר גדול.

הסיבה העיקרית שלקחתי עם שלטים זה שיש לי ילדים קטנים ולא רציתי שישחקו עם המפסקים ויזיקו למאווררים (תליתי את השלטים מחוץ להישג ידם). כשיגדלו אפשר יהיה לשים את השלט ליד המיטה כמו שאני עושה בחדר הורים. אם יש לך מפסקים מחליפים בחדר כך שאחד מהם ליד המיטה, לדעתי תוכל לא לטרוח עם השלט ופשוט לשים מפסק באחד שליד המיטה.

עוד דגש חושב: אם למאוור יש תאורה מובנית, תבדוק שאפשר להשאיר אותה על המפסק ולא על השלט. בסטאר שלי זה אפשרי, כך שהתאורה נדלקת רגיל מהמפסק (אפילו מפסקים מחליפים אצלי), והשלט שולט רק על המאוורר.

אם כך אני לא רואה טעם בשלט. אני נוגע במהירות המאורר תקרה שלי פעם בחצי שנה. הוא עובד אצלי 24/7 ברוב השנה.

אלך על המתג בקיר עם בורר מהירויות מכיוון שאין לנו ילדים קטנים בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית יש לי ווסטינגהאוס בחדר שינה. מעולה.

בחדר של הילדים יש מגדל (הגיע מתנה)

וחדר נוסף גולד ליין

התקנתי גולד ליין השבוע. (איכות תיכנון מזעזעת) צריך להרכיב הכול על התקרה..

ולהוריד את כל המדבקות מהמנוע אחרת יכול להיות רעש.

ממליץ על שילוב של מזגן ומאוור.

אצלנו בקיץ שעה לפני השינה. המזגן דולק לחצי שעה. לקרר את הבית. ואת האוויר למעלה.

ואז רק מאווררים בכל החדרים (3) עובדים.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי. בכל החדרים המזגן עובד עד שעה מסויימת ולפני שינה מדליקים מאוורר. יש לי כל מיני בבית. רק לא יונדאי. הכי זבל.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, האם שלט למאורר תקרה זה יעיל או שזה סתם גימיק?

...

ממה שנראה עד עכשיו כל העניין של האחריות לכל החיים או ל10 שנים לא שווה מים כי בכל ניצול אחריות יש להוריד ולהתקין את המאורר על יד חשמלאי מה שעולה מאות שקלים וכמעט כמו מאורר חדש.

ב-30 שנה האחרונות יצא לי להתקין ולתקן מספר גדול של מאווררי תקרה (כמה בתים + משפחה). בכל המאווררים שתיקנתי, למעט אחד, היה מדובר בקבלים שדרשו החלפה. באחד, מודול שלט רחוק התקלקל - קבל אלקטרוליטי התפוצץ, אבל לא חזר לפעול גם כשהוחלף - הוחלף במודול חדש.

המנועים של המאווררים - גם הזולים ביותר, מחזיקים שנים רבות (גם בשימוש אינטנסיבי). האחריות לא מעניינת אותי כי יותר קל לי להחליף קבל לבד (העלות של הקבלים זעומה). אבל אתה צודק - אם משלמים לחשמלאי על פירוק והרכבה, מימוש האחריות לא אטרקטיבי (אם כי פירוק לצורך תיקון, והרכבה חזרה, הרבה יותר קלים מהתקנה "מ 0").

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...